Smazat

Rozhoupat se nebo počkat?

Ahoj holky, chtěla bych od Vás poradit. V neděli jedeme s kamarády do chorvatska, jede i jeden můj kamarád který se mi líbí a dokázala bych si představit sním být, ale nevím co on.

Stím kamarádem nejsme nějací největší kamarádi, ale známe se, pár měsíců tomu bude, je to spíš hodně velký kamarád mé dobré kamarádky. Několikrát už jsme byli na společných akcích, nicméně jsme si sebe začali všímat až nedávno. Z jedné akce jsme u něj s kamarádkou přespali, spali jsme všichni na jedné posteli, nic neproběhlo jen mě chvíli hladil po noze o týden později jsme tam spaly s kamarádkou znovu, hodně mě přitahuje, šlo vidět že i já jeho takže jsme se líbali a nějaké malé mazlení proběhlo. Jde o to že mi vyhovuje hodně i povahově, máme si dost co říct, rozměje on mě i já jeho, máme společné koníčky a celkem i názory na svět. Poznali jsme se jako kamarádi takže se nikdo nemusí přetvařovat. On je velice klidný člověk, není to nějaký sukničkář a myslím že celkově holky moc neřeší, ale o vztah by stál. Teď se ovšem vídal s jednou slečnou 3 měsíce, nechodili spolu jen spolu trávili čas, ani spolu nespávali. Před pár dny to ukončili nevím kdo, kamarádce říkal že mu to nevyhovovalo a že to bylo prostě takové mrtvé a vyhaslé. Nevím co si o něm mám myslet, dívá se na mě takovým zvláštním pohledem a pošťuchuje mě a někdy ho přistihnu že mě pozoruje. Snad si to nenalhávám ale zase si říkám že by se o něco pokusil ne ? někam mě pozval nebo se chtěl sejít, kamarádka mi říkala že možná ani netuší že bych o něj stála tak ani nic nezkouší, je pravda že se kněmu chovám jako kamarádka a nevrhám na něj nějaké pohledy ani mu nepíšu. Jenže si myslím pokud budeme na té dovolené že by něco proběhnout mohlo, a já nevím jak daleko bych to měla nechat zajít ? jak jsme u něj byly tak to zkoušel asi 3x ale odmítla jsem ho protože jsem nechtěla aby si myslel že jsem nějaká coura co dá kde komu. O sex sním bych stála, jednak ta přitažlivost a taky že jsem měla jen jednoho kluka takže mě to svým způsobem i hodně láká. Ale bojím se, že když se sním vyspím moc brzo , že něco pokazím, teda jestli se něco zkazit dá ale zase nevím kdy je ta vhodná doba ? a dá se to vůbec určit ?ale je docela pravděpodobné, že ktomu stejně někdy dojde, dřív nebo později. Nemám stím moc zkušeností tak bych Vás chtěla poprosit jestli na to máte nějaký názor nebo radu. Děkuju
 
arrow
profile_image
AnnieSmile
od 19. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No já bych se asi trochu bála, že kdyby to náhodou nevyšlo (neříkám, že tomu tak bude, ale malá možnost tu přeci jen je), tak by si asi zbytek dovolený měla zkažený ne? Musela by si s ním trávit čas skoro pořád. Já bych teda počkala až po té dovolené, ale je to jen můj názor (já jsem vždy taková opatrnější ). Ale určitě bych to zkusila, o tom žádná

Já bych s nim teda rozhodně nespala. Píšeš všechno pouze o fyzickém kontaktu, líbání, mazlení, už několikrát si musela odmítnout jeho ''prosby'' o sex. Opravdu myslíš, že ten kluk chce tebe ? Já bych řekla, že mu spíš jde jen o ten sex. Pokud tobě taky, poslechni LadyMiss, pokud vztah, tak se do ničeho nevrhej po hlavě. Nevim, co to je za blbej trend ''nejdřív se spolu vychrápeme a pak spolu začneme chodit''. Hnus. To období, kdy se dva oťukávájí, pomalu postupují až k tomu vrcholu, kterým je sex, je přece to nejhezčí.
Ale asi jsi moc mladá. Kolik ti vůbec je ?
Já naposled naletěla na tohle jednání v 19ti...pohledy, mluvení, osahávání, sex...a pak po klukovi už nebyla ani stopa

arrow
Neprodává v Bazaru

Je mi 20 a právě podobné věci jsem ještě neprovozovala Podle kamarádky není ten typ -ošustit a opustit, ale spolíhat se na to nedá Ráda bych mu alespoň naznačila že mám zájem, což si myslím ocení, jen si asi budu muset v dané situaci poradit stím, jak daleko to nechám zajít Aby si třeba zase nemyslel že ho nechci a jen jsem ulítla, ale pokušení je to teda velký Prostě si jen říkám že mu můžu nabídnout daleko víc než jen ten sex , tak snad o to bude stát Já to právě měla taky tak s bývalým, už jsme spolu chodili, ale vyspala jsem se sním až po těch dvou měsícíh chození, byla jsem panna. Budu to muset nějak vymyslet, raději si věci promýšlím dopředu, ale bojím se, že sním budu až moc spontánní

arrow
profile_image
Willy.P
od 13. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Můj názor je, že nemá zájem o to s tebou chodit. Měla jsem podobný zážitek. To, že o něj stojíš jsi mu už dala najevo tím, že si se s ním líbala. Kdyby chtěl s tebou chodit, už by se dávno zeptal, jestli s ním půjdeš ven sama, na tom není nic těžkýho. Jestli se nesnaží být s tebou sám, myslím si, že se mu líbíš, ale o nic víc nejde a rozhodně bych s ním jako důkaz toho, že o něj stojíš nespala. To jedině v případě, že bys byla ochotná to brát jen jako úlet a nebyla potom zklamaná, když by z toho dál nic nebylo... Chlap když o ženskou stojí, tak se většinou nijak nezdráhá to dát najevo..

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Willy.P: No právě, to já si taky myslím že by se snažil kdyby chtěl, ale zase měl řešení ještě stou jednou slečnou a navíc jsme se teď vídali skoro každej den , ale jen v partě přátel. Pokusím se ho trošku rozhoupat a naznačit mu že se mi líbí a že bych o něj stála, ale zbytek už nechám asi na něm. A máš pravdu, nechci právě očekávat že sexem by se to nějak vyřešilo a ve výsledku nic. Ale možný je vše. Ještě si třeba mohl myslet že jsem to brala jako ulítnutí když to bylo pouze jednou a v opilosti, a když se kněmu chovám i potomhle stejně jako předtím, tak třeba nevěděl, není to žádný sukničkář a ty holky nějak nehrotí. Asi bych litovala kdybych se sním vyspala a pak očekávala nějaký pokračování a ono nic. Ale vzdávat to ještě nechci, možná to chce volný průběh a třeba se to časem nějak vyřeší, nevím.

arrow
profile_image
cool girl
od 13. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Micheella: jsme se teď vídali skoro každej den , ale jen v partě přátel.

Cituji Micheella: zase měl řešení ještě stou jednou slečnou

takže se slečnou šel ven sám a u tebe čeká, až se objevíš s partou..

Cituji Micheella: tak třeba nevěděl, není to žádný sukničkář a ty holky nějak nehrotí. Asi bych litovala kdybych se sním vyspala a pak očekávala nějaký pokračování a ono nic.

no mám zkušenost, že i když není sukničkář, není to blb, aby se nesnažil.. mám podobnou zkušenost, která pro mě nedopadla vůbec dobře... být tebou, kašlu na něj.. já k tomu potřebovala dost velkou facku, aby mi to došlo.. tak si dávej bacha..

arrow
Neprodává v Bazaru

No jinak chorvatsko aby jsme jeli navrhl on a ptal se mě jestli bych nechtěla jet, pak taky jsem dělala grilovačku a byla jsem na zahradě jen s bráchou a s kamarádkou a stejně se stavil alespoň na pokec z práce ikdyž tam nebyl nikdo z jeho kamarádu, jsou to detaily , ale už to mě zaráží jestli by jel z práce utahanej jen tak jakože nic a když jsme se potom bavili skýmsi o něčem a já řekla aha tak už vím co jsem dělala ve středu a on se do toho zapojil jakože no dovol jsem se stavil a ty si to ani nepamatuješ. Jasně že to nemusí nic znamenat, že si to třeba jen namlouvám a domýšlím Ale to už jsou jen takový spekulace. Takže si myslíte že to nemá cenu řešit, že kdyby chtěl rozhoupe se sám a nějaký krok by třeba udělal?

arrow
profile_image
cool girl
od 13. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Micheella: já řekla aha tak už vím co jsem dělala ve středu a on se do toho zapojil jakože no dovol jsem se stavil a ty si to ani nepamatuješ.

Přesně takhle to probíhalo i u mě. Můžeme to označit za lehký flirtování, pak i něco proběhlo, ale kvůli prkotině (nepozdravení jeho "velkých kámošek", se kterými se samozřejmě už nebaví) mě odkopl jako prašivýho psa, udělal ze mě největšího vola na světě.

Cituji Micheella: Takže si myslíte že to nemá cenu řešit, že kdyby chtěl rozhoupe se sám a nějaký krok by třeba udělal?

přesně tak, po výše popsaném potkal holku a začal se najednou snažit sám a byl hrozně rád, když přišla a strávili spolu nějaký čas. Jednoduše řečeno - jako vyměněnej.

arrow
Neprodává v Bazaru

Celkem jsem ztoho smutná že mě zaujal někdo po dlouhé době i tím jak se chová i jak vypadá. Nechci právě být ta holka na úlety, to radši nic. Tak sakra můžu to já mít někdy jednoduchý !? ještě počkám jestli by ho třeba neosvítil duch svatý ale nejsem zrovna taková že bych přebírala iniciativu a chlapce nějak popostrkávala, možná trošku pošťouchnout kdyby opravdu nevěděl že bych chtěla já ale asi tomu moc nedávám

arrow
profile_image
Vebinka
od 9. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

A nechceš tomu prostě nechat volný průběh ?

Cituji Micheella: Podle kamarádky není ten typ -ošustit a opustit, ale spolíhat se na to nedá

Na tohle pozor ! Taky jsem takhle měla kamarádku, co mi tvrdila, jak jí onen kluk říkal, jak se do mě zakoukal, že cejtí hrozně zvláštní city ke mě, že mě má moc rád. A pak to dopadlo přesně jak jsem psala..až na to, že já mu na sex řekla NE,počkáme...a on utnul kontakt.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Vebinka: nejspíš jo, bude to nejlepší a jediné řešení asi, pač posílat ho někam k šípu není zatím důvod a přestat bavit se sním taky nechci. Tak třeba se to nakonec nějak vyvine, nesmím být takovej urput asi

arrow
profile_image
Boubinda
od 15. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Podle toho co píšeš to vypadá, že to mezi vámi jiskří a něco tam asi bude. I nějaký ten kontakt proběhl, doteky, líbání atd. Možná jen on sám neví, na čem u tebe je a má strach se projevit, bojí se třeba dalšího odmítnutí. Některý chlapi sou v tomhle vážně pozadu. Je to smutek, ale je to tak. Třeba ho taky zklamalo trochu to, jak mu to nevyšlo s tou holkou předtím a něčeho dalšího se bojí. I když já si taky dycky řikám, že kur*ňa když ten chlap o mě stojí, tak přeci musí něco udělat! Bohužel né vždy
Asi bych zkusila něco podniknout, ale néééé mu hned skočit do postele! Tak třeba ho někam pozvat, nebo na dovče mu navrhnout že se půjdete projít a třeba se ho zkusit narovinu zeptat, jestli a co mezi vámi je, že v tom chceš mít jasno. Že ty bys ráda, aby z toho bylo něco víc. Když už nic jinýho, aspoň budeš vědět, na čem jsi. A pak už to může následovat klasicky, schůzky, líbání, mazlení a až pak ten sex.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Boubinda: Včera mi dokonce řekl že se mu líbím a ještě říkal že mám strašně pěkné vlasy že jsou takový beztarostný, rozevlátý jak od moře prostě takový free říkám díky, to bych nevymyslela ani já sama celkem mě pobavil uvidím jak to bude plynout na té dovče a něco mu naznačím, tlačit na něj nechci aby se nelekl , ale zdá se mi takový hodně opatrný, včera se mě taky pořád dotýkal kdykoliv mohl, ale zároveň si držel odstup. Nemyslím si že by to dělal jen kvůli tomu abych se sním vyspala a on pak řekl jen čau a šel. Tak snad se to nějak vyvine, díky za reakce

 

Váš příspěvek

Rozhoupat se nebo počkat?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené