Smazat

Sny, kde mě chce někdo zabít

V posledeních zhruba 5 letech se mi stále dokola zdají sny, ve kterých mě chce někdo zabít.A samozřejmě s obměnama, jednou mě honí zdravotní sestřička s injekcí po nemocnici, jednou blázen s motorovou pilou po paneláku.Nakonec nějak uteču a vzbudím se zpocená.Co tyhle sny znamenají?Chce mi tím moje podvědomí něco říct?Je pravda, že nikdy se nám nemůže zdát o vlastní smrti a proč?
 
arrow
profile_image
Kacka048
od 28. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mě se taky zdávají sny, že mě někdo pronásleduje nebo mě chce zabít.Zdálo se mi, že po mě střílely, bodaly mě, padala sem a já pořád žila. Nikdy jsem ve snu neumřela. Občas se mi zdají sny, které se mi už někdy zdály takže vím jak ten sen má vypadat a snažím se probudit,nebo o hádkách se mi často zdá. Z takových snů mě běhá mráz po zádech i celý den.

Cituji True: ...Výklad snů, ve kterém bojujeme o holé přežití mají ve většině případů původ v nevyřešených citových vazbách k okolí či v bdělém stavu prožívanému dlouhodobému stresu, který si navenek snažíme nepřipouštět. Tyto nevyřešené konflikty z bdělého stavu sublimují ve snu zpravidla v pocity pronásledování či strachu z odhalení. Psychický mechanismus člověka ve spánku, ve snu, následně zpracovává denní zbytky a psychické děje, jejichž odrazem může být právě sen s tématem boje o přežití či strachu ze ztráty života...
http://www.vykladsnu.eu/snar-online-boj-o-preziti- sny.html

Tomuto taky věřím...

Asi před rokem se mi zdálo půl roku v kuse jak mě chce někdo zabít. Nebo jsem viděla mrtvoly na kusy. Litry krve. Semtam mě i někdo zastřelil a já viděla jen postavu, občas jsem i křičela ze snu, pak mě všude doprovázela ta příšera z resident evil a požírala lidi kolem mě...pak to nějak přešlo, ale je pravda, že jsem v tom období měla hodně stres a úzkosti, které jsem neventilovala takže se to odrazilo na podvědomí a snech..

 

Váš příspěvek

Sny, kde mě chce někdo zabít

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené