Když jsem si pudr od Rimmelu koupila nic jsem o něm do té doby nevěděla a nikdy jsem tani žádný pudr od Rimmel London neměla a už vím že si jiný kupovat nebudu.Tento pudr mi úžasně matuje pleť zakrývá i nějaké nedokonalosti a úžasně se nanáší.Má celkem dobrý výběr odstínů.Krabička se neotvírá a perfektně drží.Co bych akorát u tohoto pudru ocenila by byl nanášeč a zrcátko by taky špatné nebylo.Jinak jsem s ním 100% spokojená a jiný si kupovat nebudu !
Nejlepší pudr, co jsem kdy měla. Kupuju ho vždy v akci do zásoby. Je lehký, skvěle matuje, příjemně voní, balení mi vydrží tak na čtvrt roku, což je za tu cenu super. Nevýhodou je, že pleť po něm matná moc dlouho nevydrží, ale to bych přičítala i tomu, že si na obličej pořád sahám a asi tak i stírám tu vrstvu pudru. A jako jeden z mála pudrů je v odstínu, který mi přesně padne.
Mám pudr v odstínu transparent. řekla bych, že je vhodný spíše pro smíšenou nebo i mastnou pleť. Vyhovoval mi velmi v létě. Nedělá žádný efekt masky, je velmi jemný a dobře matuje. Problém mám spíše přes zimu, kdy mám pleť suchou a pudr mě ještě více vysušuje. Koupila jsem ho v akci, ale ani jeho plná cena není nijak vysoká. Ve výběru z grogistické nabídce hodnotím jako tento pudr velmi dobrý. Balení je plastové, obyčejné šroubovací víčko ale zatím drží.
Tento púder som si veľmi obľúbila. Splnil moje očakávania, pôsobí prirodzene a pleť zmatní na dlhšiu dobu. Okrem toho ma potešil naozaj prirodzenými odtienmi, z ktorých si vyberie aj bledulka. Kto očakáva od púdru aj nejakú kryciu schopnosť môže byť sklamaný, pretože tento púder naozaj kryje málo. Osobne za jediný mínus považujem obal, ktorý sa neustále otvára.
Za celkem směšnou cenu máte dost dobrý výrobek. Matuje a vydrží dost dlouho. Zároveň obsahuje miniaturní třpytky, které jsou skoro neviditelné,ale díky nim pleť nevypadá mrtvě, ale jenom přirozeně matná. Mám už asi třetí balení. Taky vydrží docela dlouho, jedno balení skoro půl roku. Jediné co mi vadí je šroubovací zavírání bez zrcátka