Make-up jsem si koupila kvůli dobrým recenzím. Balení je skvělé, vzhledově opravdu zaujme. Má dobrou pumpičku, kterou vytlačíte přesně množství, které chcete. Pleť rozzáří, ale není to maxi dlouhodobý efekt. Vypadá i přirozeně a nemáte pocit ''masky". Kryje spíše méně a otírá se. Budu hodně přemýšlet o další koupi, není sice extra drahý, ale za ty peníze možná seženu něco lepšího. Jsem s ním celkem spokojená (y)
Dlouhou dobu jsem se make-upům od značky Rimmel vyhýbala - neměla jsem k nim důvěry - hlavně z hlediska kvality. A Wake Me Up je pro mě osobně další milé překvapení! Make-up pleť příjemně rozzáří - pleť nevypadá unaveně a mdle, ale zároveň není třpytek příliš mnoho, aby obličej zářil jako diamant. Make-up má střední krycí schopnost, dobře se s ním pracuje. Mívám mastnější T-zónu - ani tak se nelesknu. Pro hodně mastnou pleť ale vhodný nebude. Jediný nedostatek vidím v ořezaném výběru odstínu v ČR.
Jeden z mých nejoblíbenějších make-upu. Hlavně na letní měsíce. Na mou pleť je super. Neprve jsem se obávala, že se po něm budu opravdu hodně lesknout. Mám mastnější t-zonu a čelo dost vysušené. Ale vše v pohodě. Pleti dodal barvu, třpytečky rozjasní, ale jak disco koule nevypadáte. nedostatky pleti asi moc neskryje, ale to moc nepotřebuji. Chci od make-upu hlavně sjednocení, rozzáření a aby pleť vypadala zdravě. To splnil. určitě si ho pořídím znovu, teď na léto :)
Momentálně můj nejoblíbenější make-up. Lehce se roztírá, středně kryje, příjemně voní, pleť sjednotí a rozzáří. Bohužel ale celý den opravdu nevydrží. Je třeba přes den přepudrovat, aby pleť nabyla ,,upravenějšího'' dojmu. Ale podle mě je to tak u většiny make-upů v této cenové kategorii. Pro mě je tento vyhovující.
Tento makeup mně přitahoval hlavně svým obalem, tím že má být rozjasňujíci a také že je od mé velmi oblíbené značky rimmel.Když jsem si ho vybírala bála jsem se že mi odstín nesedne- naopak sedí mi perfektně.když jsem ho nanesla trochu jsem se bála jestli se nebudu třpytit, naštěstí ne a naopak makeup vypadá velmi pěkně a přirozeně, hezky rozjasňuje pleť a s primerem dokonce i vydrží celý den! Myslím ale že odstíny moc nebudou sedět bledulkám a třpytky lidem s mastnou pletí. Možná mi trochu vadí že zvýrazňuje suché místečka,ale neznám makeup který to neďelá. Co ale není na tomto makeupy nic extra tak je krytí, je to něco jako tónovací krém, ani ve dvou vrstvách nekryje maximálně-mně to třeba vyhovuje, pleť nijak problematickou nemám, ale kdo ano, tento makeup pro něj není moc vhodný. Abych to shrnula: lidem s normální bezproblémovou pletí vyhovovat bude, pokud máte akné, mastnou pleť... Tak se radši poohlídněte po něčem jiném.