1. . .45678910. . .11

suflatko
Jasně, cena je vysoká, ALE je to za set a i obsah penálu je velmi použitelný, my jsme jen přidali pero a místo pár pastelek povinné fixy, to je vše. Pytel a pouzdro nosí mladá jako tašku a penál na kroužky. Takže když to spočítáš, nač by ty věci přišly jednotlivě, není to tak zlé.
A krom toho, už jsem tu psala, že mám zkušenost s levnější aktovkou - vydržela rok (se skřípěním zubů rok a půl) a pak se stejně kupoval batoh za 1500. Tahleta vypadá, že by mohla vydržet déle - zatím je v používání dva měsíce a vypadá jako nová. Uvidíme dál.

arrow
profile_image
kajkamorka
od 15. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

JančaK
Tak jsem ráda,že se Vám líbí.Podle ohlasů maminek jsme na tom všechny podobně.Jak jste původně psala,batohy Cool také nejsou špatné,ale opravdu na Hamu nemají.
Jak jsem psala,malej byl nadšený,ale po 6týdnech chození do školy mně připadne,že je mu uplně jedno jakou aktovku má.Ale to je asi normální,že?Jen u mě nadšení přetrvává.
Škoda,že nejsou tak pěkné batohy i pro větší děti.Starší sedmák má ten Cool,ale bude potřebovat již nový.Kdyby měl někdo tip na hezké batohy pro puberťáky,písněte!

a ma někdo zkušenosti s aktovkama značky Herlitz?Děkuji za nazory taky se nevime rozhodnout...mame budouci prvňačku...

JančaK

to Ti přišlo tedy hodně brzo.
Mně až dnes volali, že jí mám zítra na poště. Platila jsem přes e - banku,a chtěla jsem aby mi jí poslali PPL. Jenže volali, že tam nějaká holčina udělala botu a peníze posílají zpět...a zaplatit na poště při převzetí...Tak teď už to snad klapne...Zatím má zkušenost...někdy se chyba vloudí. Tak doufám, že až jí uvidím, tak bude odpuštěno

suflatko
Je pravda, že celý set nebyl nejlevnější, ale ostatní levnější aktovky stály také dost přes 1000,--Kč a zdaleka neměly takové vybavení ani vlastnosti. Batoh Topgal je určitě kvalitou srovnatelný a také jsem ho dlouho zvažovala. Myslím, že k němu dospějeme, až dcerka bude starší (teď jsem chtěla klasickou aktovku). Ten ale také není z nejlevnějších. Set batohu s penálem by přišel asi o 500,--Kč levněji. Ale my ostatní části setu hama také asi dost užijeme a navíc jsme se složili i s babičkou a dědou, tak jsme se tak prostě rozhodli. Jsme spokojení a malá bude určitě taky.

Odry
Mně to přišlo brzy asi proto, že jsem to platila dobírkou. Převody v bance trvají několik dní (vlastní zkušenost s jinými obchody). Určitě budeš taky nadšená. Já tedy vůbec nelituji! Pak napiš, jak se Ti líbí.

kajkamorka
Myslím, že prvotní nadšení opadne vždycky, ať se jedná o prvňáčky, chození do školky, do práce apod. Je totiž vždycky přehnané nadměrným očekáváním, které se často nesplní. Z vlastní zkušenosti ale vím, že po fázi "útlumu" se většinou dostaví pocit vyrovnanosti, který sladí oba extrémy do míry odpovídající realitě a ta pak už vydrží.
Pro staršího syna jste nekoukala na ty batohy Topgal? Tenkrát jste mi je také poradila Vy a moc se mi líbily právě pro starší děti. Jinak v mém okolí jsem registrovala i nošení batohů LOAP, ale ty mi připadají spíše sportovní, i když mají také pěkné vyztužení. Zkuste na ně mrknout.

JančaK
tak jsem se těšila na tašku...Včera mi volali, že mi jí pošta právě dnes doručí...a nic.. tak snad v pondělí...

arrow
profile_image
kajkamorka
od 15. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mrknu na ty batohy Loap.Značku neznám,tak kouknu a písnu,jak se mi líbí.
Děkuji za tip,kdyby ještě někdo věděl nějaké pěkné batohy pro puberťáky,prosím napište,Vánoce se blíží.

Odry
Tak co? Už dorazila? Jsem zvědavá, jestli budeš taky nadšená

Džej Džej

jj, tak už jsem se taky dočkala. Dneska přišla - trochu jim to trvalo dýl, ale je tu...a je suprová. Fakt jsem nadšená
Jsem moc ráda za tuhle diskuzi, moc mi pomohla ve výběru. A věřím, že bude nadšení i ze strany našeho prvňáčka až jí objeví pod stromečkem
Ještě chci dodat, že se mi cena zdaleka nezdá přemrštěná, je bezvadně vybavená, a ten design

Odry
A věřím, že bude nadšení i ze strany našeho prvňáčka až jí objeví pod stromečkem
No to já taky věřím a pevně v to doufám Jsem ráda, že jsem založila diskusy, která pomohla i někomu jinému než mně

Džej Džej

...už aby byl ten Ježíšek

Odry
Tak to je prima, že se Ti taky líbí. Myslím, že každý, kdo tyto aktovky a batohy uvidí "in natura," tak musí uznat, že fakt stojí za to!

Džej Džej
Jsem moc ráda za tuhle diskuzi, moc mi pomohla ve výběru.
Nebýt této diskuze, asi bych se ještě dost dlouho "plácala" ve vybírání a kdoví co bych nakonec vybrala...

JančaK
kdo tyto aktovky a batohy uvidí "in natura," tak musí uznat, že fakt stojí za to!
Přesně tak, v poměru cena - kvalita mi rozhodně předražené nepřijdou... Když si vzpomenu na svojí první aktovku ... a jak se mi líbila

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené