arrow
profile_image
marketahr
od 17. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Cheyenne18:

Cituji Cheyenne18: Já ale za registraci neplatila nic,

Ano, přesně tak, renomované a slušné agentury mají REGISTRACI zdarma, ale o každou prostě zájem mezi klientami nebude, že, ale agentura se z každé uchazečky snaží něco mít, to je pochopitelné, tak jim nabízejí svoje doplňkové služby ( za peníze), různé kurzy líčení, služby vizážisty, profesionální fota atak..

Jistě pokud se objeví na castingu druhá Herzingová, tak jsou do ní ochotni zainvestovat svoje služby zdarma, ale to zdaleka nedělají u všech modelek, co mají v nabídce, to by se jim v životě nemohlo vyplatit.

Pokud projeví klienti zájem, tak se sami budou moci přetrhnout, aby ti dali nejlepší služby zdarma, protože se jim prostě vyplatíš, ale pokud jsi hezká ( proto tě taky vzali že), ale mezi klientami žádný ( nebo žádný velký) zájem nebude ( takových holek mají v nabídce spoustu), tak ti rozhodně nebude agentura platit fotografa, profesionálního vizážistu atak.

To je trošku mýtus, že to slušná agentura dělá zdarma pro všechny své zaregistrované modelky.

arrow
profile_image
Cheyenne18
od 8. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na marketahr: Já si právě taky myslím, že je to slušná agentura a jen si prostě chtějí svoje modelky "vycvičit" (do té školy půjdeme všechny) a zároveň si chtějí vydělat. A já si zrovna myslím, že mě ta škola pomůže, protože i když mám všechny předpoklady pro modelku tak přeci jen se hrbím, nejsem srovnaná a chůze na podpatku či podobné věci se taky musím naučit. A tohle se naučit dá. S Paní z agentury sem se bavila o všem, o čem jsem potřebovala. Každou otázku mi na e-mail zodpověděla do 24 hodin. A znám i modelky, co si školy platily a teď jsou celkem úspěšné a nelitují toho. Je to asi věc názoru.

arrow
profile_image
Sandrate mojeid
od 3. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Cheyenne18: přeci jen se hrbím, nejsem srovnaná a chůze na podpatku či podobné věci se taky musím naučit

Ale tohleto můžeš cvičit i doma před zrcadlem. Nebo pokud máš třeba na počítači webkameru (i úplně obyč), tak ji můžeš zapnout a jít na podpatcích jakoby naproti ní.

arrow
profile_image
Cheyenne18
od 8. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Sandrate: doma před zrcadlem. Nebo pokud máš třeba na počítači webkameru

Tak já třeba bydlím v bytě, kde udělám sotva pět kroků z kuchyně do pokoje, navíc máme plovoučky a sousedi by asi zešíleli..a potom.. nejlepší je když ti odborník řekne jak u toho vypadáš.

arrow
profile_image
Sandrate mojeid
od 3. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Cheyenne18: Nemůžu si pomoct, ale ty si strašně odporuješ Na jednu stranu se ti to zdálo divné, že se za takový kurz/školu platí, nakonec jsi usoudila (po ostatních příspěvcích), že by to mělo být zdarma, a teď zase to toho kurzu chceš. Pokud ti nebude vadit ta nekřesťanská částka, tak do toho klidně jdi. S tímhle ti už nikdo neporadí.

Co si já osobně myslím je, že chůze, postoj a držení těla se prostě dají natrénovat doma, popř. venku, nebo u kamarádky, ale já sama bych za tohle takovouhle částku rozhodně nedala.

Protože nakonec ti stejně poradí úplně stejně jako nějaká ta kamarádka (ohledně postoje těla). Sama ti může říct, že se jí např. zdá, že děláš moc malé kroky (cupitáš), nebo že by to chtělo jít rychleji atd.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené