Koupila jsem si tohle kakaové máslo hlavně kvůli vůni a jelikož mám s pleťovými másly dobré zkušenosti díky jejich dobré vstřebatelnosti a hydrataci. Tohle máslo je velké zklamání, jelikož se vůbec do pokožky nevstakovalo a teda není možné si s ním natřít třeba nohy a obléci užší džíny. Produkt si již nekoupím.
Klasický "ziajácký" pleťový krém. Měl by dodávat živiny, hydratovat a zklidňovat podráždění. Krém je hutný, což mám ráda, ale má až přespřílíš čokoládou vůni. Tato silná parfemace je pro mě dost obtěžující a proto si tento krém znovu nekoupím. Pokud má však někdo rád silnou vůni čokolády a hutnější krémy, bude určitě spokojen.
Značku Ziaja mám ráda :) ..když v rossmanu vyprodávali výrobku značky ziaja tak jsem si pořídila tento kakaový pleťový krém (s 50% slevou) abych řekla pravdu, tak jsem od tohoto výrobku čekala víc.. vůně je příjemná, hydratace průměrná, ale konzistence je hutná, takže se hůře roztírá a při nanesení většího množství zanechává na pleti mastný film..
Tento výrobek mne zaujal svou cenou a pěkným balením. Slibuje tónování pleti, což nemůžu bohužel potvrdit - ničeho jsem si nevšimla. Krém voní hezky, ale bohužel mě zklamala konzistence, která je dost hutná a dlouho trvá, než se vstřebá. Navíc se pak pleť dost leskne, takže na denní použití ho nedoporučuji.
Krém jsem si koupila čistě kvůli vůni. Jelikož mám přes zimu pleť hodně suchou, potřebuji po odlíčení ošetřit hodně mastným, hutným krémem, co Ziaja splňuje. Po vsáknutí je pleť vláčná. Jeho nevýhodou je extrémně dlouhá doba vstřebávání. Proto ho nyní používám jako zábal na ruce (krém není primárně jen pleťový, nýbrž na pleť a tělo) a na ty je perfektní.