Neutrogena hloubkově hydratační tělové mléko recenze a zkušenosti

Hydratační tělové krémy Neutrogena hloubkově hydratační tělové mléko
Hydratační tělové krémy Neutrogena hloubkově hydratační tělové mléko - obrázek 1
Hydratační tělové krémy Neutrogena hloubkově hydratační tělové mléko - obrázek 2
Neutrogena (31)
4.2 z 5 5 4.2 12
Celkem 12 recenzí


5 hvězd
80%
4 hvězdy
20%
3 hvězdy
0%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
75 %

Recenze produktu
Neutrogena hloubkově hydratační tělové mléko

věk
35-44

Další recenze od 3.3.2013 18:41:36

Mléko má velmi příjemnou vůni charakteristickou pro Neutrogenu. Je lehké a velmi dobře se roztíra a nečekaně rychle se vstřebává. Na kůži nezanechává mastný film. Balení je s praktickou pumpičkou, takže nehrozí, že byste to přepískli s dávkováním. 24 hodinová hydratace se na sušších místech pokožky nekoná, což nepovažuji za negativum, jen na to upozorňuji.

  • hydratuje a nemastí
  • pumpička
  • vůně
  • rychle se vsákne
  • hydratace nevydrží 24h


Toto telové mlieko si kupujem pravidelne kupujem . Je typicky kvalitné. Pokožku hydratuje skvelo. Má ľahkú konzistenciu . Čo znamená, že sa veľmi ľahko roztiera . Do pokožky sa vpije trochu neskôr . Pumpička je skvelá pretože sa dá zavrieť a nevytečie pri cestovaní. Za mňa 100%. Cena je možno trošku vyššia , ale za toto sa to oplatí.

  • konzistencia
  • hydratácia
  • možno trošku vyššia cena


věk
35-44

Toto je pro mě nejlepší tělové mléko, které nezanechává nepříjemný mastný film na pokožce, ale pěkně se vstřebá a hydratuje. Pokožka není vůbec ulepená. Je vhodné pro alergiky, protože není parfémované - což mi vyhovuje, některá tělová mléka mi svou parfemaí způsobila nepříjemnou vyrážku. Pumpička na dávkování je skvělá, pokud se tělové mléko používá často. Pokud není delší dobu použito, v pumpičce zbytky mléka zaschnou a pak jde dávkování chvíli ztuha. Doporučuji!

  • hloubkově hydrátuje až 10 horních vrstev pokožky
  • neparfémované - vhodné pro alergiky
  • poskytuje dlouhodobou hydrataci až 24 hodin a ochranu pro suchou a citlivou pokožku
  • okamžitě se vstřebává
  • nezanechává pokožku mastnou a ulepenou
  • žádný, pro někoho asi to, že není parfémované


věk
35-44

Hloubkově hydratační mléko od Neutrogeny je perfektní. Je lehké, krásně se dávkuje díky pumpičce, vůně je typická "neutrogeňácká", mléko se příjemně roztírá, vsakuje a hlavně - pokožka je heboučká a hydratovaná opravdu důkladně a dlouho. Doporučuji vyzkoušet všem.

  • Mléko které krásně pohladí vysušenou pokožku
  • Pleť je hebká a mléko na ní necítíte
  • Snad jedině cena


věk
35-44

Pro mě je tenhle krém naprostá bomba! Mám po něm krásně jemnou pleť bez šupinek nebo suchých míst. Je šetrný k pokožce, neměla jsem po něm žádnou alergii nebo svědění. Vůně je příjemná. Třešničkou na dortě je praktická pumpička. Tenhle krém mi přijde stejně kvalitní jako La Roche Possay z jiné cenové kategorie.

  • kvalita
  • vůně
  • hebká pleť
  • pumpička
  • nic


strana 1 z 3
Pokračovat  
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Fennel Body Butter

5 100% 8 recenzí

Podobně hodnocené

Hůře hodnocené