Smazat

Rozchod i když se milujeme

Ahoj, potřebuji radu, nebo se vykecat.Sama nevím, ale budu ráda za každý příspěvek.
Byli jsme spolu skoro 3 roky. Ze začátku láska jako trám. Mě bylo 17, jemu 30. Asi po půl roce jsme spolu začali bydlet a pak mě požádal o ruku. Vše bylo super, dokud jsme se nezačali příšerně hádat. Je to muzikant a muzika je pro něj vše a dává jí denně dost času. Mě vadilo, že nedáva tolik času třeba do práce a nemůžeme se pak nikam jet podívat, stereotyp doma., místo toho byl zavřený ve zkušebně, ideálně s flaškou piva. Rozešli jsme se a za pár dní se k sobě zase vrátili. Vše super a pak jsme zase narazili na problém - ja měla před maturitou, doma dva pejsky, ješte jsem chodila na brigádu, abychom to lépe zvládali a neměla jsem čas a chuť starat se o domácnost a o něj. Takže jsme se rozešli, byt opustili, oba k rodičům. po dvou měsících jsem mu za jistých okolností zavolala a vše bylo zpět. Bylo to nádherný. Jenže já už pracovala a nechtěla být u rodičů, sehnala jsem nám podnájem docela daleko od našeho bydlište. (Byl i dost závislý na rodičích, tak jsem to chtěla trochu utnout). Vše nějaký čas opět super, jenže mu chyběla muzika. Denně trénoval, hrát na veřejnosti jezdil cca jednou za dva týdny. A jak mu tady došlo, s kým vším mohl u rodičů hrát atd. Tak mu to chybělo. Já jsem chtěla, aby co nejvíc času trávil s námi, abychom šli třeba na procházku, ale jemu se nechtělo, musel hrát. Zase jsme se začali hodně hádat, skoro každý den. A jednou už jsem to nedala a řekla, že takhle to nejde.. souhlasil a že se druhý den odstéhuje zpět k rodičům. (Je mu 33 let.)Vyspali jsme se spolu, byli jsme smutní, říkali si, že se milujeme a že se k sobě třeba jednou vrátíme, spali jsme v objetí a druhý den mi dal pusu na rozloučenou a odjel. Večer ještě volal, brečel, že se nějak nepohodl s tátou, spí ve zkušebně a jestli by se mohl vrátit, že se mu i děsně stýská a ozval by se i kdyby se to nestalo. Já toho měla plný zuby a řekla, že ro nejde. Už jsou to tři týdny. Jsem v baráku sama, nikoho tu pořádně neznám. Mám vlastně jen pejsky, práci, kamarády na internetu a telefonu. Říkám si, jestli na něj čekat. Říkal, že mu to dojde až tak za měsíc. Pořád mi strašně chybí, myslím na to pěkný. Vím, že mu taky chybím, ale teď má velký ego a dělá, jako kdyby byl nad věcí. Řekla jsem si, že počkám třeba dva měsíce a uvidim, jestli spolu máme být, budeme. Nějak si neumím představit, že bych byla s někým jiným a on s nějakou jinou.
Rozumíme si v názorech, humoru, bydlení. ale je to dost o kompromisech, který bychom museli dělat. Nikdy jsme se nepodvedli, nikdy mi nelhal. měl občas problémy s alkoholem, kouřil. vše se ale snažil omezovat kvůli mě. To jsem brala jen jako špatnou vlastnost, ale jak můžu vzít hraní, když mi to negativně ovlivňovalo život? Vlastně jsem jen seděla doma a čekala, až se vrátí. Přesto ho miluju, už me znal, měl mě rád takovou, jaká jsem (není to se mnou zrovna lehký).
Zkrátka si myslím, že teď je řada ve změne na něm. Ja se změnila s tím vařením a uklízením a mě by stačilo, kdyby si uvědomil, co ve mě měl a že by stačilo, kdyby to nepřeháněl (muzikou si ani nepřivydělal), kdyby byl spokojenej s tim, co tu měl a neutíkal někam, kde to má lehčí (u rodičů, ve zkušebně, kde může hrát třeba ve 3 ráno).
Předem strašne moc dekuju za příspěvky.
 
arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To nejhorší, tedy samotný rozchod už máš za sebou, to je na tom to pozitivní. K čemu chceš vrátit vztah, kde buď sedíš doma a čekáš, nebo se "staráš se o něj", jak píšeš, nebo chodíš po brigádách, abys to vaše společné žití utáhla. To se nedá doporučit ani padesátnici, ale tobě je ještě k tomu 20 ! Jako, já nikdy v životě netvrdila, že chlap má být od rána do večera v práci, aby dokázal splácet hypotéky, uživit rodinu a zaplatit všechny nesmysly, co jeho žena vidí v reklamě ... na bohémském životě není nic špatného, ovšem za předpokladu, že se bohém protlouká životem sám a ne se nechá vydržovat od rodičů nebo ještě hůř od přítelkyně. To je asi nějaký nový trend, taky jednu takovou dvojici znám. Nekaž si mladý život, chlapů je a bude spousta. Mladá holka se do staršího dokáže řádně zbláznit, to je fakt, ale až potkáš jiného, který bude rád, že je s tebou a že ti může udělat radost, pozvat tě někam, apod. .... tak zapomeneš

