Zdravím Vás dámy,
možná mám hloupou otázku, ale zkusím Vám přiblížit mou situaci.
Dnes v noci se mi zdálo se mi o flirtování s mým bývalým přítelem a potom, že mě přitahoval soused a také jsem s ním flirtovala, dokonce jsme se drželi za ruce. Na bývalého nemyslím a se sousedem se sejdeme tak jednou za měsíc na pokec, nikdy mě nijak nepřitahoval. Každopádně ráno po probuzení jsem se podívala na mého nynějšího přítele a řekla si, že jak se ke mě chovali ti muži ve snu, tak se ke mě můj přítel už dlouho nechoval ( chápu, že zamilovanost opadá ) ale to prostě neexistuje vztah, kde by muž svou partnerku hýčkal a vážil si ji i po zamilovanosti? ( např. snídaně do postele, škrábání na zádech) Přijde mi, že poslední dobou si mě všímá jen večer, mám ted sice nějaké zdravotní problémy - agorafobie ( chodím k psycholožce, takže to řeším ) ale to není důvod, aby se tak změnil, kdyby měl on zdravotní problémy, tak se taky nezměním. Já se k němu chovám většinou hezky. Taky máme od začátku vztahu trošku problém v sexu ( trpím vaginismem ) taky se to snažíme řešit , ale jinak vše okolo sexu ok a vyhovujeme si, to, že by měl někoho jiného nepřipadá v úvahu-Když není v práci je se mnou doma, většinou na PC. Vím, že mě miluje, ale přijde mi někdy sobecký, uklízím většinou já a když něco po něm chci, at udělá, tak se mu nechce.
Takže má otázka : Je možné, že by se mi ten sen snažil něco říct?
Hýčkají Vás Vaši partneři i v dlouhodobém vztahu?
Děkuji za Vaše rady, jsme oba mladí (mě je 20, příteli 21).

arrow
profile_image
Red_fire
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dle mého se sen jen tak nevyskytne, vždy na něco reaguje. Třeba jsi zde četla nějakou diskusi, kde dámy psaly, že se k nim partner chová hezky i po letech a podvědomí ti to v noci připomnělo. Nebo tě to se sousedem samotnou napadlo, ale hned jsi to zahnala, protože "máš přece přítele, kterému na tobě záleží!".

Na vztahu s přítelem se dá zapracovat, je k tomu potřeba komunikace - mluvit, mluvit, mluvit. Chlapi to moc nemusí, ale jestli za to stojí, vyslechne tě a něco vymyslí.

arrow
profile_image
pauvre
od 18. 1. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj ,tak to je docela náhoda,mně se dnes zdálo,že jsem se vyspala s Jaro Slavíkem (chápeš to) ,no co Ti mám povídat,bylo to něco úžasného a on v tom snu na mě byl hrozně hodnej a milej a neustále mi koukal do očí,toužil po mně....Pak když to skončilo...nevím jak jsme se tam dostali,stáli jsme někde v sále a on na mě koukal z dálky a ten pohled říkal vše. Cítila jsem z něho zamilovanost,lásku,něhu...Vše,co dělají čerstvě zamilovaní.
No,a když jsem se probudila,tak jsem na to moc hezky vzpomínala to je jasňačka-kdo by nechtěl spát s Jaro Slavíkem Taky vím,že tohle všechno vyplynulo z toho,že poslední dobou přemýšlím,jak to mezi mnou a mým přítelem není tak pěkné jako dřív,že mě to hrozně mrzí. Je to asi 14 dní,co o tom tak přemýšlím a chci vrátit vše to pěkné,tak to má asi takové následky,že se mi zdá o jiných,já sama nevím

Cituji Arfar: to prostě neexistuje vztah, kde by muž svou partnerku hýčkal a vážil si ji i po zamilovanosti?

Existuje. Jsem hrozně ráda, že mám jednoho doma a i po dvacetiletém vztahu to je téměř jako na začátku.

Cituji Red_fire: Na vztahu s přítelem se dá zapracovat, je k tomu potřeba komunikace - mluvit, mluvit, mluvit.

Já s ním právě mluvím pořád, no poslední měsíc už na to kašlu a čekám, že mu to dojde, ale on nic, jako by mu na našem vztahu nezáleželo. Nevím, jestli se s ním mám rozejít, sice ho miluju, ale být s někým, koho miluju a on na vztahu nepracuje, to není pro mě. Otázka pro mě je, jestli se ke mě časem bude každý muž takto chovat.

Reaguji na pauvre:
Tý jo, s Jarem? no to je dobrý
No já mám právě takový ten pocit, že by to pěkné mělo zůstat i když opadne zamilovanost, tomu se pak říká láska a přece, když někoho milujeme, tak si ho hýčkáme a pořád cítíme to pěkné a tu něhu a chceme toho druhého dělat štastného a koukáme na něj jako na boha stále, nemyslíš?

Měla bych radši toto téma ( myslím s tím hýčkáním ) založit jako nové do vztahů? At mi to tu nesmažou

Cituji True: Existuje. Jsem hrozně ráda, že mám jednoho doma a i po dvacetiletém vztahu to je téměř jako na začátku

Děkuji za upřímnou odpověd a taky ti to moc přeji Přesně proto si myslím, že na to, jak jsme mladí by jsme měli mít k sobě to pěkné atd.. pokud to tak není, asi to není to pravé, možná si mě přítel dostatečně neváží a to jsem mu několikrát říkala, jak bych chtěla, aby se ke mě choval, že chci chlapa, který o mě stojí.

arrow
profile_image
Janeis
od 18. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Myslím si že to vše co se ti zdálo ti chybí a tak si to kompenzuješ takto no,v podvědomí...To je celé..Jak jste s přítelem dlouho?

Cituji Janeis: Jak jste s přítelem dlouho?

3 roky.

Cituji Janeis: Myslím si že to vše co se ti zdálo ti chybí a tak si to kompenzuješ takto no,v podvědomí.

Asi jo.

Holky beru ten sen teda jako podvědomí, jelikož jsem pár dní předem o našem vztahu uvažovala, tudíž toto téma beru jako vyřešené a uzavírám ho. Děkuji za Vaše rady.
Do vztahů jsem založila nové téma s tou druhou otázkou.
Kdyby jste se chtěly vyjádřit je tady : https://www.omlazeni.cz/-56-263947-0.html

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené