Smazat

Rozchod po 7 let, ztrácím naději ve štěstí...

Po 7 letech podle mě krásného vztahu přišel šok v podobě nečekaného rozchodu. Je to už půl roku a nedokážu se s tím smířit, že už není součástí mého života, co dělat???

Ahoj,

jmenuji se třeba Pavel, to je vcelku nepodstatné, jsem prostě chlap. Vím, že jsem na webu, který je určen něžnějšímu pohlaví, ale potřebuji to někam napsat a ulevit si...

V létě po příjezdu z dovolené jsem u přítelkyně, se kterou jsme chodili 7 let ( z toho poslední 3 roky spolu bydleli) objevil SMSky od někoho jiného. Bylo to čistě náhodou, když jsem se potřeboval prozvonit a najít svůj telefon. Neměl sem odvahu je číst a v první chvíli jsem nevěděl co dělat. Přemýšlel jsem, že poruším své zásady a vlezu ji do telefonu, což sem nikdy neudělal. Neudělal sem to ani v této chvíli, ale taky sem nevydržel to dusit v sobě a okamžitě jsem se jí zeptal co to má znamenat.

V následujících chvílích se mi zbořil svět. Přítelkyně mi řekla, že už se mnou není šťastná a že si píše s někým jiným. Musel sem pryč, sedl do auta a odjel, hodinu nebo dvě sem přemýšlel jak s tím naložit a co dělat. Když sem se vrátil proběhl rozhovor, ve kterém mi vyčetla snad vše co je na mě špatně, že sem jí nedal prstýnek po kterém toužila, že mám špatný vztah k dětem a že by ze mě nebyl dobrý otec, že moc sedím u PC, že jsme spolu nikam v poslední době nechodili, že spolu nemluvíme. Že nemáme moc peněz...

Přitom jsme měli krásný vztah (aspoň já si to vždy myslel), na začátku to bylo takové to dětské chození, první rok jsme spolu vůbec nespali. Poté sem začal jezdit k jejím rodičům, ona k mým. Po 4 letech vztahu jsme si pořídili byt a vzhledem k našim platům, jsme si oba vzali úvěr. Byt jsme kompletně předělali, časem pořídili i pejska (i když to bylo spíš náhodou a já s tím moc nesouhlasil), ale bylo to naše zlatíčko. Už zhruba po roce chození sem věděl, že to je ta pravá ženská se kterou chci strávit život... Jenom sem ji to nikdy neřekl, neprojevoval sem svoje city, neříkal že jí miluju, měl sem...

Vůbec mě nenapadlo, že by ten okamžik kdy sem vzal její telefon do ruky tak ovlivní můj další osud. V prvních chvílích sem si vůbec nepřipouštěl, že se blíží náš rozchod. Byl sem naštvanej a druhý den odjel k rodičům. Nemohl sem s ní prostě být po tom co mi řekla. Po dvou dnech sme se sešli, já sem čekal, že se mi omluví, já sem byl připravenej to všechno hodit za hlavu, odpustit a zapracovat na sobě i na našem vztahu. Místo toho mi řekla, že chce být radši sama a že neví co teď chce. Nevydržel jsem to a začal sem brečet.

Další 2 týdny byly špatný, přestal sem jíst, přestal sem spát, jenom sem bulel. Možná sem měkej, ale prostě sem nevěděl jak dál. Snažil sem se jí psát, dokazovat jak moc mi na ní záleží, vozil jí květiny, snažil se jí přesvědčit. Nic nepomohlo... Dokonce sem našel i toho kluka a ptal se jak to mezi nima je, protože ona mi to nikdy nepřiznala a řekla, že spolu byli jednou na kafi. To mě ale bylo dost divný, když by se rozešla kvůli 2 měsícům psaní smsek a jednomu kafi. No řekl sem mu, že o svojí holku budu bojovat, že jí mám moc rád a je pro mě všechno. Nepřijel sem mu rozbít hubu nebo něco podobnýho, takovej nejsem. On mi na to jen řekl "tak jí to ty **** řekni".

Nic nepomohlo, po 3 týdnech se se mnou rozešla, po týdnu sem se už stěhoval pryč. V těch chvílích sem se cítil jak troska a udělal sem jednu věc za kterou se stydím, vlezl sem na její facebook a zjistil, že ten kluk se kterým si psala není první a že si už cca před rokem začala psát s jedním svým kamarádem z dětství a že se spolu i scházeli na zábavách na který jezdila beze mě. Jel sem za ní, chtěl vysvětlení, nedostal sem ho, že prý už spolu nechodíme tak co tam vůbec dělám. Udělal sem scénu, zůstal tam do rána. Nic sem jí neudělal, to bych si nikdy nedovolil! Ani sem se jí nedotkl, chtěl sem jen vysvětlení a byl sem zoufalá troska...

Teď je to půl roku, jsme finančně vyrovnaní, ale já místo toho abych se posunul dál, nemůžu. Já jí pořád miluju a byl bych schopnej jí vše odpustit. Za toho půl roku sem jí pozval do kina i na večeři, ale vždy odmítla s tím, že na to nejsme připraveni a ať si nedělám zbytečné naděje, že mě nechce zklamat. Nevím co dělá, nevím jestli je s tím klukem, i když se mi něco doneslo. Jsem asi blázen když pořád čekám, že se něco v jejím myšlení změní, jenže já jí pořád vidím jako tu pravou... Vím, že jsem udělal spoustu chyb, připouštím, že nejsem dokonalej, ale vím, že spousta věcí se dala řešit, jenom by musela chtít.

Jsem hrozně zklamanej ženskou, o který sem měl jen to nejlepší mínění, a se kterou sem chtěl prožít zbytek života...
 
arrow
profile_image
The Criminalist
od 30. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj. Ona s tebou, podle toho co píšeš, už očividně nechce být. Respektuj to. Nedolízej za ní, nepiš jí a uvidíš sám. Třeba se sama za půl roku/rok ozve... Třeba ne.

arrow
profile_image
snupalek
od 5. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já jsem teď ve stejné situaci (rozchod po 9,5 let), akorát se to stalo asi před týdnem. Našel si jinou a už si vesele přebývá u ní, domů přijde jenom občas. Bohužel nejsme v Čr, takže já se rozhodla narychlo opustit UK a za týden letím do ČR. Já jsem to ale akceptovala, začínám se smiřovat s faktem, že už nejsme spolu, nedělám žádné scény, nedolízám, chci to skončit všechno jako 2 dospělí lidé.

arrow
profile_image
Nairea
od 17. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji The Criminalist: Respektuj to. Nedolízej za ní, nepiš jí a uvidíš sám. Třeba se sama za půl roku/rok ozve...

souhlasím a taky si myslím, že k tomu, aby jí případně došlo co v tobě měla se potřebuje zklamat v někom jiném

A třeba spolu nebudete. Za všechno jsi se jí omluvil a zkoušel to napravit, udělal jsi vše co šlo. Takže když se k tobě nevrátí, tak jsi můžeš být jístý, že i kdyby jste spolu byli dýl, tak by stejně jednou odešla. A ve 40 se hledá životní partner už hůr.
Hlavu vzhůru. Dobrých ženských je víc než dobrých chlapů hehe rýpnutí nakonec

arrow
profile_image
mt24
od 13. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Po přečtení toho, co jsi tady napsal.. Vidím v tom i kousek svého životního příběhu..

Ona, slečna či žena, která se takhle zachovala a tohle udělala.. S Tebou již opravdu býti nechce, ať už přišla na cokoliv, ať je to z jakéhokoliv důvodu..
Neměla snahu Ti to ani vysvětlit, na to, že jste spolu byli tolik let...
To, že za ni budeš chodit, snažit se, čekat apod.. Nic nezpraví..
Ona to prostě a jednoduše utla.. V rozchodu je vždy jeden ten, který jde dál a druhý který trpí.. Který to nedokáže pochopit, jelikož pro něj bylo "vše fajn"...

Myslím si, že i když ji stále vidíš jako tu pravou.. Musíš si uvědomit, že když by se to nestalo teď, stalo by se to později, nebo mohlo by se stát i něco horšího...

Neztrácej naději... Vše zlé je k něčemu dobré.. Vše vyřeší čas
Mysli teď sám na sebe, své přátele, rodinu, a na to co máš rád..
Vše bude zase dobré, věř mi

arrow
profile_image
Twi
od 17. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na L-pari:

Opravdu nic nenasvědčovalo tomu, že je něco tak moc špatně, pokud pominu občasnou blbou náladu, kterou ale máme jednou za čas všichni. Opravdu sem se dozvěděl, že sem ten špatnej až když to prasklo. Navíc ona půl roku před rozchodem přestala brát antikoncepci, normálně jsme fungovali jako pár. Asi sem měl dávat větší pozor na ty její zábavy, ale já jí věřil, tak mi to nepřišlo divné.

Schválně se třeba časem ozvu, dejme tomu zase za půl roku, všem děkuji za reakce a přeji vám hezký páteční večer

Taky myslím, že to byl pro tebe "šok", je třeba se zaměřit na někoho jiného, zkus se s někým seznámit a dělat vše pro to, aby jsi nepřemýšlel nad tím, co by kdyby. Ono to půjde, uvidíš .)

Cituji L-pari: Přijde mi zvláštní, že jsi si ničeho za ten poslední rok nevšiml,když měla minimálně 2 románky.. To jsi tak nepozorný muž, nebo ona dobrá herečka?

Já bych řekla obecně, že ženská umí nevěru skrýt lépe než chlap. Od ženské se to většinou tolik nečeká. Jsou lidé, kteří vedou dva životy a dvě rodiny a taky si toho nikdo nevšimne do určité doby. Takže chápu, že to nemusel vědět/tušit.

7 let je dlouhá doba, zvlášť když opravdu milujeme, tak je to těžké. Ten půl rok k tomu opravdu nestačí, ale musíš jí vypustit z hlavy a zkusit lovit někde jinde. Prázdné místo musí zaplnit někdo jiný a pak to přestane bolet. Hlavně se jí nedoprošuj. U ní to vyprchalo a ty jsi pro to udělal hodně. Nevnucuj se. Když nic necítí, tak tě začne nenávidět. Třeba ta pravá čeká někde jinde a je jasné, že tě to bolí, protože 7 let života to je hodně.

arrow
Neprodává v Bazaru

moderátorka

Chápu, že to je těžké, ale přijmula bych to a snažila se jít dál. Zkus ve svém životě něco změnit - najdi si nový koníček, choď víc mezi lidi, cokoliv, co tě z téhle nálady trochu vytáhne. A věř, že chlap to má po rozchodu po takhle dlouhé době jednodušší než ženská - jednak tě neomezují žádné "biologické hodiny" a jednak volných ženských je většinou dost a můžeš cílit i na mladší ročníky.......Nevím, kolik Ti je, ale řekla bych, že tu pravou ještě najdeš (ono chlap lépe hledá ženskou i ve 40 než ženská chlapa ). Moje známá se teď rozešla v 27 letech po 10 letech s klukem a věř, že to už je trošku horší - málo platné, těch "použitelných" a volných chlapů v jejím věkovém rozmezí je přece jen méně, většina je zadaných........

Hlavně ji nekontaktuj, nech to spát a netrýzni s eještě víc. věř, že bude lépe S mojí druhou kamarádkous e rozešel kluk po podobně dlouhé době kvůli holce, co znal pár dní. No a dneska je šťastně vdaná

arrow
profile_image
Vanity
od 27. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Přísaháš na svýho pindíka, že nám nekecáš?
Na tuhle zapomeň, ten závěr jsi prostě zkonil a ztratil před ní důstojnost. Dej se do kupy (nové aktivity, zájmy, akce, kontakty s novými lidmi, ale bez primárního úmyslu nějakou ulovit), teprv až se vzpamatuješ a začneš si věřit, po nějaké se poohlídni. Zkrátka, zapomeň teď na minulost a soustřeď se na sebe, na svůj osobní rozvoj.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Vanity: Na tuhle zapomeň, ten závěr jsi prostě zkonil a ztratil před ní důstojnost. Dej se do kupy (nové aktivity, zájmy, akce, kontakty s novými lidmi, ale bez primárního úmyslu nějakou ulovit), teprv až se vzpamatuješ a začneš si věřit, po nějaké se poohlídni. Zkrátka, zapomeň teď na minulost a soustřeď se na sebe, na svůj osobní rozvoj.

Vše chce jen čas-nic víc,tímto si prošel skoro každý a přežil,ač si myslel,že tím vším končí svět.

Chyba je to,že za ní pořád chodíš,voláš,chceš vysvětlení atd...toto by omrzelo každého a pak už by nebyl zájem o nic,jen o to,mít konečně klid a vymazat dotyčného ze svého života.Třeba jí tím také lezeš na nervy.Ztrácíš důstojnost a respekt.

Je zvláštní,že tak dlouho nebyla ve vztahu spokojená a ty sis myslel,jak je vše v pořádku,většinou se něco někde projeví...třeba si to vidět nechtěl.

Každopádně nevěš hlavu a drž se!!Ono to štěstí někde čeká!!

 

Váš příspěvek

Rozchod po 7 let, ztrácím naději ve štěstí...

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené