MUA Love Heart Lip Balms recenze a zkušenosti

Balzámy na rty MUA Love Heart Lip Balms
Balzámy na rty MUA Love Heart Lip Balms - obrázek 1
Balzámy na rty MUA Love Heart Lip Balms - obrázek 2
Balzámy na rty MUA Love Heart Lip Balms - obrázek 3
MUA (39)
4.7 z 5 5 4.7 4
Celkem 4 recenze


5 hvězd
67%
4 hvězdy
33%
3 hvězdy
0%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
100 %

Recenze produktu
MUA Love Heart Lip Balms

věk
25-34

Další recenze od 19.2.2015 22:48:37

Balzámek jsem objednala na doporučení. Hezky voní, nevydrží dlouho na rtech, malinko zabarví rty, nechutná mi, jinak hydratace tam je, líbí se mi balení, kelímek mi nevadí, někdy nanesu prsty a někdy štětečkem, mam odstín great lips, hezká nude barva, vůně je taková karamelová, což já můžu, divila jsem se, že docela pěkně barví, jiné odstíny pořizovat nebudu, protože jsou na mě moc křiklavé, tohle je taková nenápadná varianta, ale doporučuju, akorát s dostupností u nás je to horší, objednávala jsem přes internet.

  • hezky voní
  • nevydrží dlouho


věk
25-34

Další recenze od 22.11.2013 21:42:27

Balzám na rty od značky MUA mám velmi ráda, nejprve jsem si koupila 1 a to v odstínu Sweet Kiss, což je krásná jemně růžová barvička, vzhledem k tomu jak je balzám skvělý, tak jsem si ještě dokoupila odstíny Hot Lips a Great Lips. Balzámy jsou v rozkošném balení. Každý odstín má jinak barevný kelímek Balení je dobře uzavíratelné, takže se samo nerozdělá. Balzám je hezky pigmentovaný, takže rtům dodá i barvičku. Krásně rty hydratuje, zjemní a naprosto úžasně voní. Na rtech mi vydrží celkem dlouho, řekla bych že ho trošku na rtech cítím i po půl dni. Balení má celkem 10 gramů a vydrží mi dlouho. Všechny 3 jsem si kupovala loňskou zimu a přesto, že je používám dost často, tak v každém je ještě minimálně 3/4 obsahu. Jediným malým mínusem je, že se do nich musí sahat prsty.

  • cena
  • vůně
  • rozkošné balení
  • balzámy jsou barevné a hezky pigmentované
  • dostupnostvěk
35-44

Další recenze od 8.2.2013 09:58:32

Tyto balzámky mě nadchly. První jsem dostala k objednávce jako dárek a hned jsem ho dala na první místo. Je lepší jak lesk, zbarví rty, hydratuje, nelepí. Můžu doporučit. Všechny odstíny jsou nositelné.Stojí myslím dvě libry. Jediný problém je, že se musí objednávat přes eshop.Ale mívají akce na FB s poštovným zdarma. Nanáším prstem, aplikátor by byl fajn, ale jinak je to poměrně hezké velké balení za tu super cenu.

  • hydratace
  • odstíny
  • bez aplikátoru


PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Podobně hodnocené

Hůře hodnocené