Krém jsem si koupila z důvodu dobré recenze na jednom internetovém portálu a měla jsem ho jen za 100,-,tak jsem si řekla proč ne.Musim říct, že jsem se celkem bála,jaký krém bude.Po koupení BB krému od Garnier(který je otřesný) jsem byla moc mile překvapená.Krém krásně voní,konzistence je pro mě taky příjemná,celkem dobře hydratuje,takže doporučuji pro sušší pleť,Mám světlejší pleť a je trochu tmavší,ale myslím,že v létě po opálení bude více než super.Krycí účinek bych ohodnotila jako střední.Pleť mám bez defektů a pupínků,jde mi pouze o sjednocení pleti a to tento BB krém určitě splňuje.Za mě super.Určitě koupím znovu.
Tento BB je pro mě z Českých úplně nehlepším, co znám a zkoušela jsem. Krém u ně boduje už jen klasickou niveáckou vůní. Mán odstín pro světlou pleť, krému stačí opravdu malé množství. Pleť hezky sjednocuje, hydratuje a k mému překvapení i slušně kryje nedostatky. Často ho používám místo make-upu a i večer po odličování je stále co odličovat. Pořídila jsem si ho i napříč nepříznivým recenzím a rozhodně nelituji. Každému holt sedí něco jiného, pro mne je tento krém opravdu č. 1 a určitě si koupím znovu
Chtěla jsem vyzkoušet nějaký ze slavných BB krémů a volba po přečtění recenze v časopise padla na Niveu. Musím říct, že jsem ráda! Krásně se roztírá, stačí malé množství, perfektně kryje a nádherně voní - typická vůně Nivey. Nevýhodou je výběr pouze ze dvou odstínů, trochu jsem se bála, když z tuby světlého odstínu vylezl krém hodně tmavý, ale po nanesení vypadala barva přirozeně, jakoby se "chytla" mého odstínu.
BB cream od Nivei jsem "vyhrála" v testování.. přišel mi asi po dvou týdnech a byla jsem příjemně překvapená.. příjemně voní a světlý odstín pěkně rozzáří, vůbec nedělá efekt porcelánové panenky nebo masky.. hodně lidem nesedl, ale asi pro to, že čekali, že to bude make-up.. lidi tohle je BB! BB je prostě lehce krycí krém.. ne extra matující a krycí make-up..!!!
Tak musím říct, že mě tento BB překvapil po tom, co jsem všude četla negativní recenze. Jsem ráda, že jsem se nenechala odradit. Mám světlejší odstín a je naprosto skvělý! Sice je na mě trochu tmavší, a to nejsem žádná bledule, ale do tří minut po nanesení mi krásně splyne s barvou mojí pleti, takže rozdíl vůbec není znát. Nádherné voní, jako klasická modrá Nivea. Je hutnější a hodně hydratační, což mně vyhovuje, protože v poslední době bojuju se suchou pletí. I přes to, že je hutnější se ale dobře roztírá, pokud před aplikací BB aplikujete obyčejný hydratační krém, což je podle mě samozřejmost před použitím jakéhokoliv BB nebo make-upu. Samozřejmě si dokážu představit, že pro někoho s mastnou pletí tento krém asi nebude úplně to pravé. Odstín mi sedl skvěle, jak jsem řekla, pěkně mi splyne, ale zase já mám žlutý podtón pleti, takže je to možná i tím, docela si dokážu představit, že na někom bledém s růžovým podtónem nebude vypadat moc přirozeně, na mě ale přirozeně vypadá. Neflaktil mi, ani když jsem nanášela druhou vrstvu. Po shlédnutí některých videorecenzí jsem pochopila, proč některým flekatí. Ono je to rukama, děvčata... Jako jediný BB krém mi pleť nedráždí a nemám po něm pocit, že bych si měla seškrabat ksicht zaživa. Chápu, že ne každému sedí, ostatně každému vyhovuje něco uplně jiného, za mě je tento BB ale ten nejlepší, určitě ho koupím znovu a pokud i vy máte sušší pleť, žlutý podtón a nejste bledí, ale nemusíte být ani moc tmaví, tak vám tento krém bude určitě vyhovovat :).