Smazat

Sen o mamičke ale poriadne desivý

Vždy keď to na mňa príde píšem sem dennik. Možno je to otravné ale smrť maminky ma zasiahla. Včera v noci som mala zlý sen ktorý si neviem vysvetliť. Moje podvedomie sa so mnou hrá...

Včera v noci som mala divný sen. Snívalo sa mi o mojej zosnulej maminke. Moja maminka mala pred smrťou problém s pohybom. Trpela svalovou dystofiou. Napádalo jej to vonkajšie svaly. Mala moc tenké nožky a stratila asi dva roky pred smrťou až 20kg a to len svalovej hmoty. Neviem ani či vlastne toľko môžu vážiť svaly ale hovorila to jej neurologička ktorá je veľmi dobrá a má k ľudom ľudský prístup. Vozili sme k nej maminku asi 70km aby mala dobrú doktorku ktoré k nej bude milá a bude vedieť čo s nou. Vybavolali sme jej túto neurologičku všemožnými spôsobmi ako sa len dalo(nechcem ich menovať). Doktorka bohužiaľ veľa nezohla pretože jej ochorenie bolo neliečitelné ale bola úžasná pretože jej vybavovala rôzne liečenia a pomôcky aby jej ulahčila pohyb. Toto som musela napísať aby ste pochopili môj sen. Snívalo sa mi o mojej maminke s ktorou sme sa najprv potrebovali dostať na električku. Eletrička sa rozbiehala a moja maminka už nemohla. Snažila som sa jej všemožne pomôcť a hovorila som jej aby sa nevzdávala že ju ešte dobehneme ale ona už nemohla a električka nám ušla. Neviem prečo ale tá elektička bola pre mňa a maminku v tom sne veľmi podstatná. Nemohli sme čakať na ďalšiu museli sme nastúpiť len na tú. Pritom je o zvláštne lebo vždy som maminke vybavovala obvoz autom alebo sanitkou. Bola na tom tak že sanitku dostala. V ďalšej časti sna som malinku našla sedieť. Sedela na takom mieste kde sa u Nás stretávajú socky a narkomani. Hovorila že už nevládze že už sa nemôže postaviť. Snažila som sa jej pomôcť všemožne ju otiaľ dostať preč z toho hnusného miesta od tých odporných ludí ale jej nôžky to už nedokázali. Snažila som sa ju odniesť chytila som ju pod ramená ale ona plakala nech ju tam nechám. Nakoniec som sa zobudila s veľmi zlým pocitom. Takéto sny ma strašia. Neviem čo to znamená ale je mi zle z toho že je v tom sne utrápená.
 
arrow
profile_image
mau-mau
od 14. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Myslím, že jsi se ještě nedokázala vypořádat s tím, že tvoje máma byla na tom tak, jak byla, že byla vlastně bezmocná. Asi sis to spojila s lidmi, kteří jsou taky na úplném dně a těžko čekat, že se z něj dostanou. Podle mě se v tom snu jenom odrazil pocit bezmoci, a to jak tvé mámy, tak tvojí vlastní, když jsi jí nemohla nijak pomoct.
Chápu, že ten sen musel být hrozný, ale zkus to brát tak, že jsi se prostě jenom zatím nesmířila s její smrtí, pořád ti to leží v hlavě.
Mimochodem, proč myslíš, že ti lidi na tom místě jsou jednoznačně odporní? Oni přece taky mají nějaké problémy. Možná i to je nějaká stopa... Necítíš třeba "vinu" v tom smyslu, že jsi nemohla mámě nějak ulehčit (což jsi fakt nemohla), a teď si to promítáš podvědomě do různých hnusných obrazů?

arrow
profile_image
kamea
od 24. 5. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj je mi líto co prožíváš,je to velmi čerstvé a věř že vím jak se cítíš,. Mě zemřel tragicky syn a i já mám děsivé sny o něm. Máš to v podvědomí,vše co jsi s mamkou ke konci prožila a strach a bezmoc který jsi citila to vše se teď prolíná do těch snů. Bereš nějaké léky na zklidnění nebo spánek? Nebudu říkat že časem se to otupí není to pravda ale kdovi. Ráda bych ti poradila ale sama nevim jak.

 

Váš příspěvek

Sen o mamičke ale poriadne desivý

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené