Řasenku mám už po třetí a pořád jsem s ní spokojená. Rozhodně v poměru kvalita/cena je víc než dobrá. Stojí okolo 80Kč a splní víc než řasenky všemožně vychválené z reklam. Řasy prodlouží, dodá jim úžasnou černou bravu a s kartáčkem se mi velmi dobře pracuje. Obal vypadá pěkně a je k dostání skoro v každé drogérce. Stačí jedna vrstva a řasy jsou výraznější a delší. Jediné co bych vytkla je to, že občas slepuje řasy, takže určitě není pro nikoho kdo má rád oddělené a méně výrazné řasy. Já jsem s ní spokojená.
Potom, co mi došla má poměrně drahá řasenka (400 Kč), jsem si řekla, že si přečtu pár recenzí a zkusím nějakou z těch levnějších, nebo i více. Tak jsem narazila na tuto. Má silikonový kartáček, což mi vyhovuje nejvíce. A k mému překvapení není o nic horší, než řasenka dražší. Je vlastně úplně úžasná, super se s ní pracuje, má malý šikovný kartáček, který nezadržuje moc barvy, tak jako jiné. Konzistence je dobrá, řasy potom mám jak mrkací panenka. Prostě za tu cenu je fakt parádní. Jinak Miss Sporty má jistě dobrých řasenek více, ale kdo si v tom má vybrat, jeden obal divočejší než druhý. Nebýt těch pozitivních ohlasů, jistě bych si řasenku v tak šíleném obalu nekoupila! Je to prostě značka pro mladé :)
Ze začátku řasy hodně slepovala, ale když začla trochu vysychat tak to bylo ohodně lepší. Tyhle gumové silikonové či jaké kartáčky moc nemusím, ale u téhle řasenky se sním kupodivu dobře pracuje. Řasy natočí a i dost prodlouží, což já od řasenek čekám. Nějaké zahustění jsem ale nezpozorovala. Moc nečerní, což mi nějak nevadí, řasy vypadají přirozeněji. Nerozmazává se ani se neobtiskává, ale opadává, takže pak chodím s černýma "drobkama" všude po obličeji. Někomu to možná vadit nemusí, ale mě to vadí hodně. Proto ubírám jednu hvězdu, a je to celkem škoda jinak by řasenka byla super :-)
Tuhle řasenku jsem si koupila podle recenzí.. Byla jsem s ní spokojená ale jen do 2 týdnů.. Začaly mi padat řasy každý den jich bylo asi 6 .. hrůza nikdy mi tak nepadaly.. ale po tom měsíci mi už tolik nepadají. Ale jinak je super za tu cenu.. si myslím že je dobrá :) Akorát se mi špatně zavírá.. takže zezačátku se musí hned sloupávat uschlé žmolky.
Od tejto špirály som očakávala viac, nakoľko jej tvar vyzerá veľmi slušne a so špirálami od Miss sporty som mala doteraz dobrú skúsenosť. Príde mi to akokeby výrobca zmenil zloženie tej čiernej hmoty, lebo táto a aj ostatné nové špirály od Miss sporty sa veľmi drobí, nedrží na mihalniciach a tým pádom mi to padá všetko do oka a potom ma z nej oči štípu.