Tento šampon jsem koupila omylem a mám takový dojem, že omylem i je. Rychle se mi po něm mastily vlasy a vůbec mi přišly mdlé. Takže se z něj rázem stal šampon "na doma". Ale zase mu nemohu upřít vůni a jakousi příjemnost při mytí. Líbí se mi obal a i když nevidíme, kolik nám zbývá, poznáme podle hmotnosti ;) Tento šampon si již nekoupím.
Tak s timto samponem sem mela moznost si umyt vlasy. No hruza po prvnim pouziti svedeni pokozky, dokonce se mi zacaly delat i lupy. To svedeni se nedalo vydrzet musela sem vlasy znovu umyt. Tento vyorbek urcite nedoporucuji lidem s citlivou pokozkou hlavy. A navic ma v sobe silikony- ble.
Tento šampon mi vubec nevyhovuje. Mám dlouhé vlasy, středně suché vlasy a šampon mi spíše vlasy umastil a zatěžoval. Vlasy se mi mastily rychleji než normálně. Pěnivost je dobrá. Stačila trocha a vlasy jsem parádně napěnila a umyla. Vůně taky příjemná. Cena je výhodná při tak velkém balení. nejlépe ve slevě.
Po Garnier Fructis nejhorší šampon! Mám hodně suché,tím pádem lámavé vlasy,používat jsem začala po čerstvém ostříhání. Příšerně vysušil vlasy,byly rozježené,matné,trochu se mi snad i začaly lámat,prostě děs děsů hrůza hrůz. Pokud se použije i s kondicionérem,vlasy jsou snad na odpis,opravdu nedoporučuji. Jediné plus je že hezky voní a super pění.
Tenhle šampón spolu s kondicionérem ze stejné řady je hrůza všech hrůz. Mám od přírody suché vlasy, chtěla jsem jim dodat intenzivní péči a hydrataci, ale místo toho jsem měla vlasy u kořínků mastné, zatímco délky naopak suché, hrubé a krepaté! Nikdy víc.