hašlerka
že to Ify použije
To není ani pro pocit bezpečí, pro ten je lepší bouchačka. Ale když by ho zastřelila, nedostane vdovský důchod

Myslel jsem to vážně, ublížit mu tím (skoro) nemůže a zavěšené na pásku to není prakticky vidět. Do kabelky bych to necpal, špatně se to tahá ven.

Podle všeho toho rozčilování má srdce jako zvon, tak mu malý kravský ohradník neublíží
Ten dvoubateriový typ jsem testoval a odpovědně musím říci, že jsem za sebou tahal nohu 15 minut jak mrzák (krátký výboj přes koženou bundu a jeansy) Ty ostatní menší typy jsou nefunkční plečky, nekupovat.
Upřímně je málo žen, které by dokázaly sundat ze sebe třeba jen váhově stejného chlapa. Natož takovýhle máčo. Drobná výpomoc se může hodit.

He, díky Hašlerko. Ty jsi skvělá na duševno, já zas budu dávat ty obyčejné, praktické rady. Možná změním zaměstnání, nedávno dávali Leona (super filmík) a tady bych koukám měl spoustu nabídek práce

arrow
profile_image
janis
od 21. 6. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Frikulíne paralyzér by ho tak naštval, žes to neviděl co by dělal...kdyby to použila, tento magor je schopný na ni pozvat policajty za ublížení na zdraví, myslím že je dost fikanej....!
Do toho bych nešla !
Já bych se prostě chovala normálka, že se nic neděje...potajmu se vybrečela a chystala se do budoucna na odchod...vše po dohodě s právníkem, nejlépe ženou právníkem, promiň ale myslíš že se do tohohle dá vžít chlap...?
janis

janis
myslíš že se do tohohle dá vžít chlap
a myslíš, že ne ?
Jako certifikovaný cholerik, umírňovaný pouze svou pohodlností a zbytky zdravého rozumu si dokážu docela přesně představit, co se stane až mu řekne: drahý sbohem blablabla...

Varianta existuje i ta, že se sesype, ale podle indicií spíš soudím na zkratové jednání.
Nemám na mysli, aby mu začala škvařit vejce a u toho vyprávěla, že odchází Pouze mít v dosahu efektivní obranný nástroj, protože jestli ji chytí pod krkem, má holka v případě klasického škrcení tak minutu na protiakci.
A věř, že tahle hračka nenaštvává. Pětivteřinový šok odrovná kohokoli minimálně na chvíli potřebnou k úniku.
Pak samozřejmě je vhodné zavolat policii - domácí násilí, byt bude mít sama pro sebe, lepší pozice pro jednání o dětech...
Jde o pouhou pojistku, víš kolik lidí umře na "mezilidské vztahy" ? Ani u nás už to není nic neobvyklého.
Například my teď doma před sebou schováváme i kuchyňské nože

arrow
profile_image
MagdaA
od 23. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Frikulin
Varianta existuje i ta, že se sesype
Tohle je úplně klidně možný, nejdřív bububu a pak poleze po kolenou, bude prosit a brečet a zase může jít jen o pouhou manipulaci, aby Ify podlehla a za půl roku za rok se rozvine znova.

arrow
profile_image
janis
od 21. 6. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Frikulíne nestraš...no tak dobře - jak se přesně ta věc jmenuje....?

Jinak tento se hroutit nebude a když tak naoko...to je můj názor....bude totiž čekat až se zhroutí případně druhá strana....protože pak mu to nahraje všecko na ruku...tito lidi mají v psychickém teroru výdrž, on žje z negativity - to je jeho náboj, jeho neustálá motivace a motor, občas se unaví - jakoby zklidní ale to jen nabere další dech na další útok !
Toto jsou psychičtí upíři...v jádru někde v hloubi je možná dobrý človíček, ale geny, rodiče a prostředí ve kterém vyrůstal vše jen umocnilo a on má prostě v sobě toto zakódováno a jedná podle toho, jinak ani nemůže. Potřeboval by ale pomoc...když to neudělala matka, tak manželka, ale většinou je to schované a vyplave to až je manželka úplně na dně a on je KING a pak to má takové důsledky....
Janis

Holky,

já si myslím, že obě dívky, co chtěly radu, již dostaly tolik návodů a inspirací - dobrých i méně dobrých - těžko posoudit, člověk nezná to prostředí a nežije v něm - že jim praskne hlava

Já bych to nechala už na nich. Protože stejně se vždy musejí rozhodnout ony samy. A rady zvenku - byť dobře míněné - jsou někdy zavádějící. Nikdo do rodiny nevidí, jen Ti dva vědí své.

Chápu,/tedy snažím se pochopit/, že ty situace jsou děsné. Ale myslím si, že řada holek tady udělala všechno , co mohla. Napsala svůj názor. A to se jistě cení.

Jen mám obavy, aby ty dvě holky nepodlehly všem radám tak silně, že si ještě od nás nechají vyplnit žádosti o rozvod. Jsou v nezaviděníhodné situaci a je třeba vidět, že tonoucí se stébla chytá. Tedy i rad přes net.

IlFy a MAGDA

holky - nemáte to lehké, ale zkuste si samy říct, co chcete. A rozhodujte se výhradně podle sebe. Tak, aby to prospělo Vám. Kašlete na lidi, co tomu řeknou, kašlete na majetek.

Vezměte rozum do hrsti, ať neuděláte nějakou pitomost. Ta se udělá ve stresu snadno..Takže s hrůzou přemýšlím o některých radách, co se Vám tu dostalo. To není legrace už!!!!

Určitě jste rozumné, takže nebudete věci řešit ve stylu "násilí plodí násilí"...( To byste ublížily nejvíc sobě a dětem. ((

Iva

arrow
profile_image
Parma
od 20. 2. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

janis
vše po dohodě s právníkem, nejlépe ženou právníkem
Sohlasím,my ženy se dokážeme lépe pochopit a pokud zrovna nemáme vyhlídnutý stejný objev i držet spolu.
Já když se rozváděla,jsem měla ženu právničku a u soudu i ženu soudkyni a stále,se nemohu zbavit dojmu,že po skončení soudu na mě i spiklenecky zamrkala .

arrow
profile_image
janis
od 21. 6. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Parmo já měla taky ženu právničku a hlavně děsně prozíravou...neustále mluvila co kdyby...takže byla ona i já připravená na všechno.

Rozvod proběhl hladce...proč taky, když jsem se všeho vzdala...dnes říkám - když chceš mít všecko, většinou pak nemáš vůbec nic....horší bylo a je chování druhé strany celých 10 let po...neustále se podivuju, ale i s tím jsem měla počítat !

Ivo máš svatou pravdu...k čemu zlatá klec, když už nezazpíváš ani jednu notu.....!

janis

janis
janis
Vyber si podle barvy, aby Ti to ladilo s podvazky Třeba tady: zbranebrymova.com/hlavni.php?s_lev=33&type=obran*s prej

Cokoli nad 500000 V (SCORPY MAX 500 000 V+sprej je osvědčený model, UZI jsou drahé, ale zase skvostně malé)

I kdybys to nikdy nepoužila na libovolného útočníka, dají se s tím vraždit masařky

arrow
profile_image
janis
od 21. 6. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Frikuline
ty si z nás tady děláš pěknou prču......ale jo....., věci se maj zlehčit, jinak bychom ten život skoro neunesli...janis

To bych si nikdy nedovolil
Co to je legrace ?

Frikulin
"Smáti se, je lépe věděti"... cituji velikána, ale docela to sedí, ne?

arrow
profile_image
ajscha
od 15. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Nikdo do rodiny nevidí, jen Ti dva vědí své

Ivo , uplně s tebou souhlasím, i s celým tvým příspěvkem , mám doma teke peklo , ani psat to tady nemužu protože by nikdo nevěřil , co dokažu snest , jen kvuli tomu, že si bez meho mažela nedokažu predstavit život ...a od te doby co se nam narodil kouček se to ještě zhoršilo .Jsem s manželem 15let .
Ale rady po kamaradkach jsem už přestala hledat, protože nikdo do naší rodiny nevidi , co nazor to jiný nazor .
Možna zajít za odborníkem , nejlepe s manželem , jestli je ochotný tam jím, což není muj případ , ja sama tam byla , ale u nas doma je to přad stejný
Nikdo neví jak moc mě trapí náš vztah s manželem , ale jen ja sama rozhoduji jak to cítím, i když mě da někdo radu , stejně se rozhodnu jak to cítím ja ...

arrow
profile_image
Marki
od 17. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ajscha
Nečetla jsem vše co se zde píše ale pouze letmo od Frikulina...no myslím že chlap jeho typu,podle vyjadřování,nemůže pochopit a radit v problému o kterém se zde psalo.A taky my ženy máme zvláštní logiku co se týče chlapů...myslím,že trochu chápu o čem píšeš,jelikož tak nějak bych to vyjádřila i já o mém manželství.Je to složitější než se zdá a co rada,to jiný názor!!!

ajscha
Myslím, že děvčata dokáží také sama rozhodnout, jak s těmi radami a názory naloží, i kdyby z nich nezbylo nic, viděly přinejmenším, že jejich osudy nám nejsou lhostejné. Ale na rozdíl od Tebe se ptaly, proto dostaly odpovědi.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené