Smazat

Seriózní brigáda v zahraničí? Kde hledat?

Ráda bych konečně toto léto vyjela do zahraničí za brigádou. Jsem na VŠ, takže pokud se ve škole nebude nic komplikovat, měla bych pro tuto zkušenost i dost času (měsíce). Problém je, že nemám ve svém okolí nikoho, kdo by mi mohl poradit s výběrem destinace a firmy/farmy. Bojím se, že při výběru práce pouze přes internet se bude jednat o neseriózní firmu a já někomu naletím. Nemáte tipy, zkušenosti jak jste si brigádu v zahraničí našli vy?

Lákají mě nové zkušenosti v cizí zemi. Je jasné, že bych vycestovala za prací, ale hádám, že budu moct mít i příležitost nasát cizí kultutu, poznát nové lidi. Představovala bych si vyjet do Itálie nebo jiné jižanské země s mořem (nejspíš někam na farmu pro začátek, abych hned nemusela komunikovat v cizích jazycích se zákazníky např, na to si hned netroufám). Mám pocit, že je pomalu čas něco shánět, ale já envím, kam se obrátit, aby se jednalo opradu o seriózní dohodu o práci. Děkuji za Vaše tipy
 
arrow
profile_image
lacri
od 10. 10. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky sháním a taky jsem v tom sama

 

Váš příspěvek

Seriózní brigáda v zahraničí? Kde hledat?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené