The Body Shop Body Butter recenze a zkušenosti

Hydratační tělové krémy The Body Shop Body Butter
Hydratační tělové krémy The Body Shop Body Butter - obrázek 1
Hydratační tělové krémy The Body Shop Body Butter - obrázek 2
Hydratační tělové krémy The Body Shop Body Butter - obrázek 3
The Body Shop (55)
4.5 z 5 5 4.5 13
Celkem 13 recenzí


5 hvězd
0%
4 hvězdy
67%
3 hvězdy
33%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
70 %

Recenze produktu
The Body Shop Body Butter

věk
25-34

Další recenze od 2.10.2014 23:23:44

Jelikož miluji vanilku, tak jsem si pořídila vanilkové tělové máslo. Vůně je fajn, i když z toho samotnou vanilku moc necítím, spíš mi to evokuje něco neurčitého, sladkého a umělého. Konzistence je příjemná, je to hezky našlehané a na to, že je hutný, tak se dobře roztírá a vsakuje. Nedá se říct, že by to byla špatná věc, ale mám raději přírodnější výrobky a proto se k tomuto už asi nevrátím. Každopádně koupě nelituji. :)

  • Konzistence
  • Design
  • Výběr vůní
  • Vanilka se mi zdá chemická
  • Cena


věk
25-34

Ačkoli je v Česku dostupnost poměrně špatná, podařilo se mi jedno ukořistit. Na tyhle másla jsem byla docela zvědavá. Mám to mangové a musím říct, že voní fakt krásně. Zdá se mi ale, že vůně brzy z těla vyprchává. Teď ale k věci: hydratuje dobře, konzistence je hutná, spíše mastná. Na kůži však mastné není, rychle se vsakuje, nelepí, kůže je po něm jemná a vláčná. Bohužel je srovnatelný s daleko levnějšími másly, které mají i přírodnější složení.

  • vůně (mango)
  • vstřebávání
  • konzistence
  • hydratace
  • špatná dostupnost
  • cena
  • složení


věk
35-44

Další recenze od 19.6.2012 11:53:26

Dříve jsem se nemazala ničím jiným (třeba 3 roky v kuse), ale s přechodem na kvalitní kosmetické suroviny jsem TBS másla přestala kupovat, jelikož jsou na to, že se jedná o obyčejné krémy z obyčejných "drogerkových" surovin dost předražené. Dobře hydratují (liší se hutností podle druhu), ale není to zas takový zázrak a druhý den se můžete mazat zase. I já, která se normálně mažu třeba 1x týdně a suchou kůži rozhodně nemám. Vůně a jejich kvalita se liší, např. malinové a borůvkové máslo skoro není cítit, jahoda je pronikavá a drží, ale je chemická a "ořechová" másla splývají a na kůži se některá rozloží skoro až do smradu. Pro mě osobně nejhorší umělotina byla verze Chocomania. Nebo kokos a bambucké máslo, které voní po plastu (a neměla jsem jen 1 kus). Naopak mangové máslo mi celkem chybí, to nemělo chybu. Závěrem tedy asi toto - pokud vás chytí některá parfemace a nevadí vám dát tolik peněz za obyčejné tělové máslo, tak ho vezměte. Pokud chcete kvalitní suroviny, kupte si máslo Alverde nebo třeba krém Bione bez silikonů za čtvrtinovou cenu. Ámen.

  • velký výběr paremací (i textur)
  • cena
  • složení
  • některé vůně opravdu nic moc


 
strana 3 z 3
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Fennel Body Butter

5 100% 8 recenzí

Podobně hodnocené

NIP+FAB tělové máslo

4.6 89% 9 recenzí

Hůře hodnocené