Jsi ještě mladá, s takovým nevyzrálým chlapem štěstí neuděláš. Uvidíš, že potkáš někoho lepšího Máš to v hlavě srovnaný, narozdíl od něj

arrow
profile_image
Kopretina928
od 4. 2. 2017
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Holky, moc děkuju za názory a rady. Ale je to fakt těžký, i když měl nějaké chyby, nedokážu si představit být s někým jiným. Byl pozorný, hodně si se mnou vytrpěl a měl ma rád takovou, jaká jsem, byl romantik, zručný, nebyl chamtivý na peníze, spolehlivý, věrný, upřímný.. líbil se mi i fyzicky. Nedokážu si představit, že by mi někdo vyhovoval víc (když tohle všechno budu brát jako jeho negativa, každý má nějaká).
Vím, že teď to bere jako mou chybu, možná mu to pořádně ještě ani nedochází (není to ani měsíc). Rozhodla jsem se, že se naučím žít sama se sebou, sama.. Dělat, co mám ráda.. a jestli spolu máme být, něco si uvědomí, srovná,.. ozve se. Jestli ne, tak ne a taky to vezmu. Je to těžký období, ale asi bylo potřeba z obou stran. Navíc jsme na sebe byli už dost zvyklí :-(

arrow
profile_image
Rebarbora
od 28. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Moc chválim tvoje rozhodnutí... Zkus přijmout život a situaci takový jaký je to teď a tady. Vnímej jen přítomný okamžik. Teď a tady jsi v pořádku viď? Teď jsi sama se sebou, tak udělej to nejlepší čistě sama pro sebe. Lež v posteli a koukej na seriál, jestli si vyčerpaná, jdi si zacvičit, jestli se potřebuješ vybít. A dej si čas. Třeba se rozhodneš k němu vrátit, ale dej si čas pro sebe, na vnímání sebe, na uvědomění si, jaký život vyhovuje tobě bez ohlížení se na někoho dalšího a přemýšlení jak udělat první poslední jen aby sis ho udržela.. Dopřej si prostor uvědomit si, jak si ty šťastná. (a pochybuju, že tvůj cíl je starat se o věčné děcko...Vždyť pak bys neměla sílu na svoje sny) A prostě chlap v 33 by sakra měl zvládnout postarat se (alespoň sám o sebe) a je skvělé, že má koníček, ale neměl by být před tebou. Copak si zasloužíš být někde odstrčená?

Ale zcela na rovinu, myslím, že porovnal výhody bydlení u rodičů (bydlení zdarma, navařeno, uklizeno) s tím, že s tebou by musel začít trochu makat ať už s vyděláváním, nebo starostí o domácnost...

Takže ho nech uvědomit si, jestli chce vzít život do svých rukou... Nebo holt ne...

PS: Budoucnost teď vůbec neřeš, že byste měli být s někým jiným. Vůbec na to nemysli, nikoho nehledej (jasně, že nemůžeš být připravená) a neřeš co on... A popravdě se nemusíš bát, opravdovou partnerku si nemůže najít, když jí nemůže nabídnout partnerství...

arrow
profile_image
Kopretina928
od 4. 2. 2017
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj Rebarboro.
Omlouvám se za pozdní odpověď. Vůbec nechápu, jak jsi mohla vše tak do detailu vystihnout. Úplně. Vše, co jsi napsala i cítím a tak to je. Už 11 nejsme absolutně v kontaktu, dnes je to přesně měsíc. :-(
Díky moc za podporu.:-)

arrow
profile_image
Frederique
od 2. 2. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak z toho jak píšeš mi přijde, jako kdyby jemu bylo 17 a tobě 30. Takže se na to už konečně vybodni a posuň se dál.

arrow
Neprodává v Bazaru

S takovým nevyzrálým chlapem by život byl fakt pes, věř mi. On by měl doma full servis a ty by jsi z toho měla co konkrétně? Furt by byl akorát v trapu, přijde mi, že ani moc nevydělá, doma nepomůže, ale očekává úplně všechno. No to teda potěš.
Já bych byla teď sama, věnovala se jen sobě, kamarády si dřív nebo později najdeš. Chodíš do práce? Vzděláváš se? Máš něajký koníčky? Tohle by měla bejt náplň tvého života. A ne takovej chlap, kterýho popisuješ.
Přeju ti, abys byla spokojená se svým životem. Chlap a to ostatní pak přijde samo Věř.

 

Váš příspěvek

Rozchod i když se milujeme

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené