Výborný Bio kokosový olej. Nádherná intenzivní kokosová vůně. Používám na roztřepené konce vlasů, občas jako regenerační zábal, jako tělové máslo - zahřátím krásně roztaje a lehce se roztírá, super je do zimy, kdy chrání kůži před popraskáním a vysušením, po opalování zase uvolňujě napjatou kůži., dá se použít i na vaření. Prostě všestranné využití. Nevýhodu vidím pouze v tom, že po namazání pokožky zůstává kůže dlouho mastná. Ale určitě si tento výrobek koupím znovu.
Olej už mám asi třetí a nedám na něj dopustit. Krásně promastí pokožku, používám tak jednou týdně. Také občas použiju jako zábal na vlasy. Nádherné vůni ale neodolám ani v kuchyni, takže občas hodím i na smažení nebo jen tak užiju lžičku. Jinou značku jsem neměla, takže nemůžu porovnat, kupuji jen saloos. Z jejich výrobků mi kokosový olej vyhovuje nejlépe.
Tento kokosový olej mám zhruba dva týdny a jsem z něj naprosto nadšená. Používám ho hlavně na vlasy, které mám vysušené z barvení. Jeho vůně je úžasná. Používám ho jako masku na mokré vlasy. Překvapila mě jeho poměrně tuhá konzistence. Koukala jsem na netu, že se dá sehnat i v čokoládovém provedení a už si na něj dělám zálusk.
Další výrobek, který vlastním od Saloosu,líbí se mi jeho všestranné využití,já osobně jej používám na vlasy a na tělo,hezky hydratuje pokožku,vlasy mám extrémně suché a zničené,takže to není dostatečně silné,ale vlasy se mi o 100% zlepšily,ale ještě jsou suché,konzistence je tuhá přo kontaktu s pokožkou taje,(musí se uchovávat v chladnu) a přenádherná vůně!
Skvělý všestranný pomocník. Tento bio kokosový olej opravdu nádherně voní, ale také skvěle chutná. Dá se využít na vaření, pečení, ale také na péči o celé tělo. Dělám si z něj zábaly na vlasy, mažu si suchá místa na těle, ale vlastně celkově splňuje kritéria nějakého tělového krému. A to znamená, že po použití je pleť krásně voňavá a především dobře hydratovaná.Tento kokosák je tak hned druhý za kokosovým olejem od Purity vision. Dávám mu o jednu hvězdičku méně, protože mi přijde, že má trošku méně intenzivní účinky než právě výše zmíněný olej.