Saloos Bio kokosový olej recenze a zkušenosti

Hydratace Saloos Bio kokosový olej
Hydratace Saloos Bio kokosový olej - obrázek 1
Hydratace Saloos Bio kokosový olej - obrázek 2
Hydratace Saloos Bio kokosový olej - obrázek 3
Saloos (63)
4.7 z 5 5 4.7 29
Celkem 29 recenzí


5 hvězd
60%
4 hvězdy
40%
3 hvězdy
0%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
94 %

Recenze produktu
Saloos Bio kokosový olej

věk
25-34

pleť
smíšená
alabastrový odstín
žlutý podtón

dehydratace
vysoká

Další recenze od 9.11.2013 19:46:53

Další výrobek, který vlastním od Saloosu,líbí se mi jeho všestranné využití,já osobně jej používám na vlasy a na tělo,hezky hydratuje pokožku,vlasy mám extrémně suché a zničené,takže to není dostatečně silné,ale vlasy se mi o 100% zlepšily,ale ještě jsou suché,konzistence je tuhá přo kontaktu s pokožkou taje,(musí se uchovávat v chladnu) a přenádherná vůně!

  • hydratuje
  • krásně voní
  • dlouho vydrží
  • žádné


věk
25-34

pleť
normální
světlý odstín
žlutý podtón

dehydratace
vysoká

Koupila jsem si protože mám saloos ráda a v podstatě žádnou jinou kosmetiku používat moc nemohu .. Jsem s ním spokojená, krásně voní , hydratuje pokožku , ale že bych ho teda chtěla jíst to ne :D na jídlo (či redukční diety) bych s ním nezvládla..chut' je na můj vkus nic moc,ale tak to je jasný je to na tělo.. Jinak je fajn jako vše od saloosu :))

  • hydratuje
  • Krásně voní
  • Nic krom chutě


Další recenze od 5.12.2014 11:41:35

Jednoduše miláček ! Musím uznat, že mě dlouhou dobu nechávalo kokosové šílenství chladnou a já si produkt prostě nechtěla zakoupit, ale nakonec jsem to i já nevydržela a nechala se obdarovat právě tímto olejem ze Saloos. Proč zrovna Saloos? Mají úžasné výrobky, jejich odličovací olej, krémy a balzámy jsou bezkonkurenční. Tak jsem si řekla, že si vezmu právě od této značky.Jsem moc spokojená. Mám ráda vůni kokosu, ale toto je boží. Mohla bych k němu čuchat pořád :-))... Používám ho na vlasy - na mokré konečky, jako tělové mléko, místo krému, zubní pasta, občas si s ním namažu jen tak chleba a někdy když mě honí mlsná tak ujídám jen tak :D Pro mě všestranné využití. Ubývá rychle, takže nemažu každý den a střídám s tělovými mléky:)... Jsem spokojená!! Dostupnost je trošku horší, takže možná příště vyzkouším ten z DM a uvidím jestli je nějaký rozdíl.

  • vůně kokosu
  • Všestranné využití
  • Hydratuje
  • Cena ale není to nic co by mi bránilo v koupi


věk
25-34

pleť
smíšená
střední odstín
žlutý podtón

dehydratace
střední

Další recenze od 14.4.2014 12:02:52

Nejlepší kokosák, jaký jsem kdy měla! Kokosový olej z dm se může jít zahrabat. Tento od Saloosu oproti kokosáku z dm nádherně voní a dobře chutná (není tam ta podivná pachuť). Na pleti je moc příjemný, neucpává mi póry a krásně hydratuje. Moc se mi líbí, že je v plastovém obalu. Je to praktičtější a můžu si ho vozit s sebou na kolej. Všem doporučuju! Za tu cenu je skvělý!

  • vůně a chuť
  • hydratace
  • účinky na pleť
  • balení
  • nic


Další recenze od 6.10.2014 20:45:50

Kokosový olej používam už asi 4 roky, či uz na telo, na pleť, na vnútorné užívanie alebo na zuby .. pravidelne ho však používam na moje suché kučeravé vlasy. do vlhkých vlasov jemne vmasírujem a nechám vyschnúť. Vlasy sú vyživené, lesklé, kučery su pravidelné. No netreba to prehánať s množstvom pretože vlasy budu hrozne lesklé

  • proste kokosák je nej
  • možno pri častom používaní na pleť zanáša póry


 
strana 5 z 6
Pokračovat  
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Podobně hodnocené

Hůře hodnocené