arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Anezka:

Tak to si také říkám, že je mi bez lepku mnohem lépe. Není mi tak těžko a nemám řídkou stolici. Obávám se, že by to opravdu mohlo mít určitou spojitost.

Dneska mám 250g sacharidů, je to hrůza, vždycky do sebe to jídlo musím našťouchat. Přijde mi to už jako velké množství

arrow
profile_image
Kalarka
od 26. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky,
od pondělí se také chystám vlnit, tak doufám, že v tom nebudu sama, četla jsem to tu celé a některé rady jsou vážně super

arrow
profile_image
domovnice
od 9. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Nazdar. Také jsem si to tu přečetla všechno a byla jsem ráda, že jsem na tuto diskuzi narazila. Na internetu jsem si pročítala více odkazů na sacharidové vlny, ale tady se člověk dočte, jaká mohou být úskalí diety, třeba ta únava, zácpa apod. Já jsem si sestavila jídelníček sama podle rad, ale nemám ho příliš přísný, abych dietu zvládla a příliš mě to nedeptalo. Držím ji zatím týden a dole jsou dvě kila, což je moc, hubnout by se mělo asi tak kilo za týden, ale možná to za ten další týden už tolik nebude, tak si zatím množství sacharidů nechám stejné. V druhé polovině vlny si dopřávám i kousek ovoce a myslím, že pokud člověk nehubne kvůli soutěži, tak to není na škodu, je to pestřejší.

arrow
profile_image
tetalee
od 7. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na domovnice: ahoj a můžeš prosím tě napsat svůj jídelníček?

Ahoj holky, držíte ještě některá tuhle dietku? Já začala před třemi dny, celkem pohoda, zmenšil se mi žaludek, odvodňuji se.. myslím, že pro mé tělo je to jen přínos.. ale psychická podpora se vždy hodí,tak pokud některá vlníte, dejte o sobě vědět !

arrow
profile_image
jituscha
od 1. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Prdule:
Ahojky, já taky vlním 3 týdny a zatím jsme moooc spokojená. Už mám přes 3 kg dole, -3 cm v pase a i zadek šel dolů...budu ráda, když se vzájemně podpoříme

Reaguji na jituscha:
Je ahoj Jituscha! No jsem moc ráda, že se ozvala aspoň jedna spolubojovnice! Ja jsem ve druhém týdnu, zatím dole cca 1,5-2kg. Vážím se každý den, jsem blázen, ale nějak mě to uklidňuje. Centimetre šli dolů hlavně pase, čili voda. Co ale potřebuju jsou boky a to ještě nějaký ten pátek potrvá.Potřebuji dát dolu nejméně 10 kil.
Jak jsi na tom ty?
Tak ať to spolu zvládnem!

arrow
profile_image
jituscha
od 1. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Prdule:
Joo, mě to šlo dolů taky taky prvně přes břicho, ale teď už pomalu jde dolů i zadek a nožky : Já se taky vážím často.. Kontroluju jestli to funguje Já bych taky potřebovala dolů tak 8-10 kilo. Ale když se vzájemně podpoříme, tak to určitě půjde.
A jak jsi na tom? Máš chutě? Nebo hlad? Já se teda přiznám, že hlavně první týden jsem měla chuť se na to vyprdnout a vybrakovat ledničku. ale hlad teda nemám vůůbec a chutě už mě taky přechází, dokonce ani na alkohol nemám moc chuť, když jdeme někam ven..
Zařazuješ prasečí dny? a pohyb? Copak děláš?
Oooo..jak ja jsme ráda, že jsem našla spřízněnou duši.

Reaguji na jituscha:
Taky mám moc velkou radost, že je zde ještě někdo, kdo "trpí" semnou!
No co se týče chutí, holka tak já ti ani nevím... jsem velice překvapená, že v supermarketu klidně projdu kolem mých oblíbených sušenek a čokoládíček s ledovým klidem... zamířím přímo k tvarohu a kuřecím prsům. Ale když někdo v práci vytáhne dobrůtku a nabídne mi, tak mám cukání, ale odolávám. Mám štěstí, že momentálně žiji sama, čili co si do lednice nedotáhnu , to tam nemám a tak mě to ani neláká. No a hlad jsem měla hlavně pak třetí den vždy dopoledne, vyřešila jsem to tak, že jsem si přeházela jídelníček, rsp. jsem jídlo rozdělila do víc menších porcí a pohoda. Když mám hlad, tak se naliju čajem. Obrovskou výhodou této diety je dle mého hlavně fakt, že člověk zahání hlad tekutinou. Před tím jsem se v žádné diete nedonutila tolik pít, teď vyžbrundám klíďo tři litry.
Ale s čím jsem bojovala bylo to množství bílkovin. Na konci prvního týdne mi kuřecí, bílka a tvaroh lezlo ušima a tak mi rupli nervy a objednala jsem si 70% protein a jsem vysmátá. Hodně mi to vyhovuje. Takže v práci normálně dávám kuře a tvaroh a pak večer hlavně po cvičení a před spaním dávám protein. A ještě mám čokoládovou příchuť, tak si i zamlsám.
No a cvičení, tak do posilky nechodím vůbec. Jsem ten typ, co potřebuje u cvičení hekat, ochkat, aukat a fuňet, takže jsem se rozhodla pro domáci cvičení z této stránky bodyrock.tv a asi to o víkendu proložím Tae-bo. Ale jinak kondičku nemám žádnou, fuňím jak hroch, ale doma mi to nevadí. Jo a co se mír týče, tak věk 31, výška 165 a váha (bacha teď to přijde) 79,3 (dnes naváženo). Jako první cíl je zkrouhnout to pod 70 a pak samozřejmě dál, ale teď dosáhnout číslo s šestkou na začátku je taková psychologická hranice Jo a vůbec nezvládám dávat jídla o víc než 200S, prostě to do sebe nenarvu, teda rozhodně ne ve formě pomalých sachrů. Přemýšlím v dny s vysokým sachrem dát hodně ovoce.. jak to řešíš ty?
Tak ja se jdu vrhnout na cvičení, ať nám to hezky jde a těším se na nový příspěvek.

arrow
profile_image
jituscha
od 1. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Prdule:
joo ten body rock taky znám, ta baba je brutální Já se teda musím přizat, že o víkendu jsem si 2 dny udělala takový prasátkový, jaksi to na mě přišlo, ale už se za krotím Já teda pořád bydlím s rodičema, protože studuju, tak je to někdy pěkně těžká zkouška, když si naši upečou buchtičku a ségra se předemnou láduje nutelou..v ledničce jsem si vymezila poličku, kde mám svoje tvarohy a pod. a jinam radši nakoukám Máš dobrý, že bydlíš sama, aspoň tě nikdo nerozptyluje
A jaký protein sis koupila, já jsem popíjela T-meal od nutrendu ( ten má jen teda kolem 40%) bílkovin, ale už mi dochází,tak si chci koupit něco novýho. Jo a dny s vysokým přijmem sacharidů mi teda taky někdy dělají problém..na to poslední jídlo prostě už pak ani nemám ani chuť ani hlad...A řešm to právě ovocem, většinou si dám 2 ks -jablko, bánán, hrozny nebo něco co je sladší
Jinak se cvičením jsme to vzala od podlahy, 3-4 týdně chodím ráno běhat do fitka( před snídaní) a 2x týdně na zumbu, navíc teď dělám v posilce, takže jsme začala i s tím funěním
A pozoruješ už ňáký změny ? Volnější džíny?

Reaguji na jituscha:
Ahoj spolubojovnice! No tak to tě opravdu obdivuji, jestli zvládáš držet se v případě, že doma se každý stravuje klasicky. To bych asi nedala, v tom mám opravdu výhodu.

