já bych to nejspíš nechala být, ale pokud by mě někdy jóó hodně naštval, tak bych mu to asi dala vyžrat...

arrow
profile_image
Eclee
od 13. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, chtěla bych poradit, ať se v tom nepitváš. Použij nadhled. Jako žena ho budeš muset použít ještě nemkolikrát. Tomu věř
Obecně muži nemají rádi, když jim nkdo leze do věcí kam neměl a bude spíše řešit to, žes mu někam vlezla a otočí to proti tobě, ač nevěra je mnohem horší. Nech to koňovi, nadechni se, udělej tlustou čáru a vydechni. Jdi dál.
Nevěře nezabraníš. Netrap se tím, že někam jde bez tebe a co tam dělá, člověka nemuzes vlastnit. A neovlivníš to, ovlivníš jen své myšlenky, mysli v tomhle směru na to, že s tebou po tom všem zustal, i pro něj to nebylo jednoduché období. Neomlouvám to ale.
Víš, já jsem dospěla k názoru, že nevěra je otázkou času. Ať už z tvé či jejich strany. Ale partner mi udělá největší radost, když se o tom nedozvím. A bude myslet na kondom!! Takhle vím, že si mě parner opravdu váží. Já vím, zní to divně, možná hnusně. Ale je to mnou léty ověřeno. Není to o degradaci vztahu, jen jsou věci, se kterýma nemuzes nic dělat, tak nač se trápit. Co bylo bylo. Minulost nezměníš.
Prostě chce to nadhled...

arrow
profile_image
Dominika08
od 18. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Ziralka: Naprosto souhlasím .. už nikdy to nebude stejné ..

Nikdy to už nebude stejné, nikdy..i když to teď překousneš a nebudeš se v tom pitvat aby nebyla hádka, nezapomeneš a stejně tě ty myšlenky a stáhnutej žaludek nakonec dokopou to vyřknout nahlas.
A nesouhlasím s názory aby jsi to neřešila a nechala to být . A to z toho důvodu, že pak to tak vypadá, že vše přehlížíme, odpouštíme a jsme opravdu jak pipinky co drží pusu, jen aby nás proboha neopustil.

Vím jak to bolí, to se neboj, zažívám to stejný, ale nikdy to neodpustím .

arrow
profile_image
noninek
od 17. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Paní Ká: Já mám s nevěrou zkušenost, jen jako přihlížitel (kamarádka podvedla kamaráda s jeho nej kámošem - všichni o tom věděli, jen on ne - slušně jsme tý kamarádce řekli, že to všichni ví a její kluk by se to měl dozvědět od ní, ona mu to pověděla, velkej bugr a jsou spolu dál...)
V tvým případě bych to nechala být. Určitě by mě to hlodalo, ale nejspíš jste za tím . Taky je možný, že když toho lituje tak se odhodlává ti to nějakým způsobem říct...

arrow
profile_image
redmary
od 28. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No ještě je tu jedna věc, která zabírá. Kamarádka taky zjistila, že jí byl kluk nevěrnej před jakou dobou, ale pak už ne a vztah byl v pohodě a náhodou byl v tý době jinej kluk, kterej jí nadbíhal a celkem se jí líbil, ale odmítala kvuli tomu svýmu, ale když se dozvěděla tohle tak si s nim taky užila a prej je to celkem vysvobozující, protože pak měla pocit,že mu to vnitřně vrátila a ještě si to užila tak to nechala být a on se ještě naopak divil proč má poslední dobou tak dobrou náladu Sice je to od ní třeba taky hnusný. ale ženský musej bejt taky občas mrchy zvlášt' v tomhle.

arrow
profile_image
džína
od 28. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Paní Ká:
Podle mě nejhorší možnost je to neříct a sama se tím trápit. Nebo nedejbože oplácet! Takže vidím dvě možnosti - pokud to chceš řešit (přitom samozřejmě riskovat teď pěkný vztah), tak mu to říct, že jsi to zjistila, ranilo Tě to, ale že mu odpouštíš a chceš jít dál. Další věc je "lustrování" mailů, mobilů, na to jsou muži dost hákliví... takže se to může otočit proti tobě. Pokud ho miluješ, připadlo by mi nejlepší v první řadě odpustit jemu (tím se uleví i tobě), pak odpustit sobě, protože to znamená, že jsi mu nedůvěřovala (a vztah by měl být snad postavený na důvěře) a zapomenout. Prostě tlustá čára, začít od nuly. Jste mladí, muži "dospívají" později, opravdu mohl za tu dobu vyspět, posunout se dál, víc směrem k tobě a mrzelo by ho vytahování něčeho, za co se stydí a teď už by to neudělal... Přeju, ať se rozhodneš co nejlíp a jsi šťastná .

arrow
profile_image
katula
od 23. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji sarra: Je otázkou, jak mu vysvětlíš, že o tom vlastně víš?

Nemyslím si, že by měla něco vysvětlovat.

