Vůni jsem poprvé cítila na sestřence. Pokaždé, když jsem vešla k ní do kanceláře, tak jsem cítila takovou zvláštní, nepopsatelnou ale velmi líbivou vůni. Nevěděla jsem, k čemu to přirovnat. Jednou jsem zahlédla, že si nechala stát flakon na stolku a už jsem hledala na internetu. Vůně je skvělá, zajímavá a tak nějak pohlcující. První Muglerovka a musela jsem vyzkoušet i ostatní. Womanity mě také nadchla, ještě mi zbývá zkusit Aliena :)
Tento parfém miluji a proto psát na něj recenzi je radost. Voní nádherně kořením až čokoládou...ve vlasech voní až do jejich dalšího umytí. Navíc jej málokdo snese, proto není "masovka". V létě jsem jej na chvíli odložila, ale se začínajícím podzimem jej používám až do začátku léta, kdy se zdá být opravdu silný.Tento parfém je mou stálicí a nikdy mi v reperoáru nesmí chybět!
Nejdřív jsem si myslela, že jsem na něj ještě moc mladá nebo že takovou těžkou vůni nesnesu. Ale teď Angela naprosto zbožňuju! Stačí jedno stříknutí a cítím ho ze sebe celý den, úplně se s ním mazlím, jak je to krásná vůně! Sladká, teplá, výrazná, osobitá. Vhodná spíš na vyjímečné příležititosti, ale někdy prostě neodolám. Jedinečná vůně zvedající sebevědomí.
Můj rozhodně nejmilovanější a nejoblíbenější parfém. První seznámení proběhlo, když byl jako vzorek u časopisu pro ženy. Ze začátku mi nevoněl vůbec, takže první dojem byl spíše záporný, ale po chvíli se rozvoněl, a vůně přešla do jiné, příjemné. Pořád jsem čichala a čichala, protože jsem ještě nic podobného necítila, a tak vznikla láska. Nevím přesně, k čemu parfemaci přirovnat, je to rozhodně těžší vůně, možná orientální, žádné sladké květiny, proto z ní může někoho bolet hlava, když se to s aplikací přežene. Jedinou nevýhodu vidím ve vysoké ceně.
Pamätám sa,ako som tento parfém ovoňala prvý krát vo Fannku,ešte ako 16ročná a nemala som toľko,na jeden parfém :) S malým papierom,kde bol streknutý,som chodila ešte týždeň a stále ovoniavala.Bola to láska na prvé ovoňanie :D Konečne prišlo,že som si bola kupovať parfém a automaticky som siahla po Angel.Nepremýšľala som a vzala ho,celý čas som ho držala v rukách,blbo sa usmievala na svet,že ho konečne mám a od vtedy,ho kupujem pravidelne.Neviem nájsť parfém,ktorý by som milovala viac ako Angel.Pre niekoho je to ťažká,korenistá alebo presladená vôňa,dokonca sa niektorým z toho aj dvíha žalúdok,či ich bolí hlava.Pre mňa je absolútne ideálny! Treba ho málo,keďže je výrazný,vydrží naozaj dlho,ešte na druhý deň ho cítim na oblečení a tá vôňa,je proste geniálna.Je skôr na chladnejšie obdobie ,keďže v lete je naozaj ťažký(to používam Innocent,odľahčenú sestričku).Krásny,neprečačkaný obal. Jediný parfém,ktorý kupujem roky a ešte niekoľko rokov kupovať aj budem.