Smazat

Rozchod po 5 letech kvůli podvádění bez důkazů v ruce

Jak se rozejít téměř po 5 letech vztahu, když jsem zjistila, že se vodí s jinou, ale přede mnou dělá jako by nic? Bohužel nemám fyzicky důkazy a bojím se, že vše obrátí proti mně !!!

Je to tak 1 měsíc zpět, co mi přítelův kamarád řekl, že se přítel tahá s jinou holkou a vše mi vylíčil. Když jsem to vybalila na přítele, tak mě tenkrát sjel jak malou holku, že věřím radši kamarádovi a ne jemu!! Vyšla jsem z toho špatně teda já a vše jsem nechala plavat, protože jsem neměla žádné důkazy.

Tento týden jsem se dozvěděla od jiného zdroje to samé. Prý se s ní tahá různě po akcích, když spolu zrovna nejsme. Bydlím totiž jinde. Říká jí prý úplně stejně jako mně. Nikdo z kamarádů ho nechápe, proč to dělá. Je hloupá a ráda se tahá s dalšíma klukama. Co vím, tak spolu asi nespali, ale bylo tam osahávání a líbání. Bohužel nemám fyzicky žádné důkazy. Jen jsem mu v telefonu našla smsky, co si s ní psal, ale nepsali si nic lechtivýho. Jenom jí napsal jméno zdrobělinou a takový ty věci, jak se má a co dělá. Když jsem se pak podívala znova do jeho telefonu, všechny smsky stihl vymazat (chtěla jsem si je aspoň vyfotit jako důkaz). Její číslo má navíc v telefonu uložený pod kámošovým číslem. Projela jsem mu i hovory, kam volal a měl tam třeba hovor, kdy jsme nebyli spolu a volal jí někdy před půlnocí. Bohužel se bojím, že všechny hovory stihne vymazat a vymaže si i její číslo. Myslím si totiž, že začíná tušit, že něco vím.

Potřebuju poradit, bojím se, že se mi k tomu nepřizná a jelikož nemám fyzicky žádný důkaz, tak se bojím, že to vše obrátí zas proti mně. Nechci s ním už být, protože tohle prostě neodpustím !! Bojím se také toho, co na to řeknou doma. Bojím se, že mi nebudou věřit, že jim "přítel" nakuká, že je v tom nevinně. Vím, že by měli věřit spíš mně, ale mám z toho strach. Přece jen téměř po 5 letech vztahu se známe v příbuzenstvu moc dobře.

Nechci čekat na nějakou další příležitost, že bych třeba nečekaně dorazila na nějakou akci a načapala je tam spolu. Nechci se dál trápit, chci to ukončit hned, ale jak to mám udělat bez důkazů?
 
arrow
profile_image
katjuska
od 15. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jestli s ním nechceš být, tak neřeš, co na to řeknou ostatní.. a on si taky může říkat co chce, ale když mu nevěříš, tak to nemá cenu..

arrow
profile_image
wiqui
od 28. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nemusíš mít důkazy - on i ty víš, že je to pravda, ať si říká, co chce. Prostě ho kopni někam, aťsi myslí kdo chce co chce, je to tvůj život! Je od něj vůči tobě hnusné, že se tahá s jinou, i když ví, že si mu na to přišla - zjevně už mu na tobě vůbec nezáleží.

arrow
profile_image
AAleka
od 28. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pokud jsi si jistá, že se s ním chceš rozejít, tak určitě nečekej na další důkazy a vztah ukonči. A co řeknou doma? Takový je život, myslím že to jistě pochopí a i kdyby ne je to Tvé rozhodnutí a Tvůj život. Hodně štěstí

arrow
profile_image
RadkaK
od 12. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na wiqui: Prej si chtěl jen užít, být pořád se mnou a tu holčinu kopnout pryč . V životě bych to do něj neřekla. Myslela jsem si, že nám to klapalo.

Děkuju Vám moc za názory, zítra to ukončím. Stejně si myslím, že se nepřizná, ale to řešit nebudu!!

Přece nejsi u soudu, abys předkládala fyzické důkazy. Řekni mu, že to prostě víš a že je konec. Nesnaž se nic zachraňovat. Pokud ti lže a podvádí tě teď, bude to dělat i později! Evidentně si tě neváží a dělá z tebe husu. Mimochodem, to lustrování mobilu je teda otřesné!! Za to tě může zažalovat on To se fakt nedělá!

arrow
profile_image
Majka69
od 16. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taká nesebavedomá dušička. Nedivím sa, že už ho po toľkých rokoch nebavíš. Ty sa bojíš aj svojho tieňa... V prvom rade sa zamysli nad sebou a vykašli sa naňho.

Kdyť stačí říct že je konec, sebrat si věci a odejít, nemusíš nic vysvětlovat ale kdybys chtěl mít jistotu že s ní fakt něco má, tak popros kamarády ať je spolu vyfotí

arrow
profile_image
Veselka10
od 20. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Asi mi něco uniká.... Nechceš být s přítelem protože mu nevěříš, tak se s ním rozejdi.
Nejsi u soudu, abys hledala nějaké důkazy.
Spíš mi to připadá jako celkem masochistická záležitost, ani ne kvůli rozchodu s ním, jako spíš kvůli sobě, najít co se dá, aby ses přesvědčila, že ona je hloupá a on h.a.j.z.l a Ty, abys nebyla za tu zlou.
Vážně nechápu. Stejně tak jako lezení do telefonu apod..
Možná, že s ní skutečně něco má, ale taky možná ne a jen hledá únik, přítele, který vyslechne atd. bez zbytečných otázek od Tebe..... uznávám, že pokud je to varianta dvě tak s Tvým přístupem jen u ní stejně dlouho nezůstane.. ale to je úplně jedno, protože důvěra ve vztahu je to nejdůležitější a pokud není, tak vztah nemá cenu.

Pokud mu nevěříš, tak to prostě skonči, je to prosté.

arrow
profile_image
Kerli Depp
od 16. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Na co důkazy?.. nepotřebuješ on moc dobře ví co jí píše a co dělá... a už to vlastně nevíš jenom od kamarádů (takže to na bujnou fantazii svých přátel svádět nemůže)... nemá to proti tobě jak otočit když ses to dočetla v telefonu. Ale pokud s ní jako tak "nespal" a jenom tak laškovali je možná dobré si třeba o tom jen promluvit a říct si jak se věci mají..

Souhlasím s holkama že důkazy nepotřebuješ. Ale, na tvém místě bych si zjistila kdy zase vyrazí do klubu i s tou buchtou a jela bych ho normálně překvapit. Podle mě by to měl chlapec až moc lehký aby jsi ho bez důkazů poslala do háje.

arrow
profile_image
RadkaK
od 12. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ráda bych vyčkala na další chybu, ale už na to nemám sílu čekat. Neumím se přetvařovat a nechci čekat, až je někde spolu načapu .

arrow
profile_image
Doudou
od 27. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Co máš furt s těma důkazama?

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji RadkaK: Ráda bych vyčkala na další chybu, ale už na to nemám sílu čekat. Neumím se přetvařovat a nechci čekat, až je někde spolu načapu

Šmarja boha, na co pořád čekáš. Pokud mu už nevěříš a nechceš s ním být, tak se s ním prostě rozejdi a na nějaký důkazy se víš co. K čemu ti jako vlastně budou? K ničemu.

 

Váš příspěvek

Rozchod po 5 letech kvůli podvádění bez důkazů v ruce

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené