Revlon Orofluido Elixir recenze a zkušenosti

Bezoplachová péče Revlon Orofluido Elixir
Bezoplachová péče Revlon Orofluido Elixir - obrázek 1
Bezoplachová péče Revlon Orofluido Elixir - obrázek 2
Bezoplachová péče Revlon Orofluido Elixir - obrázek 3
Revlon (33)
4.6 z 5 5 4.6 22
Celkem 22 recenzí


5 hvězd
100%
4 hvězdy
0%
3 hvězdy
0%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
91 %

Recenze produktu
Revlon Orofluido Elixir

věk
25-34

Další recenze od 20.1.2013 11:41:41

Tento olejíček je opravdový zázrak. Vlásky uhladí, vyživý, krásně se lesknout, dobře se vsakuje a nemastí vlasy. Je to zatím nejlepší olej, který jsem vyzkoušela. Navíc jeho nádherná vůně, co se drží ve vlasech i několik dní, je opravdu skvostná. Rozhodně doporučuji.

  • výživný
  • krásná vůně
  • snadnější rozčesávání
  • nemá


věk
35-44

Další recenze od 20.1.2013 21:27:55

Orofluido je doslova zázrak na moje husté vlasy s blond melírem. Stačí ho trošku, vlasy vyfénuji a mam je jak vyžehlené, voňavé a jemňoučké. Já osobně jsem s tímto výrobkem nadmíru spokojená. Poměr cena a kvalita je naprosto uspokojující. Vlasy po něm nemám v žádném případě mastné, i když použiji třeba nechtěně větší množství. Můžu vřele doporučit všem blonďatým dlouhovláskám.A ta vůůůně:) Balení je možná nepraktické z toho důvodu, že se jedná o sklo, ale na druhou stranu je luxusní.

  • nádherná vanilkovo-orientální vůně
  • jemné vlasy jako po vyžehlení
  • i jakýkoliv "dred" se krásně rozčeše
  • špatně se doluje zbytek olejíčku


věk
25-34

Další recenze od 23.4.2013 19:12:20

Vlasové oleje používám pořád, mám jich asi 7 a tento jsem si přála již dlouho. Hned při otevření jsem si zamilovala jeho náááááádhernou vanilkovou vůni a i konzistenci. Do vlasů se krásně vstřebá a zanechá je lesklé, vyživené, hebké... Nezanechává je mastné ( samozřejmě když to s ním nepřeženete). Jediné mínus vidím v aplikaci, více by mi vyhovovala pumpička, ale to je jen detail..

  • Vůně
  • Konzistence
  • Hebkost vlasů......
  • Nemá pumpičku


věk
35-44

Další recenze od 9.6.2013 12:00:57

Já si nemohu tento olejíček vynachválit. Používám ho téměř po každém mytí do vlhkých vlasů. Stačí jen vmasírovat oříšek do délek a na vlasech je vidět, jak jsou vyživené, uhlazené, poslušné. Pro mé suché konečky a délky je to opravdu záchrana. Opravdu stačí trocha a vlasy jsou jak vyměněné. Jeho vůně se mi při přičuchnutí k lahvičce moc nelíbila, o to víc mě mile překvapilo, jak se změnila po aplikaci, navíc krásně voní i třeba dva dny. S balením je to už horší - tam zjevně zvítězila forma nad praktickou stránkou věci. Je sice krásne a opravdu efektní, ale bez pumpičky a poměrně těžké (sklo), takže se olejíček hůře dávkuje. To jsem ale schopná výrobci odpustit. Vřele doporučuju!

  • - na jedno použití ho stačí velmi málo, takže velmi dlouho vydrží
  • - krásně voní i dva dny
  • - nádherně vyživí a sjednotí, uhladí i velmi suché vlasy
  • - krásný, ale zoufale nepraktický skleněný obal


věk
25-34

Další recenze od 28.8.2013 21:37:30

Nejlepší zzrak. 100 ml mám již přes rok a půl a stále zbývá půlka.. neuvěřitelné.. stačí kapka do dlaní a následně vmasírovat do konečků.. Pozorujun u sebe menší třepení konečku ( a to kulmuju a žehlím ). Oparvdu super věc, miluju i vůni. Nedostatek je ale dávkování, pupička by se hodila. Přes to si ho ale koupim znovu ! doporučji !

  • balení vystačí na dlouho
  • vůně
  • dávkování


 
strana 2 z 5
Pokračovat  
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Podobně hodnocené

Hůře hodnocené