Ahoj, moc ráda bych věděla co znamená můj sen. Pochybuju, že někdo bude mít stejný (nebo podobný). Dneska se mi zdálo:
Byla jsem u našeho domu (s byty) a nevím co tam bylo, ale jako by nějaké příšery, které by mě chtěly sežrat. S tátou jsem šla nahoru nějak zachránit mámu.. v domě na schodech byly rozházené dřevěné klády a tak bylo těžké tam vyjít.
Když jsem přišla do našeho bytu, máma byla ukrytá na balkóně, protože ty příšery nemohly probourat zeď. Zachránila jsem jí s tátou, šla dolů a nějaká holka říkala, že se z domu nedostanem. Nakonec nějak bombou odstranila dveře a šla jsem ven.
Tam jsem byla, ale ty příšery se dostaly taky ven a tak jsem chtěla utéct, ale ono to nešlo a táhlo mě to nazpátek k nim.
Nakonec jsem se probudila.
Zajímalo by mě co ten sen znamenal, máte taky někdy ve snech, že nemůžete utéct, jít pryč atd..?
A mam ještě jednu otázku, co by mohl znamenat sen o škole? .. ten se mi zdává docela často. Každý týden se mi aspoň dvakrát zdá.

arrow
profile_image
kockaaa
od 20. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mě se taky nejvíc zdá o něčem, co se děje v našem domě. Většinou utíkám já i má rodina před nějakými vrahy, zloději, mám u toho hroznej strach o své blízké. Nebjíš se doma něčeho? Nebo nemáš spíš strach o někoho z tvé rodiny? Já si myslím, že já to tak mám, mám strach o taťku, je po infarktu, o mamku, babičku a dědu atd....Takže si to vysvětluju takhle.

Cituji kockaaa: nemáš spíš strach o někoho z tvé rodiny?

Možná je to tim, že se moje máma pohádala s bráchou.., ale momentálně o ně strach nemám.

arrow
Neprodává v Bazaru

Sen je sen a když se vzbudíš, tak je den.
Jak říkám pořád - jednorázový sen nemá žádnou hodnotu. Nad snem bych se zamýšlela tehdy, až se bude opakovat.

Cituji Romi1: Nad snem bych se zamýšlela tehdy, až se bude opakovat

A co ten se školou? Ten se opakuje :-.)

arrow
Neprodává v Bazaru

Sweet baby
Moc se omlouvám, ale poslední větu o snu o škole jsem nedočetla. Promiň.
Nemám žádnou konkrétní radu, ale pravda je, že sny o škole mívám už hromadu let. Někdy se probudím zpocená, jak jsem prolítla u zkoušky, jindy je to k zasmání a někdy nostalgické.
Ani po letech k tomu nepřikládám žánou větší váhu.
Ale pravda je, že nikdo neví všechno přesně a já rozhodně nejsem z těch, kteří by Ti cokoli vyvraceli. Jde o pocit, který v Tobě přetrvává a pak je na místě se ptát, ale nejlépe sebe a toho, co cítíš...

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

podle mě - schody - cesta po nich znamená směrem nahoru - povýšení, uznání - to, že tě tam nechtěli pustit, a to že byly schody zabarikádované - to znamené, že cestou k úspěchu budeš muset překonat nějaké překážky, popř. nějakou závist, nepřání kamarádek, kolegů . . . (úspěch nemusí být zrovna jen pracovní - může se týkat i nějakého výrazného postoupení v osobním životě )

matka - popř její záchrana může jen znamenat nějaké pouto mezi tebou a matkou - ochranitelkou, její dobrá rada, pomoc, útěcha, podpora, vlídné slova
(zdoláváš překážky, aby ses dostala k matce a byla jí na blízku a u ní hledáš tu ochanu, podporu)
to, že příšery nemůžou probourat zeď k matce - to je ten pocit bezpečí, který vyhledáváš

nevím, jeslti plánuješ nějakou výraznou změnu ve svém životě - ale výkladem by se dalo říct, že cesta k ní - ke změně - bude složitá, možná se jí i budeš bránit, podvědomě budeš hledat nějakou pomoc, nějaké rozuzlení, vyřešení, ale nakonec se budeš muset zařídit sama

Neviděla bych to tak symbolicky, ten sen bude nejspíš odrážet skryté vztahy ve vaší rodině.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené