arrow
profile_image
heliantiel
od 5. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na ifka.d:
I kineziologie odblokovává věci ze současnosti i minulosti, stejně jako regrese, jenom s tím rozdílem, že při kineziologii se používá svalová pamět a svaly reagují na otázky a regrese je přímo rozhovor s podvědomím.

arrow
profile_image
heliantiel
od 5. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dám sem pro osvětlení informace o regresi, o tom, co to je, jakým způsobem probíhá a co se jí dá řešit. Myslím, že to pomůže v lepší orientaci, co je to vlastně regrese.

Když bych měla popsat, co je to regresní terapie vlastními slovy, tak je to způsob, kterým se terapeut komunikuje s duší člověka, která si rozvzpomíná v hladině vědomí alfa (ta nás provází pokaždé těsně

před usnutím) na situace z minulých životů, které mají souvislost s problémem, traumatem či životní situací v současném životě. A tím, že si rozvzpomíná a znovu prožívá emoce s tím spjaté a tím, že tyto emoce pročišťujeme, tak tím se duše uzdravuje.

Někteří lidé řeknou, že minulé životy jsou hloupost, protože nevěří, ale i těm se tou to metodou dá pomoci. V podstatě je jedno, jak obrazy, které běží v regresi nazýváme. Jesli jako minulé životy a nebo jenom fantazie, vedoucí k vyřešení problémů. Důležité je, že se člověk pokaždé dostane tam, kde se mu vyjeví, proč řeší v současnosti daný problém.

Regrese řeší zdravotní problémy, psychické problémy (ale jejich závažnost a vhodnost regrese určím až při sezení), vztahové problémy ať už s partnerem, rodiči, sourozenci nebo dalšími lidmi.

Regrese probíhá za plného vědomí člověka. Uvědomuje si kde je, co se s ním děje, s kým v místnosti je a podobně, ale sám ve svém nitru prožívá všechny pocity, spojené s řešeným problémem, takže si plně uvědomuje a prožívá znovu bolest, smutek, radost, lásku, zoufalství, štěstí, prostě všechny pocity, na které jste schopni si vzpomenout. Vnímá světlo, tmu, teplo, zimu, prostor, stísněné místo, prostě znovu prožívá určitý příběh, ve kterém je rozuzlení současné situace.

Není vždy pravidlem, že člověk uvidí minulý život. Je možné, že daný problém vznikl v prenatálním stádiu, při početí, v dětství, v nějaké situaci v současném životě, kterou pouze člověk zapoměl, takže regrese ukáže i tyto okamžiky.

Každý regresi prožívá jinak, každý vidí nebo cíti ty obrazy jinak a každému také trvá různě dlouho, než se do regrese dostane nebo než se dostane k jádru problému. Samotná regrese, kdy je člověk v hladině alfa trvá asi 1,5 -2 hodiny.

Jedna terapie nedokáže vyřešit všechny problémy a tak je potřeba regresi většinou opakovat, než se člověk cítí opravdu dobře.

Co se dá regresní terapií řešit?

traumata, zážitky, se kterými se nepodařilo vyrovnat (ztráta blízké osoby, potrat, rozvod, problematické dětství, domácí násilí, problémy s bývalými partnery, fyzické a sexuální zneužívání …
pocity a emoce, se kterými si nevíme rady (vztek, plačtivost, lítost, nedostatek sebevědomí, problém s přijetím sebe sama, svého těla...) neschopnost koncentrace, smutek, apatie, nejistota, deprese, posttraumatické stavy, stres, psychospirituální krize
vztahové problémy (problém navázat trvalý vztah, problém vyrovnat se s rozchodem s partnerem …
bolesti a problémy bez zjevné fyzické příčiny (migrény - bolesti hlavy, poruchy spánku, astma, epilepsie, štítná žláza, ekzémy, koktavost, bolesti břicha, končetin, různé alergie...)
problémy s otěhotněním
problémy s nadváhou, stravovacími návyky (přejídání, odmítání jídla, nechutenství, poruchy příjmu potravy)…
zjišťování přesného času narození
poruchy spánku, problémy s dýcháním, ztráta energie, neurózy, únava, úzkost...
různé pocity strachu (strach z výšek, hloubek, lidí, vody, hmyzu, pavouků, uzavřených nebo volných prostor, o život, ze smrti, že mě nikdo nemá rád ...

Jak probíhá sezení?

Sezení, na které přijedu probhá tak, že

s klientem projdeme důvod, proč regresi vyhledal, vyplníme dotazník, kde jsou informace, které můžou pomoci při řešení daného problému. Potom si klient lehne, provedeme uvolnění do hladiny alfa, sestoupíme do podvědomí, prožijeme situace potřebné k očištění. Zharmonizujeme člověka a uvedeme jej do pohody a poté vystoupíme z podvědomí zpátky do reality.

Tato metoda je bezpečná a účinná a můžou ji podstupovat i děti. Jestli se bude u dítěte regrese provádět, rozhodne terapeut po prvotním pohovoru s dítětem i s rodiči. Většinou totiž prolbémy dětí pramení právě u rodičů a tudíž je vhodnější pracovat s rodičem, než s dítětem.

arrow
profile_image
Avrilka05
od 4. 10. 2019
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj zažila jsem si regresní terapie no nejlepší byla v Liberci. Jsou tam lidé který se tomu věnují už dlouho a profesionálně. Poprvé jsem měla strach který pominul jakmile jsem se setkala s Regresním terapeutem Martinem. Tak klidný a charismatický člověk. S ním odešel strach i pochybnosti a jsem za to ráda. Mohla jsem jít naplno do hlubokých stavů až do minulého života. Po probuzení s hlubokého stavu jsem cítila obrovskou sílu a vůli všechno zvládnout. Dokonce jsem si ověřila i historická fakta. Už jsem tam byla dva krát a chci jít znovu vždy se mi něco nového otevřít a posune mě to dopředu. Takže nejdůležitější je si vybrat dobrého terapeuta. Mohu doporučit strávila jsem na té stránce už mnoho hodin a stále mě to baví.
https://laskyplnysvet.cz/stesti/regresni-terapie-p ro-navrat-do-minulych-zivotu/

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené