arrow
profile_image
LuCcy-nka
od 12. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj.. Už si dál nevím rady. Hlavně si asi neuvědomuju, co dělám špatně. Jde o to, že mi přítelův kamarád řekl takovou věc, která mě ranila a tak ještě plna čerstvých emocí přemýšlím, co bude dál. Nechci dělat ukvapené závěry, tak mi třeba někdo poradí.

Přišel za mnou přítelův dobrý kamarád a tak jsme si povídali. Pak se ptal na vztah, jestli nám to klape, a pod. a tak se na mě podíval a řekl mi, že se mnou asi přítel není moc šťastný, že mu říkal, jak se cítí svázaný, že si nemůže dělat co chce /kdy chce/ tak, jako když byl sám, že mu vadí psát pořád SMS (podotýkám že si napíšeme max. 2-3 SMS za den, někdy ani jednu), že už ho nebaví pořád vymýšlet nějaké výlety a jezdit na ně se mnou, ALE že mě miluje a že ví, že by se se mnou rozejít nedokázal.
Hodně mě to zabolelo, protože nemám pocit, že bych ho v něčem omezovala - občas po něm chci, když jede někam daleko, aby mi dal vědět, že dojel OK, ale to mi přijde normální.. třeba není. A trochu se mi nelíbilo, že si "při jeho stylu jízdy", chtěl dělat papíry na moto - normálně jsme si o tom popovídali a udělal si je.
Nevím jak dál.. On se nikdy s nikým nedokázal rozejít, ani když mu vztah nevyhovoval (ex ho podváděla) a chtěl ho ukončit - svědomí mu to (prý) nedovolilo a tak se trápil, dokud to neukončila druhá strana.
Co se týče chování, tak se taky hodně změnilo. Když jsem byla nemocná a poprosila ho, jestli by mi podal ze skříně svetr, tak ho sice podal, ale mrskl ho po mě, že jsem se naštvala a mrskla mu ho zpátky. Zase jsou dny, kdy je fakt nenahraditelný. Já už se v tom sama nevyznám . Sama si teď netroufám navrhnout nejlepší řešení, nechci toho do budoucna litovat.

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak otázkou je, do jaké míry je to opravdu pocit přítele a do jaké míry jsou do toho vloženy pocity a názory jeho kamaráda...

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Tak hlavně se do toho neměl plést přítelův kamarád, to už je moc. Měl to říct přítel, šla bych s tím za ním a na rovinu. Také jsem si všimla že to, co my holky považujeme za normální, může být pro chlapy obtěžující, hlavně pro ty mladší, kteří si užívají čerstvě nabité svobody.

arrow
profile_image
Hřebinda
od 12. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Souhlasim, měla by si jít za ním a zeptat se ho sama..prodiskutovat to trošku..zeptat se ho co by chtěl změnit atd...a jak ste spolu dlouho?

Cituji LuCcy-nka: řekl mi, že se mnou asi přítel není moc šťastný, že mu říkal, jak se cítí svázaný, že si nemůže dělat co chce...
...ALE že mě miluje a že ví, že by se se mnou rozejít nedokázal.

Já nevím, jestli je tohle láska. Spíš mi to připadá jako morální zábrana, či dokonce jen zvyk.
Přece když MILUJU, tak jsem šťastná a pro toho druhého udělám maximum a ještě se mi to líbí.

arrow
profile_image
Emma_Belle
od 27. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na True:
ano a dokážu řešit problémy, sednou si, promluvit - vztah je taky o upřímnosti.
Napadlo mě sice, že by Vás kamarád chtěl rozeštvat schválně (ať už kvůli tobě nebo jemu), ale je to zase 50 na 50.
Řešila bych to tak, že si večer dáte sklenku či dvě a zeptáš se ho, s tím že nebudeš dělat žádné závěry. Alkohol mu pomůže se uvolnit a rozpovídat a snad to nějak vyřešíte.
Když o tom nebude chtít mluvit, tak to asi není ten pravý chlap.
Osobně si nedokážu představit, že bych žila s myšlenkou, že ten druhý je se mnou ze soucitu, byť tomu říká milovat.

arrow
profile_image
LuCcy-nka
od 12. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji darig: Také jsem si všimla že to, co my holky považujeme za normální, může být pro chlapy obtěžující

Taky si všímám..

Cituji Hřebinda: jak ste spolu dlouho?

Příští měsíc spolu budeme 2 roky.

