Regina minerální tvářenka recenze a zkušenosti

Tvářenky Regina minerální tvářenka
Tvářenky Regina minerální tvářenka - obrázek 1
Tvářenky Regina minerální tvářenka - obrázek 2
Tvářenky Regina minerální tvářenka - obrázek 3
Regina (26)
4.3 z 5 5 4.3 9
Celkem 9 recenzí


5 hvězd
33%
4 hvězdy
67%
3 hvězdy
0%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
78 %

Recenze produktu
Regina minerální tvářenka

věk
35-44

pleť
normální
světlý odstín
žlutý podtón

dehydratace
nízká

Další recenze od 21.11.2013 08:10:20

Vzhledem k ceně poměrně povedené tvářenky, nicméně já až tak okouzlena nejsem a více si jich asi pořizovat nebudu. Obal se mi moc nelíbí, mohl by být hezčí, ale samotná tvářenka není špatná. Je docela dobře pigmentovaná, trochu práší, ale nepřijde mi, že nějak přehnaně. Výdrž je celkem obstojná. Obsahují jemný shimmer, který není na tváři vidět. K dostání jsou jen čtyři odstíny, mohlo by jich být více, ale barvy jsou moc hezké a vybere si určitě každý. Docela špatně se shání.

  • cena
  • dobrá pigmentace
  • jemná vůně
  • obal
  • trochu práší
  • dostupnost


věk
25-34

pleť
normální
tmavý odstín
žlutý podtón

dehydratace
nízká

Další recenze od 18.12.2013 10:52:36

Skvělá, úžasná, dokonalá tvářenka. Objevila jsem ji poměrně nedávno a naprosto se do ní zamilovala. Mám jí v odstínu 02, krásná broskvová barvička. Je jemně namletá, zapečená, a dobře pigmentovaná. Na tváři vydrží v pohodě 6 hodin. Krásně voní a cena 65 korun. Nevýhodu vidím v tom, že je dostupná pouze v zapadlých drogeriích.

  • cena
  • vůně
  • výdrž
  • odstíny
  • dostupnost


věk
35-44

pleť
smíšená
světlý odstín
žlutý podtón

dehydratace
nízká

Další recenze od 22.10.2015 13:22:31

Tak už jsem ji konečně našla, asi moje TOP tvářenka. Vůbec jsem neměla plánu si pořizovat další, ale zkusila jsem z testeru v jedné zapadlé Teta drogerii a uplně mi vyrazila dech pigmentace i barva. Mám odtsín 2 je broskvový, hodně neutrální pro blondýny i brunety řekla bych. Je hodně pohodbný odstínu od Borjouis 74 rose ambre, ale lehce světlejší a hlavně tedy sytější. Je sice pravda že lehce práší oproti té od Borj., ale stačí lehce přejet štětcem, není tak tvrdá, tudíš se s ní mnohem lépe pracuje. Pro mě je to tvářenkový objev :) Dále mají odstín 4, který je spíš do hněda, ale na léto, nebo pro tmavé typy bude úžasný! Další odstíny jsem nezkoušela..

  • cena
  • pigmentace
  • sytost
  • jemně mletá
  • výdrž
  • žádná reklama
  • dostupnost


 
strana 2 z 2
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Benefit SugarBomb

5 100% 7 recenzí

Benefit Coralista

5 100% 6 recenzí

Benefit Bella Bamba

5 100% 4 recenze

Podobně hodnocené

Benefit Hervana

4.3 84% 3 recenze

Bourjois Pot Blush

4.3 84% 50 recenzí

Hůře hodnocené