Smazat

Rozchod a zmatená nová známost

Jsem ve fázi rozchodu po necelých 8 letech, expřítel se tento týden stěhuje a aby toho nebylo málo, "přimotal" se mi do cesty jiný chlap. Chlap, po kterém jsou koukala skoro rok a myslela si, že ho absolutně nezajímám.

Nejsem zástancem nevěry, spíš naopak, ale stalo se něco, co bych si ani ve zlém snu nepředstavovala...
Tenhle chlápek mě hrozně přitahoval, ale nic jsem nečekala. Jenže předminulý týden se ozval sám od sebe a pozval mě večer na drink (to jsem ještě svým způsobem "byla" s teď již expřítelem). Nebudu rozepisovat víc než to, že zafungovala z mé strany taková chemie, kterou jsem ještě nikdy v životě nezažila.
Ještě ten večer jsem se dozvěděla, že má už 2 roky přítelkyni, ale že jim to moc neklape. Mě se to všechno rozleželo a napsala mu, že nemám chuť jim kazit vztah, motat se mezi ně a že je mi jeho přítelkyně líto, měla jsem šílené výčitky svědomí.
Jenže v pátek se zase ozval a i když jsem se zařekla, že se "nenechám ukecat", nechala jsem se zase pozvat na drink a opakovalo se to samé. Upozorňuji, že jsem se s ním nevyspala, ale ta chemie...pro mě něco neskutečného. Odpoledne jsem mu napsala sms ve smyslu, že jsem se bohužel zase nedokázala ovládnout, na to mi on napsal, že to necháme chvilku tak, že nechce, aby se stalo něco víc, že to nechce zkazit a že si uvědomil, co jsem mu řekla já, že nebude dělat druhým to, co sám nemá rád.
A já jsem z toho zmatená...Nevím, co si o tom všem mám myslet. Chtěl si jen pohladit sebevědomí, ujasnit si, že přítelkyni miluje, nebo ze mě dostal strach, protože jsem po rozchodu?
Omlouvám se, jestli je to zmatené, ale jak byste si to vyložily Vy? Tohle jsem ještě opravdu nikdy nezažila...
 
arrow
profile_image
Nairea
od 17. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

No podle mě si chtěl zašpásovat a třeba vytvořit zadní vrátka pro případný rozchod. Už bych s ním, dokud bude zadaný, nikam nešla. Ani jako kamarádi- aby z Tebe nebyla bokovka. Ale tu chemii znám, je to peklo odolat

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No co by, dokazuje si, jaký je neodolatelný borec, že se zařekneš, že se už nenecháš ukecat a nakonec se necháš ukecat t.j. podlehneš jeho ďábelskému kouzlu osobnosti Věřím, že se mu taková masáž ega velice líbí, ale obávám se, že to " moc jim to neklape" by se dalo přeložit jako "dostal jsem chuť si šuchnout bokem" a aby se neřeklo, okořenil to trochou hry na pevný charakter : nebude druhým dělat to, co sám nemá rád ......

Já bych v tom budoucnost také neviděla. Tohle dělá spousta chlapů. Mají chuť bokem a jak sbalit ženskou? Nakecat jí, jak je jeho přítelkyně/manželka zlá a jak s ním nespí a bla bla bla. Ty jsi ještě k tomu slušná a empatická. Takové se nechají často zlákat i když ze začátku třeba nechtějí a to toho druhého ještě více láká se v tom rýpat a dokázat si, že já to dostanu. Nic proti tomu že přeskočila jiskra. To se přirozeně stát může, ale asi bych šla do vztahu spíše s nezadaným. Jak tohle dělá své přítelkyni, tak to může jednou dělat i tobě a to za risk nestojí.

arrow
profile_image
Johannka
od 16. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

na to mi on napsal, že to necháme chvilku tak, že nechce, aby se stalo něco víc, že to nechce zkazit a že si uvědomil, co jsem mu řekla já, že nebude dělat druhým to, co sám nemá rád.

Říká ti přesně to, co chceš slyšet.

A to, že jsi zmatená znamená, že se mu daří

Cituji dadabus: , ale obávám se, že to " moc jim to neklape" by se dalo přeložit jako "dostal jsem chuť si šuchnout bokem" a aby se neřeklo, okořenil to trochou hry na pevný charakter : nebude druhým dělat to, co sám nemá rád ......

Alespoň se mi potvrdilo, co jsem si myslela. Díky holky
Každopádně on mi neříkal vyloženě, že jim to neklape, jen to, že ho slečna minimálně 2x v poslední době podvedla...
Je to hrozně fajn chlap, s nikým jsem si snad takhle moc nerozumněla...Sám psal, jak jsem mu v něčem pomohla přemýšlet jinak, tak, jak nad tím nikdy nepřemýšlel a že mi moc děkuje. Je to rozumný chlap, ale i tak mi to nedalo a už ten první večer jsem se ho zeptala, jak často takhle oblbuje holky
Tak jsem mu včera napsala, že to necháme být, že si vážím toho, že mi to napsal narovinu a že teď budu stejně řešit sama sebe a na kraviny nebudu mít čas.

Cituji Nairea: No podle mě si chtěl zašpásovat a třeba vytvořit zadní vrátka pro případný rozchod. Už bych s ním, dokud bude zadaný, nikam nešla. Ani jako kamarádi- aby z Tebe nebyla bokovka. Ale tu chemii znám, je to peklo odolat

Přesně tohle mě taky napadlo...Jak kdybych měla pocit, že by se s ní rád rozešel, ale bojí se a já mu vlastně dokázala, že to jde.
Chemie byla neuvěřitelná, řekla bych, i z jeho strany. Nemohla jsem se udržet, prostě naprosto neskutečná situace Vážně jsem tohle nikdy nezažila...

A ještě bych chtěla napsat, že kdybych věděla o té přítelkyni už před první schůzkou, nikam bych nešla.
Jsem odpůrcem podobného chování, v životě by mě třeba nenapadlo jít na rande se ženáčem...
Už jsem si sama sobě říkala, že boží mlýny melou a všechno se mi to vrátí, jaká jsem povora...

 

Téma Rozchod a zmatená nová známost je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené