Smazat

Rozhodování o augmentaci podle mužů

Jak se vyrovnat s obavami z reakcí na plastické operace? Zůstat při vlastním dekoltu kvůli mužům nebo si splnit životní přání? Nechat si udělat labioplastiku a "odebrat" tak "hračku" svým sexuálním partnerům, nebo nahlížet na vlastní pohodlí?

Dobrý večer dámy,

mám takový menší problém. Je mi 20 let, pracovně úspěšná, finančně nezávislá, inteligentní i atraktivní. K úplně sebejistotě, radosti a pohodlí mi však chybí augmentace a labioplastika. Ani s jedním nemám zásadní problém, ale obojí mi udělá život ještě hezčí. Jenže já mám obavy že pak budu vnímána za "umělotinu" o kterou budou mít zájem jen blbci, nejraději bych aby nikdo netušil co jsem prodělala ale děsím se toho že mě pak někdo zeptá zda-li mám silikony. Nechci žádné balóny, a přesto se bojím toho jak bude okolí reagovat. Vím že se mám řídit podle sebe ALE....

Co si o tom myslíte? Nevím jak to udělat abych zahodila předsudky za hlavu a budu ráda za každý Váš názor.
 
 

Váš příspěvek

Rozhodování o augmentaci podle mužů

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené