mám velmi suchou pleť a toto "máslo" mi teda vůbec nevyhovovalo. Pleť byla mastná, póry ucpané, pokožka nebyla prodyšná a máslo se ne a ne vstřebat. Se 100% bambuckým máslem nemá toto nic společného. Začala jsem se pídit po opravdu kvalitním másle a objevila Loocitane. Ano cena šílená, ale kvalita nesrovnatelná. Doporučuji vyzkoušet. Loocitane je úplně bílé a tuhé. Sallos je do béžova a není tak tuhý a po zahřátí je olejový. Což 100% bambucké máslo být nemá :)
Bambucké máslo jsem si koupila po přečtení recenzí na můj ekzém na rukou. Každý den si dám vrstvu a do rána se mi mnohem zlepší avšak během dne se stav vrátí do původního stavu. Ruce promastí, ale nemám pocit, že by byl až tak extra na hodně suchou a citlivou pokožku. Je tužší konzistence, ale na pokožce se krásně roztaje a dobře se poté roztírá. Vůni má přírodní nevtíravou. Zkoušela jsem ho vetřít i do konečků vlasů a tedy tam zapůsobil perfektně.
Značku Saloos jsem si vcelku oblíbila, ale tenhle výrobek patří mezi mé méně oblíbené. Vadí mi na něm přiliš tuhá konzistence a taky zavírání, které mi drhne. Počítala jsem s tím, že bude mastit, ale to mi nevadilo, protože mám dost suchou pleť. Ale byla jsem fakt překvapená, jak MOC mastí. Hrozně se po něm lesknu. Doporučuju teda spíše na zimu nebo na noc.
Bambucké máslo je pro mě docela zbytečnost a zatím jsem pro něj nenašla vhodné využití. Suchá místa na těle nemám, a když se háhodou něco objeví, raději použiju tělové máslo. Taky mi docela vadí ten pocit mastnoty po použití. Zkoušela jsem na rty, ale ty mi spíš vysušovalo. Teď používám místo očního krému a jsem docela spokojená. Trochu mě zklamala vůně, resp. to, že žádnou nemá. Balení mi vydrží asi navždy a koupi nového neplánuju.
Bambucké máslo od Saloos jsem používala hodně v zimě na suchá místa na tváři nebo na suchou pokožku na nohou. Skvělý pomocník,vydrží poměrně dlouho a opravdu pomáhá. Je hodně mastné, nedoporučila bych tedy těm,kdo mají problematickou pleť. Co se týče aplikace máslo je hodně tuhé,ale stačí postavit chvíli na topení nebo na teplejší místo a povolí. Poměr cena a výkon je dobrý.