Koukám, že cvičení máš teda opravdu dost, já dávam ten bodyrock a je to nakládačka jak bejk, hekám u toho jak potrefená husa, takový záhul na mé líné tělo

Co se proteinu týče, já zvolila Matrix http://kulturistika.ronnie.cz/c-4646-testujeme-sup lementy-protein-matrix-perfektni.html , nějak jsem na cenu nekoukala, ale spíš jsem si pročetla recenze a myslím, že jsem zvolila správně. Má to jen pár gramů sachrů na jeden shake a když to dávám po cvičení, tak to rozmíchám v mlíku (sachry počítám i z mlíka, ale jelikož jsou z mlíka rychlé, tak si je dopřeju jen po cvičení) a je to neuveřitelně dobrý. I když to rozmíchám ve vodě, tak je to lahůdka, jen té vody pak používám míň, než mlíka.

No a co se týče kalhot, tak volnější jsou, pásek zapínám o dirku vedle, takže je spokojenost. Akorát se již odmítám měřit, jelikož mi to jde pořád z břicha a pak mě to demotivuje. Ale vytáhla jsem staré kalhoty, které mi před 3lety ješte padli a můj cíl je znova je nosit a volně v nich dýchat

Ale vážím se každý den, to mě uklidňuje. Já v sobotu slavila narozky a taky jsem malinko ujela a hned bylo kilo nahoře. Po dvou dnech je zas dolu, tak snad do konce týdne ješte ze mě malinko ubyde...

Tak já jdu třást tukama )

arrow
profile_image
jituscha
od 1. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Čauuu moje hubnoucí partnerko,
omlouvám se, že mi tak dlouho trvaloo dpovědět. Já jsem byla od pondělí do čtvrtka ňáká nachlazená a moje vlnění šlo v podstatě celj minulej týden ke kytkám(stejně jako cvičení)...sakraaa..v sobotu jsme navíc byla na svatbě, takže dovedeš si to přestavit.Ale vzdát to nemíním a na tento týden mám zas pěkně vymyšlenej jídelníček. Plus jsem si koupila novej protein a karnitin.
A jak se daří tobě? Pozoruje už okolí změny? Jo a k tomu bodyrocku..ty jo to tě obdivuju..to masakr,není divu, že ta kočka vypadá tak jak vypadá.

Zatím pa a vlnění zdar

No nazdáááár! Já jsem si říkala, kam jsi mi zmizela )

No mě se hubnutí nějak minulý týden zastavilo, tak jsem hledala důvod.. narazila jsem na tento článek
http://skola.ronnie.cz/literatura/sacharidove-vlny .pdf
a zjistila jsem, že jsem před tím dala velice málo sachrů. Takže jsem si spočetla hodnoty a začala odznovu a zatím super! Každý den se vážím, jde to dolů, již jsem koupila džíny 42 (před tím 44). Mé stávající kalhoty jsou již hezky volné, pracovní kalhoty mi totálně padaj )
Tak vlastně začínáme obě tak nějak odznova, tak ať nám to jde

Jo a cos koupila za protein a karnitin? Ať se inspiruji )

Tak a ještě dnes přidávám trocha inspirace.. boky KONEČNĚ - 2 až 3 cm!! Huráááááá

arrow
profile_image
jituscha
od 1. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoooj, ty jo, ty seš šikovná...klobouk dolů. Já jsem na tom pořád ňák stejně...je teda pravda, že ten jídelníček jsem první 3 týdny držela vzorně a teď nevím proč mi to dělá probléma ujedu...no snad se to zlepší.
Docela mě zajímá ten článek. Mě to nějak nejde otevřít. Dala sis málo sacharidů? Jak? Jak máš třeba ty vlny? A jak jsi to změnila?
Jako já jsem se teď radši 14 dní nevážila, páč bych se asi musela odstřelit...ale věci jsou mi tak jak mi byly před těma 2 týdnama, tak pevně doufám, ževáha nějak extrémně nahoru nešla.
Jina karnitin mám Vitalmax ( 70 000 mg carnitinu) http://www.fitclub.cz/zbozi/3713/L-Carnitin-70-000 -mg-1l-Vitalmax-L-Karnitine - tady na té adrese můžeš juknout. A protein mám od weidra - 80 % ...teda přiznám se, že chuťově není tak dobrej jak ten 50%..ale má má v soě málo sacharidů, takže se to dá očekávat.

Výborně jsi mě motivovala..tak jdu na to...vydržím to a budem krááásný

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené