Sephora Rouge Cream Lipstick recenze a zkušenosti

Rtěnky Sephora Rouge Cream Lipstick
Rtěnky Sephora Rouge Cream Lipstick - obrázek 1
Rtěnky Sephora Rouge Cream Lipstick - obrázek 3
Sephora (96)
4.7 z 5 5 4.7 11
Celkem 11 recenzí


5 hvězd
80%
4 hvězdy
20%
3 hvězdy
0%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
82 %

Recenze produktu
Sephora Rouge Cream Lipstick

věk
45-54

Další recenze od 14.1.2014 13:26:12

Tak jsem neodolala a po recenzích zde na Omlazení si taky pro jednu do Sephory skočila. Vzhledem k tomu, že pro rtěnky a parfémy mám slabost tak se odolat opravdu nedalo. Neřekla bych, že je špatný výběr barevných odstínů. Mě zaujaly dokonce tři odstíny a nemohla jsem se mezi nimi rozhodnout. Nakonec jsem se rozhodla pro odtín 18 a jsem maximálně spokojená. Rtěnka je na rtech hodně příjemná. Řekla bych, že je tak jemná, že o ní skoro ani nevím, že ji mám na rtech. Je hodně sytá a na rtech vydrží opravdu dlouho. Celý den jako tady někdo psal, rozhodně nevydrží ale několik hodin zvládla v pohodě. Opravdu skvělá rtěnka za dobrou cenu.

  • na rtech vydrží dlouho
  • krásné odstíny
  • žádné


věk
25-34

Další recenze od 23.10.2013 10:55:22

Tato rtěnka je opravdu super. Barva je krásně sytá, stačí jednou přejet rty. Také má velice dobrou výdrž, vydržela mi na rtech něco přes dvě hodiny s nějakým tím pitím. Trošku jsem ji cítila na rtech, ale je to o zvyku. Mám pocit, že by mohla zvýrazňovat šupinky, ale to se dá vyřešit peelingem :-) Kupovala jsem ji se slevou, za plnou cenu bych si ji nekoupila, ale když budu zrovna při penězích a uvidím slevu, s radostí sáhnu po dalším odstínu :-)

  • opravdu pěkná pigmentace
  • dobrá výdrž
  • pěkné odstíny
  • bude zvýrazňovat šupinky
  • je docela drahá (pro studentku) :-)


věk
25-34

Další recenze od 5.3.2014 17:24:26

Tuto rtěnku mám v odstínu 26, je to taková oranžovo-červená barvička. Přesně tento odstín jsem dlouho hledala, až našla v Sephoře. Rtěnka je krásně krémová, tedy rty nevysušuje. Na mých rtech vydrží okolo dvou hodin, potom se rovnoměrně vytrácí. Příjemně voní a i obal mi přijde povedený. Navíc mají velký výběr odstínů. S touto rtěnkou jsem opravdu spokojená a mohu ji doporučit. =)

  • velký výběr odstínů
  • nevysušuje
  • dostupnost


Další recenze od 4.5.2014 19:37:05

Potřebovala jsem nějakou tmavou rtěnku a právě odstín R39 "super hot" byl perfektní. Sama barva je hodně tmavá, ale ne příliš agresivní. Rtěnka je dokonale pigmentovaná, krémová, hydratuje, nicméně výdrž je velice dobrá. Obal je velice elegantní a kvalitní. Také mi líbí, že nálepku s popisem umístili dovnitř, tudíž nekazí vnější vzhled. Rozhodně doporučuji.

  • vysoká pigmentace
  • dlouhá výdrž
  • hydratace
  • žádné


věk
25-34

Další recenze od 9.1.2016 21:59:10

Červená rtěnka od Sephory byla moje úplně první rtěnka, takže mám k ní vztah i přes to, změny to není žádná bomba. Zařadila bych ji mezi obyčejné rtěnky. Výdrž není je taková normální, klasická půlvečerovka. Ale pigmentace je opravdu pěkná a výběr barev skvélý. Podle mě za tu ceny to není špatné. Dobré je také to, že se napříč odstíny chová pořád stejně. Měla jsem již šanci vyzkoušet asi 7 různých odstínů a vždy to samé. Takže, když jednu vyzkoušíte, víte do čeho jdete u jiných odstínů, což podle mě tak prostě má být.

  • Cena
  • Pogmentace
  • Výdrž (za takovou cenu jsem našla jen 1 rtěnku s lepší výdrží)
  • Dostupnost
  • Nepatrně vysušuje rty (když ji odlíčíte použijte pořádný balzámová na rty)


 
strana 2 z 3
Pokračovat  
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Podobně hodnocené

MAC Matte lipstick

4.8 94% 4 recenze

MAC Lipstick

4.8 95% 18 recenzí

Hůře hodnocené