Smazat

Rozchod je těžké odejít

Ahojky holky, jsem už zoufalá nevím jak dál...:/ s přítelem jsme rok a zhruba po 10 měsících bydlíme spolu a něco je pořád v nepořádku pořád se hádáme žárlíme na sebe ať jedu kamkoliv vidí v tom, že jedu za někým to samé já, jsme hodně žárlivý, ale to není všechno.

Zhruba před 4 měsíci byl za jednou holkou co uplně nesnašim dozvedela jsem se to uplně nahodou a eště řekl klukum at drzej jazyk za zuby a jako,že ho neviděli a takový ty kecy chlapsky za další bere si všude s sebou mobil( i na záchod), ma zamčenej notas tak to mě **** z toho nejvíc, jo parkrat jsem se mu koukla do notasu,ale akorat to ublizilo jen mně, že jsem tam viděla tu hnusnou pravdu jak si píše s jinejma holkama nic strašnýho,ale píše...pořád se hádáme,ale vždycky to překlepem a je zas na chvilku dobře,ale takhle to dál asi už opravdu nejde...bydlim jakoby u něj v bytě,ale celej byt je vybavenej mnou a domů k mamce jsem se zařekla,že už se nevratim :/ než jsem se k němu přestěhovala, tak jsem měla svuj byteček a svuj klid furt žárlil,ale nebylo to jako ted :/ nevěřim mu prostě ani slovo at jde kamkoliv a nevim co si namlouvám,ale asi to už nebude nikdy dobrý a asi k sobě nepatříme psala jsem si se svym kamaradem obcas za nas vztah a on mi to do ted pořád vyčítá,ale my jsme si opravdu nepsali nic hroznýho jen jak se máš a tak. a on furt, že já si psát můžu rok s klukem za náš vztah a on nemůže...tedka naposled si přidal na fcb holku z místního baru, tak mu říkám kde se spolu seznámili a on at mu dám pokoj a já mu řekla, že mi na něm prostě záleží a že by mě to zajímalo a že se tedka chová jako ***** a on mi na oplátku řekl, že se chovám jako **** no hrůza nenechám si od nikoho nadávat je to hrozně pro mně težký odejít pač vim,že až budu od něj pryč tak se mi bude stejskat včera jsme si řekli konec,ale to už tu bylo mockrat, řekla jsem mu že se sbalim a odstěhuju se a on no jo to už si říkala stokrat, zná mně a ví, že nechci jít pryč že ho miluju...poraďte prosíím jak to vidíte vy :/
 
arrow
Neprodává v Bazaru

prostě odejdi. Seber koule a běž o dům dál

Jednoduše, přestal si Tě vážit. Bez urážky - máš plnou hubu keců a činy žádné. Alespoň, tak to cítím z Tvých vložených písmenek.

ale proč si mně neváží já pro něj dělám všechno !!

arrow
Neprodává v Bazaru

Odejdi, vždyť spolu ani nedovedete komunikovat a vyřešit tu danou situaci. Navíc ta nedůvěra ve vztahu tomu moc nepřidává. Nebo myslíš že se to někdy zlepší? Sama píšeš že jste to překlepali a teď to zase vylezlo všechno na povrch. Nekaž si nervy, až tak moc tě asi nežere když ti není schopen ani vysvětlit co toje za holku co si přidal.

arrow
Neprodává v Bazaru

Možná si tě neváží proto, že tě má jistou. Já kolem ex skákala jako blázen. Přes den jsem chodila do školy, odpoledne do práce, večer jsem se učila, uklízela, vařila a ještě jsem s ním skoro každej den spala a taky si toho nevážil...

Jak to vidíme my?
Já tedy blbě.Pokud ti provádí podobné věci už po deseti měsících vztahu, tak bych tomu moc šancí nedávala.Dělá z tebe v.ola a ví, že si to bohužel může dovolit, protože ty mu to toleruješ.
Moc bych nesázela na to, že se změní, na zázraky už moc nevěřím.
Můžeš mu věřit?Hodláš mít nervy kdykoliv se opozdí nebo bude psát sms?Proč se zbytečně trápit, život máš před sebou.

Reaguji na anatanka:
Právě proto. Všechno má své hranice. Buď si to uvědomí nebo ten vztah nestál za nic. Přece jen život není tak dlouhý, abychom druhou stranu neustále prosili o zpětnou vazbu.

ach jo :/ když já nechci být sama a nemam kam jit k mamce se už vratit nechci

Cituji anatanka: ach jo :/ když já nechci být sama a nemam kam jit k mamce se už vratit nechci

Já tady ženské nechápu. S přítelem mají doma peklo. Lezou si na nervy apod., ale k rodičům by se nevrátily ani na čas. Proč se nechceš alespoň na chvíli vrátit k mámě? Nebo si sežeň nějakou kamarádku s kterou budeš bydlet? Prakticky s přítelem nefunguješ. Neumíte spolu komunikovat, nevěříte si, tak to asi není ideální vztah. Důvěra a komunikace je docela základní věc ve vztahu.

arrow
Neprodává v Bazaru

Přestal si tě vážit, má tě úplně na háku a ví že za ním vždy přilezeš jako pejsek...Seber trochu hrdosti a utíkej pryč...Taky jsem si myslela že nedokážu odejít, protože nechci/neumím být sama, ale šlo to překvapivě dobře. S někým takovým nemá cenu být

arrow
profile_image
noninek
od 17. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Důvěra na nule, nějaká úcta na nule, komunikace na nule,... A ty tam ještě pořád jsi?
To, že ses zařekla je pěkný, ale třeba kamarádka má byt a mohla by ses nastěhovat... Nebo podobně hledat spolubydlení, když tak děsně nechceš za mamkou. Každopádně se zbal a vypadni. Na co víc čekáš?

arrow
Neprodává v Bazaru

"jak můžete být štastní s nějakou osobou, když nedokážete být šťastní sami se sebou..." Revolta. Já to vážne nechápu. Život je tak krátký na to trápit se, když je i jiná cesta...tohle není, že bys neměla na výběr. Však tohle můžeš ty sama ovlivnit. Takových témat a rad jak mít chlapa na háku je tu spousty Za mě je toto ztroskotaný vztah a moc nechápu co dobrého ti vzdává? Sama přeci nebudeš...máš kamarády aspoň, ne?

Cituji anatanka: ale proč si mně neváží já pro něj dělám všechno !

Možná právě proto. Nebo si nedokáže vážit nikoho. Rozchod bude nejlepší.

arrow
profile_image
CarolS
od 4. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji anatanka: ach jo :/ když já nechci být sama a nemam kam jit k mamce se už vratit nechci

Proboha kolik ti je ? To je jak výrok zoufalé puberťačky. Úplně zbytečně založený deníček, stejně evidentně nemáš v plánu nic se svou situací dělat. O lásce bych nemluvila, spíš o zvyku, neschopnosti být sama a pohodlnosti - viz. "zařekla jsem se, že domů k mámě se už nevrátím".

 

Váš příspěvek

Rozchod je těžké odejít

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené