ahoj, chtěla bych slyšet nezaujaté názory lidí na následující situaci. Moje kamarádka už chodí a bydlí 5 let s jejjím přítelem. Je na něm i trochu finančně závislá, ale kdyby ho neměla tak by si určitě poradila(takže to není až tak podstatné). Jde o to, že se mi donesl zaručený "drb", že se její přítel vyspal s jednou holkou. Bohužel vážně vím, že se nejedná o pomluvu a je to pravda. Je to už asi rok, ale neřekla jsem jí to. Nejdřív jsem si říkala, že by mi nevěřila a ještě bych byla já za tu nejhorší. Taky jsem si říkala, že to možná tuší a toleruje to, ale to jsem nedávno vyloučila, když jsme se sní bavili a ona řekla, že si je na 99% jistá svým přítelem že by jí nepodvedl. Ted se to trochu zhoršilo v tom, že potkala dalšího fajn kluka a byla sama trochu na vážkách, ale říkala, jak je se svým přítelem spokojená a jak by se jí tím změnil celý život, že má u něj zázemí atd a že ho miluje. Říkám si, že kdybych jí to řekla, tak tím možná zkazím hezký vztah, třeba ten její přítel jen jednou ulítl, ale to se bohužel nedovím. Na druhou stranu se bojím, že když jí to neřeknu, tak si ho třeba vezme časem a po 10 letech zjistí, že jí podváděl a bude se rozvádět.

Cituji Gogejla: Je to už asi rok

Tak to už bych neřešila, to je docela dlouho, za tu dobu se toho mohlo hodně změnit.

Cituji Gogejla: bojím, že když jí to neřeknu, tak si ho třeba vezme časem a po 10 letech zjistí, že jí podváděl a bude se rozvádět.

Zas tak do budoucna bych nad tím nepřemýšlela

Reaguji na bucinek07: je to dobrá kamarádka. Sice už se tolik nevídáme, protože bydlí v jiném městě, ale pořád jí mám moc ráda a často si vyčítám nebo se trápím, jestli jí to nemám říct. Nechci jí to prostě zhoršit. Vážně si říkám, že se to tomu klukovi mohlo stát jednou a když jí to řeknu tak bude všecko naruby.

Rozhodně jí to neříkej. Je to jejich věc, navíc už rok stará. Asi šlo jen o úlet, když s ní její přítel zůstal.

Já bych to své kamarádce určitě neřekla a nevím, jestli bych já chtěla, aby mi to někdo řekl.

Prostě jim nemluv do vztahu.

Ahoj.. no táto situácie nie je ľahká ale:

1. "Bohužel vážně vím, že se nejedná o pomluvu a je to pravda"-
nie nevieš, nebola si pri tom...bez urážky...pokiaľ si teda s ním v tej posteli a v tej inkriminovanej chvíli nebola aj ty nemôžeš si vobec dovoliť potvrdiť absolútne nič na 100% !

2."Je to už asi rok, ale neřekla jsem jí to. "
tak načo jej to chceš hovoriť teraz? aký to má zmysel? Teraz už je neskoro. Ako je to chceš dokázať a navyše po roku?? to je uz trošku pozde nie?

3. JEDNO NAJDôLEŽITEJŠIE PRAVIDLO!
NESTARAŤ SA! NIKDY!
ja ťa úplne chápem že je to Tvoja kamarátka ale je to jej vzťah a ten si musí prežiť a vyriešiť uplne sama.. Bohuzial ale je to tak.. Inak budeš špatna len ty..Každý vzťah sa neprežíva nahodou a my nemáme právo sa do žiadneho krom svojho vŕtat a ak už to urobíš, a je jasné źe samozrejme to myslíš v dobrom tak to vždy rob len s HMATAELNYMI DOKAZMI!
fotky, video a nie blbé pomluvy, domienky,a nekdo rekl neco a ty vis ze je to tak..prdlajs len sama sebe uskodis.. pretože to nie je dôkaz..

takze ak chces kamaratke pomoct daj jej skutocne dokazy ak ich nemas tak ju musis nechat nech na vsetko pride sama

to je celá moja rada..

Reaguji na AlmaSinger: tak někteří chlapy jsou takový, že nemusí odcházet ze vztahu. Jsou ve vztahu třeba spokojení a ještě si občas užijí jinde.....

Reaguji na tamarka1105: no právě to jsem si celou dobu říkala...ted to řeším znovu proto, že se seznámila s moc fajn klukem, co by o ní stál a ona na něj taky myslí a má výčitky vůči přítelovi, že ona je ta "špatná".

Reaguji na tamarka1105: já bych to asi taky nechtěla slyšet, ale to se těžko posuzuje....jediné co se bojím aby na to případně nepřišla "pozdě" a nepromarnila s někým kdo jí podvádí "nejlepší léta"

Reaguji na tamarka1105: Naprosto souhlasím.

Kdyby moje dobrá kamarádka věděla, že mě podvedl přítel, chtěla bych o tom vědět!

Podle mé zkušenosti je lepší dělat, že nic nevíš

Adka: to jsem si také myslela, že je správné to říct. Udělala jsem to. Přišla jsem o svou nejlepší kamarádku

arrow
profile_image
elle11
od 11. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Neříkat, nikdy. Bud' na to přijde sama nebo vůbec, protože pak budeš akorát ty ta špatná. Nemusí ti ani věřit. Tohle vždycky odnese ten co to řekl.

Reaguji na EleanorWoods: to mi už taky bylo doporučeno...jedna kamarádka to řekla jedné známé a ona byla za tu nejhorší ve finále

Jestli jim to funguje, tak to prostě neřeš. A jestli jí to nějaká "dobrá duše" někdy vykecá, tak nepřiznávej, žes to věděla. Je to jen jejich věc.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené