Trvalo mi niekolko rokov, kym som si na tento produkt urobila nazor. Ked som ho prvykrat skusala, nebola som z neho nadsena, tym padom som ani nesla do celeho balenia (mala som vzorku odtien13). Asi o 3-4 roky neskor som videla recenziu na odtien 23 a rozhodla som sa, ze si kupim aspon to mensie balenie 20ml, ktore stalo par eur. Teraz nedavno som si kupila velke 50ml balenie a po vsetkych peripetiach mozem povedat, ze toto je moj najoblubenejsi bb krem (tesne po nom je Skin79). Je to jediny BB krem, ktory na mojej zmiesanej pleti s jazvickami a obcasnym akne vyzera ako tak dobre. Farba mi by bodla viac do zlta, kedze vsetky bbcka su do seda alebo do ruzova. Ale aj tak vyzera velmi prirodzene a pekne kryje. Asijske BBcka su proste topky a lepsie ako poniektore make upy.
Pro mě studená sprcha. Po četných pozitivních recenzích jsem čekala skoro zázrak, který se bohužel nedostavil. Na první zádrhel jsem narazila hned při výběru odstínu: 23 se žlutým podtónem, který by mé pleti svědčil, ale zase byl celkem tmavý vs. 21 s neutrálním podtónem, který byl o chlup světlejší, než bych potřebovala. Nakonec jsem se rozhodla pro světlejší variantu, ale 100% spokojená nejsem. Doufala jsem, že se barva přizpůsobí pleti, ale to bych chtěla moc (v porovnání se Skin79 Super Plus Triple Function, který je zpočátku šedý, ale nakonec se pleti dokonale přizpůsobí). Krytí není u tohoto BB v žádném případě perfektní, jak deklaruje výrobce na obalu. S drobnými nedostatky si poradí, ale na mé flíčky po akné či nějaké čerstvě vylíhnuté pupence je krátký, je třeba použít korektor. Konzistence je dle mě celkem hutná, BB se nanáší lépe prsty než štětcem. BB určitě není tak hydratační, aby se dal použít bez předchozí aplikace krému. Nezalézá do rýh či vrásek, nezvýrazňuje suchá místa kolem akné. Nematuje, mastná pleť bude potřebovat čas od času přepudrovat. Vůně je mi příjemná a na pleti nějakou chvíli vydrží. Mnozí oceňují SPF 42, na mě je to zbytečně příliš. Více by mi vyhovovala klasická vymačkávací tuba bez pumpičky. S pumpičkou je produkt zbytečně mohutný a velký. Navíc absence pumpičky by umožnila produkt upotřebit až úplně do konce.
Tento krém jsem si zakoupila proto, že jsem na něj všude četla jen samou chválu. Ale byla jsem docela zklamaná. Mám mastnější pleť a docela mi ji vysušoval, krytí nebylo nic moc a navíc mi na pleti dělal fleky. Čekala jsem od něj tedy víc. Tak šel do světa a jistě poslouží někomu jinému.
Tento BB krém byl jeden z prvních které jsem vyzkoušela. (Vyzkoušela jsem jich asi 10 - všechny známé asijsé značky) Má středně dobré krytí, vypadá na pleti víc přirozeně než Lioele ale zase míň přirozeně než Skin79. Co se mě na něm velice líbí je krásná vůně, kterou cítím po celý den kdy na sobě tento BB krém mám. Zdá se mě ale že krém ucpává póry. Je to krém podle mě střední kvality, taková zlatá střední cesta :)
Ako blondínka s citlivou pleťou, už pár rokov používam BB krémy. A tak som ani ja nedokázala odolať akciovej cene na internetovom obchode a krém no. 21 objednala za cenu 15,05Eur, na miesto 20E. Veľké očakávanie však vystriedalo sklamanie. Po nanesení mám pocit masky a akéhosi napnutia pleti v dolnej časti tváre pri lícnych kostiach. Neviem, či je to normálne, ale doteraz som sa s týmto stretla pri make upe. Oceňujem vysoký UV faktor 42, pumpičku a prispôsobenie krému odtieňu pleti, avšak pocity napnutia mi prídu na taký drahší krém dosť nepríjemné. V mojom prípade sú to zbytočne vyhodené peniaze. Niekedy je lepšie ostať verný svojim značkám a nepodľahnúť propagácii.