Nemohla bych dělat mrtvého brouka, a to ani v případě, že se to stalo před rokem (a opakovaně). Řekla bych mu, že to vím a tečka. Nevysvětlovala bych odkud. Nedělala scény, prostě bych počkala, jak bude reagovat. Píšeš, že tomu kamarádovi tvrdil, jak toho lituje a miluje tě. Chtěla bych, aby tohle řekl mně. Jak už tu někdo psal, pokud bych s ním byla šťastná, jiné problémy bychom neměli, pak by byla šance pokračovat ve vztahu. My slím, že jinak by mezi vámi bylo dusno a on by se tě dřív nebo později dotazoval, proč.
Šlo by mi prostě o to, aby věděl, že to vím, že jsem udělala vstřícný krok a přesto s ním chci zůstat, ale v případě, že by se to opakovalo, odcházím.

arrow
profile_image
sexy_woman
od 28. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na adrenaline34:
přesněě,muj souhlas,nejsem pro nic neříkat jen proto aby jsme spolu milostivě zustali a mu to pak prošlo..řekla bych mu to,a nezustala bych jen proto že bych mu dělala takové naschvály že by ani nemělo cenu spolu být..

Nezlob se na mě, ale seš úplně blbá. Jak si toto můžeš nechat pro sebe? Jen si to představ, jak si dělal dobře do jiné holky a tu mu teď na ,,něj´´ šaháš no fuj! A co že to bylo před rokem a půl? má tě za krávu, která o tom neví. Promiň ale toto zjistit u mě třeba i po 10letech tak nazdar. Nikdy v životě nepochopím tyhle ženský co to i chlapům odpouští nebo které jsou podváděny, ale ví o tom, ale nechcou kazit vztah, či manželstí kvůli dětem. No kde jsme? Já bych si to na tvým místě musela furt představovat jak to do té holky šrouboval,laskal ju kdo ví kde, šahal ji na prsa,dolu FUJ! Seš blbá nic víc ti k tomu nemůžu říct. Já bych mu to řekla IHNED jak bych to zjistila i za cenu že ho ztratím, chlapů je světě miliony.

arrow
profile_image
princezna.consuela
od 14. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Dobře si to rozmysli, pokud mu to řekneš, váš vztah tím skončí...věř mi, vím to z vlastní zkušenosti...Pak on ti nebude věřit že mu zas nepolezeš do věcí a budete se hádat a bude to napjaté...

arrow
profile_image
redmary
od 28. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na BlondGirl: Jak víš, že třeba ten tvůj to do jiný nešroubuje? To by sme si to musely představovat každá. Stejně už to s nim dělala když to nevěděla tak tak to, že si to bude představovat jí moc nepomůže. Po roce a půl už je to dost dlouho zaschlý sperma.

arrow
Neprodává v Bazaru

Já bych mu neřekla, že jsme mu vlezla do mobilu, mailu, icq nebo kde jsi to zjistila...Prostě bych jenom řekla, že to vím, že mi to někdo řekl...On sám to řekl kamarádovi, ten to mohl říct svojí přítelkyni, ta zas svojí kámošce a hurááá, ta mi informaci jednou řekla...
Nevydržela bych to neříct, prostě bych musela říct, že o tom vím, že mi nemůže lhát...Jestli mu odpustíš je na tobě - ve 20 bych ti tvrdila, že bych nikdy neodpustila, ve 30 se na to koukám jinak...Pokud ho miluješ, máte za sebou nějakou minulost, zážitky, třeba najdeš sílu mu odpustit...Držím pěsti at se rozhodneš správně a jsi spokojená

arrow
profile_image
redmary
od 28. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Verča11: .Prostě bych jenom řekla, že to vím, že mi to někdo řekl...On sám to řekl kamarádovi, ten to mohl říct svojí přítelkyni, ta zas svojí kámošce a hurááá, ta mi informaci jednou řekla...

Jo já bych taky ten mobil nepřiznala proč taky. Vždycky je náká možnost i kdyby on to fakt nikomu neřek jak by se to mohla dozvědět. I ta holka to může říct někomu a ten pak zas jinýmu a je to...

arrow
profile_image
Monulishka
od 6. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dokážu se vžít do toho jak ti je. Mít na očích "růžové brýle" není nic dobrého no... Sice říkáš že pak mluvil hezky a tak, ale co to řeší v tom že tě podváděl? Navíc opakovaně a vědomě. On si užíval, udělal hnusárnu, podvedl tě... A ty teď máš trpět, dusit to v sobě? Co z toho že máte teď pěkný vztah, když uvnitř tebe tě to bude pořád žrát? A on který něco provedl má teď být jako šťastný, v klidečku že nic nevíš, pohoda... No to já bych tak teda nenechala. Neříkám že bych se s ním rozešla, to fakt nevím... Možná bych to řešila hádkou, možná v klidu si promluvila, to už je na tobě... Ale prostě on provedl hnusárnu, a já bych se měla kvůli toho furt vnitřně užírat...no to teda ani náhodou.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené