Smazat

Škemrání o telefonní číslo

Dokážou chlapi pobrat kouzlo jednoho večera? Pochopit, že žádné další setkání už nebude? Nemluvím o sexu, ale o popovídání - v práci, v baru, venku...

Holky, taky se Vám stává, že si třeba někde příjemně popovídáte s chlapem, je z toho pěkná půlhodinka/hodinka/večer, na základě které chlap usoudí, že je Váš osudový a snaží se Vám nacpat do života?
Mně se to hodně stávalo v práci, když jsem dělala barmanku, ale i jinde. Jsem šťastně zadaná, každýho na to hned upozorním, prostě moje záklopka je tam, že popovídat si s cizím chlapem můžu, leckdy je to i docela přínosné a dozvím se něco nového, ale čísla na cizí chlapy v žádném případě neberu, své nerozdávám a rozhodně neiniciuji žádné další setkání.
Jak už jsem psala, na vše upozorním dopředu, tudíž mi moje chování ani nepřijde nějaké nevhodné nebo tak něco. Jenže ouha... Z příjemného společníka se koncem stráveného času stane vyděrač, ohraná písnička na téma - Dáš mi svoje číslo? Proč mi nedáš číslo? Co je na tom divnýho, kdybys mi dala číslo? Apod. Následuje další nával zoufalství - Já ti dám svoje číslo (nedávej, poletí do první popelnice).
Kouzlo večera to tam. Beru to opravdu tak, že jde jen o zajímavé popovídání s někým cizím, s nikým neflirtuju, ani mu nedávám plané naděje, teda myslím.
Vždycky jsem si hrozně přála, aby dotyčný posléze odešel a nechal to opravdu postavené na tom kouzlu JEDNOHO večera, ráda bych pak třeba na něj vzpomínala jako na chytrého a příjemného člověka ne na dalšího dáš-mi-číslo-otravu.
Nebo když třeba ten chlap věděl, kde dělám, copak je tak složité nedoprošovat se čísla, ale stavit se jindy? Poslat pizzu s poděkováním za pěkný věčer (můj tajný sen, nikdy nebyl splněn, tak daleko mužská představivost nesahá).
Zažily jste? Zažíváte? Co si o tom myslíte? Nebo čísla rozdáváte? Nebo narážíte na inteligentní chlapce, kteří se nad ránem nemění v otravy?
 
arrow
profile_image
Adluna
od 14. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na zip: ubohost nic jiného se na to říct nedá. To může říct jen úplný zoufalec při 150. odmítnutí v řadě asi

arrow
profile_image
petulajz
od 4. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji zip: Mě se to stalo teď.. a trochu mě to "zaskočilo"? nebo jak se to dá napsat..
Kamarádka mi říkala:"víš jak to je, která dá, je k**va, která ne, je větší". Ale já to nechápu

Není na tom co chápat. Takhle se chovají totální ubožáci, kteří si myslí, že když vynadají ženské do všeho možného, jsou velcí drsňáci o takové dementy bych si neopřela ani kolo a jejich kecy mě vůbec netrápí

arrow
profile_image
zip
od 8. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Adluna:
Reaguji na petulajz:

je to asi zoufalec, je fakt, že se na tom nic chápat ani nedá... - ale překvapí to to jednoznačně

arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Adluna: To může říct jen úplný zoufalec při 150

naivko...tak se baví chlapi ve větší skupině naprosto běžně, otřepaná fráze Asi jako o počasí...prostě - řeči se vedou a voda teče

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji zip: víš jak to je, která dá, je k**va, která ne, je větší"

Cituji farahh: tak se baví chlapi ve větší skupině naprosto běžně

no taky si říkám, že by se nejedna nestíhala divit, cože za frázy to z jejího miláčka padají, pokud se ocitne ve větší tlupě svého druhu. A pak zazvoní telefon a : "jééé, zlatíčko, ňu ňu ňu "
Tím tedy neříkám, že se ty řeči dají brát kdovíjak vážně nebo že je takový každý - božechráň, ale v práci člověk nechtě zaslechne kdeco

 

Váš příspěvek

Škemrání o telefonní číslo

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené