Šampony Schauma mám celkově ráda. Kupuji je převážně příteli, já používám kadeřnické značky, ale občas mu je uzmu pro sebe :-) 7 bylin je leký osvěžující šampon, pěkně voní, hodně pění a hezky vlasy vyčistí. Nevysuší. Prostě za ty peníze je to kvalitní přípravek.
K tomuto šamponu se velice ráda vracím. Připadá mi nejlepší ze všech druhů šamponu Schauma a to jsem vyzkoušela všechny kromě těch na suché vlasy. Šampon vlasy hezky umyje, dostatečně pění. Vlasy jsou po umytí čisté, lesklé a nadýchané. Šampon je dostupný snad všude a vůbec není drahý :)
Šampon Schauma 7 bylin pro normální a mastné vlasy je jeden z mích oblíbených šamponů.Nestojí moc peněz,má příjemnou vůni bylinek,která vydrží celkem dlouho a navíc se po něm nemastí vlasy.Vlasy jsou krásně lesklé,ale neudělá nějaký extra objem vlasů.