používám denodenně už pár let. Můj nejoblíbenější produkt na rty - používám ho ale i na suché místa (lokty, občas když si zapomenu krém na ruce..) Je hutný a na rtech příjemný, dobře hydratuje. Obal by mi ani tak nevadil (už jsem si za ta léta zvykla), kdyby se dovnitř tím spodkem nedostávala špína, to mi vadí. Stejně budu stále kupovat znovu a znovu, nic lepšího neznám!
Klasika v péči o rty i o jiné suché a poškozené místa pokožky ,která nikdy nezklame. Mám ho v kosmetickém stolku neustále. Bezvadně zjemní a hydratuje a zanechává pokožku jemnou a vláčnou.Za těch pár korun je to učiněný zázrak.
Příjemný balzám, za příjemnou cenu, bohužel jeho balení je naprosto příšerné a často se mi stává, že jej někde vyklopím. Bohužel mi není úplně příjemná ani parfemace. Každopádně účinky na popraskané rty má. A to je jeho hlavní úkol, takže ten splní dobře..
Dle mého názoru nejlepší pomocník při aktuní péči o popraskané rty. Zmírňuje pálení, zarudnutí, rychle hojí ranky a dlouhodobě hydratuje. Vůně je mi příjemná, rty jsou po aplikaci vláčné a chráněné. Nevýhodou je balení, často se mi stává, že jelení lůj vypadne.
Velmi kvalitní výrobek, se kterým jsem se často mazala hlavně v dětství. Velkou nevýhodou tohoto balzámu je jeho nepraktické balení, proto je za mě nevhodný pro nošení v kabelce. Používala jsem ho hlavně na noc.