Smazat

Rozešli jsme se...ale smutek se ještě nedostavil

S přítele jsme se rozešli. Ale nevzalo mě to tak, jako ostatní rozchody. Stává se to, že někomu se po rozchodu spíše uleví, nebo si každý musí projít tou fází beznaděje a smutku?

Ahoj, jen se chci trochu vypovídat. V sobotu jsme se rozešli s přítelem. Poslední 2 měsíce vlastně nevěděl, co chce. Jeden víkend se chtěl rozejít, ale za pár dní se ozval a další víkend se choval zase zamilovaně. Začal mluvit o tom, že nechce svatbu ani děti. V sobotu mi oznámil, že se chce zase rozejít. A tohle už je na mě moc. Už dvakrát jsme se rozešli na půl roku, ale vždy jsme se dali zase dohromady. (Dohromady jsme spolu byli něco přes 4 roky).Před rokem jsem mu dala poslední šanci. Věděl, že už mu další nedám. A já už mu ji ani dávat nechci. Jsem rozhodnutá, že chci teď být sama a časem si najít třeba někoho jiného. Poslední dobou mi na něm začalo vadit víc a víc věcí, ale měla jsem ho pořád ráda, i když jsem ho už asi nemilovala jako dřív.

Jediné co mě zarazilo je, že mě ani moc nemrzí, že to skončilo. Nebrečím, ani to neprožívám tak, jako když jsme se rozešli poprvé. Jen včera jsem si trochu pobrečela,že už tu nebude nikdo, kdo mě obejme a pohladí a občas si na něj vzpomenu. Ale jinak to beru v pohodě a spíš se těším, kolik teď budu mít času na sebe a na školu (mám teď těžké zkouškové). Je tohle normální? Nebo ten pocit beznaděje ještě přijde?
Třeba se za pár dní ozve a všechna ta bolest teprve začne. Kéž bych tenhle rozchod překonala takhle v pohodě.
Je mi 21 let, tak doufám, že ten pravý se ještě objeví a doufám, že to bude co nejdříve
 

Možná to takhle cítíš proto, že se Ti vlastně ulevilo. Podvědomě jsi nejspíš věděla, že ten vztah už za moc nestojí ale z nějakého důvodu jsi ho neukončila. Podle mě se takhle opravdu cítíš proto, že se Ti ulevilo. Nevidím na tom nic zvláštního ani divného-taky jsem kdysi jeden takový vztah měla-když to skončilo-tak jsem se paradoxně cítila mnohem líp a bylo mi dobře. Žádné výčitky ani lítost se nedostavily.
Takže hlavu vzhůru-v 21 máš všechno před sebou.
Přeju hodně štěstí

arrow
profile_image
moony
od 16. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky jsem to tak po jednom zvláštním vztahu měla. Už dýl před rozchodem sem byla odmilovaná a byla to hrozná úleva. On se právě rozcházet nechtěl, o to větší úleva byla když to konečně pochopil. Nevyčítala jsem si nic, měl svůj podíl...

arrow
profile_image
Kočulka
od 3. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Podle mě to je tím, že už jste se rozešli víckrát. A pokaždé to bolí míň. Podobně jsem to měla se svou první láskou..

arrow
profile_image
nik23
od 17. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Měla jsem to po pětiletém vztahu stejně. Měsíc po rozchodu jsem ho jednou obrečela a žila vesele dál... A myslím, že je to tím, že jsi byla na rozchod připravená, nebyla to žádná rána z čistého nebe a upřímně - možná je to taky úleva, když najednou nemáš vedle sebe chlapa, který neví, co chce.

ano stalo sa mi to. sú to už 2 roky a za tie 2 roky mi ani raz neprišlo smutno a to ma požiadal o ruku neviem je to zvláštne ale proste ma to nijako neranilo..

To my se s přítelem rozešli v pátek. A jsem střídavě naprosto v pohodě, střídavě strašně v háji a střídavě na něj děsně naštvaná. Měla jsem to asi trochu podobně jako ty, je mi stejně jako tobě,ale nebyli jsme spolu tak dlouho.
Ale skončilo to asi ze stejných důvodů jako u vás.
A jak říkám, chvílema mě to bolí, ptze jsem se opravdu snažila a milovala ho a chvílema jsem štastná, že jsem konečně bez něj. Ptze on si mě už ani trošku nevážil, byla jsem mu jedno. ( i když por oczhodu ještě dělal scény..ale já vim, že už ke mě necítí to co dřív).
Řekla bych že je u tebe jen přechodná fáze...asi se ty pocity smutku ještě dostaví. Asi ti to ještě naplno nedošlo.

 

Váš příspěvek

Rozešli jsme se...ale smutek se ještě nedostavil

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené