Neutrogena hloubkově hydratační tělové mléko recenze a zkušenosti

Hydratační tělové krémy Neutrogena hloubkově hydratační tělové mléko
Hydratační tělové krémy Neutrogena hloubkově hydratační tělové mléko - obrázek 1
Hydratační tělové krémy Neutrogena hloubkově hydratační tělové mléko - obrázek 2
Neutrogena (31)
4.2 z 5 5 4.2 12
Celkem 12 recenzí


5 hvězd
20%
4 hvězdy
20%
3 hvězdy
40%
2 hvězdy
20%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
75 %

Recenze produktu
Neutrogena hloubkově hydratační tělové mléko

Další recenze od 8.5.2013 15:51:24

Na toto tělové mléko jsem byla velmi zvědavá a těšila se, až ho vyzkouším. Bohužel jsem ale docela zklamaná. Po nanesení se mléko sice poměrně rychle vstřebá, ale na pokožce vytvoří "silikonovou" vrstu, která dost a dlouho lepí, což je velmi nepříjemné. Zvlášť když mléko použijete po koupeli a očekáváte pocit čistoty a svěžesti a místo toho se po nanesení tohoto mléka dostaví velmi ulepený pocit. Hydrataci hodnotím jako průměrnou. Je spousta jiných tělových přípravků, které hydratují lépe a pokožka je po nich daleko hladší a hezčí než po tomto mléku. Jako klad vnímám praktický obal s pumpičkou a také, že je mléko bez parfemace. Znovu bych si ho však již nekoupila.

  • praktický obal
  • bez parfemace
  • dlouho po aplikaci pocit ulepené pokožky


Další recenze od 5.5.2013 14:57:45

Neutrogena mě trochu zklamala, když se s tímto mlékem namažu, hezky se vstřebá, ale tak za dvě hodiny se mi na kůži udělá mastný film a je mi to docela dost nepříjemné. Zvlášť když se s ní mažu po koupeli a chci se cítit svěže co nejdéle.. Za mě teda tenhle přípravek nic moc:-( , ale pokusím se ho dovypotřebovat na ruce, na ně je výborný.

  • pumpička
  • rychle se vstřebá
  • mastný film na pokožce


věk
25-34

Další recenze od 28.4.2013 16:58:17

Neutrogena Hloubkově hydratační tělové mléko je opravdu hrůza, v tomhle mě Neutrogena zklamala. Stačí mi už to balení s pumpičkou, které mi přestávalo neustále fungovat, protože se pumpička ucpávala a dávkování bylo strašné - jednou hodně, pak málo. Krémem jsem také zklamaná, krém je velice řídký a špatně se vstřebává. Jediné, že se dobře roztírá. Ale hydratace žádná.

  • Roztírání
  • Hydratace
  • Pumpička


Tohle tělové mléko jsem dostala jako dárek k nákupu v Rossmannu a upřímně jsem nikdy moc nezamýšlela ho koupit. Když jsem ho ale vyzkoušla, tak mě hodně mile překvapil a myslím, že příště je to jasná volba. :) Krásně se roztírá, bleskově se vstřebává, moji abnormálně vysušenou pokožku nádherně hydratoval a což je pro mě hlavní - pokožka mi po něm nelepila a nebyla mastná jak po některých mlécích.

  • Hydratace
  • Hebká pokožka
  • Vstřebávání
  • Konzistence
  • Vůně


věk
35-44

Velmi příjemné, dle mého i kvalitní tělové mléko. Jemně voní, dobře se roztírá. Hydratuje, rychle se vstřebá a hlavně nelepí. Je fajn, že stačí jen chvilku počkat a člověk se může obléct aniž by měl na oblečení mastné fleky. Obal s pumpičkou je velká výhoda. Oproti jiným značkám vede na celé čáře i když je cena trochu vyšší. V akci se dá sehnat za 149,- a za ty opravdu stojí!!!

  • Hydratuje
  • Nemastí
  • Dobře se roztírá
  • Balení s pumpičkou
  • Nic


strana 1 z 3
Pokračovat  
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Fennel Body Butter

5 100% 8 recenzí

Podobně hodnocené

Hůře hodnocené