Cituji Emma_Belle: Napadlo mě sice, že by Vás kamarád chtěl rozeštvat schválně

Nene, ukazoval mi i SMS, které mu psal. Kde mimo jiné i psal... ALE SEX MĚ BAVÍ.. nevím co si myslet

třeba je ten vztah unuděnej a přechozenej...jak jste spolu dlouho? Občas to sklouzne do nudného stereotypu, vyprchá prvotní zamilovanost a zbyde jen stereotyp.

arrow
profile_image
holkahnedooka
od 13. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji LuCcy-nka: Příští měsíc spolu budeme 2 roky

Tak to spolu nejste zas tak dlouho, aby se zas až tak nudill, jak popisuješ...
Nevím no, zkus to s ním určitě prodiskutovat a pak uvidíte, jna čem se shodnete.Ostatně třeba i tobě by bylo bez něj líp

arrow
profile_image
Hřebinda
od 12. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

já se svým přítelem příští měsíc 3 roky... a taky né vždy je to hej .. musí se to řešit a diskutovat, být upřímní, a snažit se dát to spolu dohormady..

arrow
profile_image
redmary
od 28. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji LuCcy-nka: (ex ho podváděla) a chtěl ho ukončit - svědomí mu to (prý) nedovolilo a tak se trápil, dokud to neukončila druhá strana.

Ona taky neměla svědomí když ho podváděla. To je slaboch až je mi z toho blivno Nechá se sebou orat.

Cituji LuCcy-nka: Pak se ptal na vztah, jestli nám to klape, a pod. a tak se na mě podíval a řekl mi, že se mnou asi přítel není moc šťastný

Takže za 1. kamaráda jako má tvůj kluk, kterej neudrží tajemství a všechno vykecá jeho holce bych fakt nechtěla. Jinak bych si to tak nebrala kdoví jestli neplácá blbosti. Navíc i kdyby to řekl tak to mohl jentak plácnout a ani to tak nemyslel. Zeptala bych se jeho.

arrow
profile_image
LuCcy-nka
od 12. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Hřebinda: diskutovat, být upřímní, a snažit se dát to spolu dohormady..

Snažím se, ale pokaždé mi řekl "to co chci slyšet".. že mě miluje, a pod. ale podle všeho, si myslí něco jiného, a nevím, nevím proč mi to nedokáže říct. Přitom máme (nebo jsme měli) hezký vztah..
Dala bych to ráda zase "do pořádku".. ale pak mě přepadne lítost a začnu si říkal, že jestli by pro něj fakt nebylo lepší, kdybychom spolu nebyli..
Já vím, že s ním chci být. Bohužel to přestávám cítit z jeho strany. Nepřijde mi, že by se snažil, spíš, že to nechává tak plynout.. Jen mi nechce říct co mu je, co mu vadí.. nic.
Jinak se vídáme pouze o víkendech a dovolených a nebydlíme spolu.

Cituji redmary: Takže za 1. kamaráda jako má tvůj kluk, kterej neudrží tajemství a všechno vykecá jeho holce bych fakt nechtěla

Neodsuzovala bych ho za to. Nejspíš to myslel dobře, když viděl kamaráda, jak se trápí a věděl, že sám neumí ukončovat vztahy. Třeba vůbec nešlo o tajemství a dost možná, že se na tomhle kluci domluvili. To je ale jen moje spekulace.

arrow
profile_image
sunnymoon
od 25. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji LuCcy-nka: On se nikdy s nikým nedokázal rozejít, ani když mu vztah nevyhovoval (ex ho podváděla) a chtěl ho ukončit - svědomí mu to (prý) nedovolilo a tak se trápil, dokud to neukončila druhá strana.

takhle to měla kamarádka, chodila s jedním klukem (ze začátku se scházeli kvůli sexu, pak se zamilovali) a on nebyl schopen se rozejít se svojí přítelkyní - po roce to asi ta jeho vycítila, tak to ukončila a pak se dali konečně oficiálně dohromady...teďka jsou manželé...ale kdyby nebylo té holky, tak by spolu asi ani nebyli, páč kamarádka už toho měla dost a chtěla to s ním ukončit, když to pořád nikam nevede

takže to takhle vážně může být, nejlepší bude si o tom opravdu promluvit
napadlo mě, když ti to ten jeho kamarád říkal, že se třeba domluvili, tvůj přítel by tě chtěl pořád - na sex, ale zároveň nebýt ve vztahu, aby měl dostatek volnosti...třeba ti to měl jeho kamarád nastínit, abys to nějak rozlouskla ty...podle toho, jak to píšeš, to tak asi bude...

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tvůj přítel je pěknej zbabělec, podle mě kamaráda za tebou poslal schválně, aby ti to řekl. Nevím, jestli bych s takovým člověkem chtěla i nadále být.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené