Tento pudr používám už delší dobu a musím říct, že jsem s ním opravdu spokojená. Skvěle zafixuje makeup a pleť vypadá po jeho použití super přirozeně, nevytváří žádný bílý film. Krabička je vyrobena z kvalitního materiálu, což je pro mě důležité, protože mi občas obal spadne a tady mám jistotu, že přežije. Ačkoliv zrcátko v balení chybí, mně to nevadí, protože mám svoje oblíbené zrcátko vždy s sebou. Cena mi přijde vysloveně příjemná za takovou kvalitu.
Tento pudr je za mě moc povedený. Hezky makeup zafixije, nedělá na pleti bílý nádech. Není zvlášt vidět, pleť nevypadá jako umazaná od mouky. Dále má hezké a bytelné balení, které přežije i převážení. Sice nemá zrcátko, ale to mi nijak žíly netrhá. Cena je na pudr OK, i když znám levnější srovnatelně dobré, mohu doporučit :)
Tohohle pudru se asi jen tak nevzdám. Mám už asi 150. balení a nemůžu si ho vynachválit. Na pleti není vůbec vidět (mám ten transparentní), krásně ji vyhladí a zmatní. Nejsem ale žádný náročný spotřebitel - stačí mi, aby mi nezalézal korektor do vráseček kolem očí, abych se moc neleskla a aby mi make-up vydržel celý den. Tohle všechno tento pudr splňuje. Nutno ale dodat, že mám suchou pleť, takže mi vyhovuje většina pudrů. Tento se mě ale drží nějak pevně.
Narcyhlo jsem potřeboval nějaký matující a transparentní pudr, když mi došel můj oblíbený. Tak jsem v obchodě bez velkého přemýšlení sáhla po tomhle. Obal je obyčejný, černobílá krabička s průhledným víčkem, nic extra. Zato ale přežil moje cestování bez úhony. Ze samotného pudru jsem trochu v rozpacích. Koupila jsem ten bílý pudr, který by měl být pouze transparetní. Po použití mám obličej jak kdybych se mazlila s omítkou a to mi nepřijde, že ho dávám nějak moc. Jsem pak bílá jak po smrti.