1. . .45678910. . .2425
arrow
profile_image
piper mojeid
od 26. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Nikollka:
Pokud víš, že to s tebou nějak extra psychicky nezamává, když se s ním přiopilá vyspíš a on pak dál nebude jevit větší zájem, tak proč do toho nejít. Se mnou by to ale tak zamávalo, že bych na další týdny byla uzlík nervů

arrow
profile_image
piper mojeid
od 26. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Nikollka: Dřív jsme byli pár let kamarádi, ale pak jsem u něj jednou přespala a přeskočila jiskra.. Asi je to mezi náma celkově docela o sexu, no.. Teda bylo.. Potom, co jsme se několikrát málem rozešli, tak jsme se dali zpátky dohromady právě díky tomu tělesnýmu kontaktu a sblížení, no.. A já to prostě pořád beru tak, že i tentokrát by to mohlo něco změnit, i když jsme rozejití úplně..

Jestli by měl ten kluk o tebe zájem, nečekal by na to, až mu vlezeš do postele. Mrzí mě, že to nevidíš, ale je to celkem jasný... Ten chce max. ten sex, ale nezapomeň, že předchozí noc u něj mohla nocovat nějaká jiná. Určitě máš na lepšího, ruce od něj

Cituji piper: Jestli by měl ten kluk o tebe zájem, nečekal by na to, až mu vlezeš do postele

tak tak....ale každá si na to asi musíme přijít sama

arrow
profile_image
Zuziik mojeid
od 27. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Nikollka: a co takhle vídat se s ním, nějakou chvíli, bez scén.. Možná s ním i spát. A když to po nějaký době nebude mít žádný efekt a jemu to tedy bude vyhovovat, tak to prostě utnout?

Dopadne to tak, že to utne on - novým vztahem, a Tebe to bude bolet o to víc.

Cituji Nikollka: A bude mít šanci se zamyslet a uvědomit si, o co vlastně přichází..?

On o nic nepřichází - dokud s ním budeš mít s.e.x tak mu prostě chybět nebudeš. Kdybys mu chyběla, už dávno by za Tebou přišel.

Cituji Nikollka: U něj právě platí to pravidlo, že oddělit city a sex umí dokonale, takže na jednu stranu je dobrý, jestli třeba spí s ní, protože o nic víc jim asi nejde

Aha..takže jemu nedělá problém spát s někým bez citů, ale ty budeš ta Jediná, do které se potom znova zamiluje. Nezapomeň mu tam nechat střevíček, aby si Tě pak našel.

Cituji Nikollka: Potom, co jsme se několikrát málem rozešli, tak jsme se dali zpátky dohromady právě díky tomu tělesnýmu kontaktu a sblížení

A s žádnou jinou to nikdy tak neměl? Ty víš, kolikrát se ty ostatní kamarádky snažily takhle ten vztah slepovat?
Mě přijde, že děláš přesně to, co ony, jen to u sebe nevidíš. Když se s ním vyspíš, tak budeš jedna z mnoha, a to je přesně to, co nechceš. Navíc na světě jsou další 3 miliardy chlapů a ty tu marníš čas s jedním. Dělej jak chceš, ale já bych radila to utnout, jak nejvíc to jde.

arrow
profile_image
Nikollka
od 17. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji piper: Jestli by měl ten kluk o tebe zájem, nečekal by na to, až mu vlezeš do postele. Mrzí mě, že to nevidíš, ale je to celkem jasný... Ten chce max. ten sex, ale nezapomeň, že předchozí noc u něj mohla nocovat nějaká jiná. Určitě máš na lepšího, ruce od něj

Cituji Zuziik: Kdybys mu chyběla, už dávno by za Tebou přišel.

Když já ho miluju a strašně mi chybí. Chybí mi jeho pohlazení, objetí
Jak jsem u něj tenkrát přespala, samozřejmě jsem nezamhouřila oka, prostě jsem ležela a užívala si jeho blízkost. Jo, máte pravdu, nezvládla bych s ním spát a nic od toho nečekat, takže s ním radši spát nebudu vůbec. Nevim proč, ale dneska to na mě nějak všechno padlo, už jsem ho delší dobu neviděla a jak se blíží to naše setkání, nějak mi z toho začíná hrabat..

arrow
profile_image
piper mojeid
od 26. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Nikollka: Když já ho miluju a strašně mi chybí.

To chápu, ale tim, že ho budeš dál vídat nebo dokonce se s ním vyspíš, si jenom svoje trápení budeš prodlužovat, věř nám. Být tebou, na tu akci vůbec nejdu, chce to se od něj uplně odříznout a začít existovat bez něj. Jinak se to bude točit pořád dokola...

arrow
profile_image
Nikollka
od 17. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji piper: Být tebou, na tu akci vůbec nejdu, chce to se od něj uplně odříznout a začít existovat bez něj. Jinak se to bude točit pořád dokola...

Ale takhle bych nemohla chodit skoro nikam Máme těch akcí naplánovaných víc a já nechci ztratit kontakt s ostatníma z party jenom kvůli tomu, že tam bude i on.. Sice z toho budu vyplesklá a na dně, ale před ním to nedám znát, sesypu se až pak (ale pořád lepší než kdybych tam nešla vůbec a užírala se třeba doma.. ). Ale prostě ho přestanu vyhledávat, budu se snažit nebýt s ním v kontaktu o samotě. O to víc se budu bavit s ostatníma. A nepřespim u něj, nebudu pokoušet svoje city..
Akorát až si tam jednou přivede nějakou svou novou, tak se asi zcvoknu
Fakt mi to rve srdce, když nad tím takhle přemýšlím.. Proč to musí být všechno tak složitý..?

arrow
profile_image
monca114
od 19. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Nikollka: Neboj, až potkáš novýho, normálního chlapa, který o tebe bude mít opravdu zájem, tak se téhle situaci zasměješ a budeš se divit sama sobě, jak jsi mu mohla takhle naletět. Teď je to těžké, ale časem to bude lepší a lepší

arrow
profile_image
piper mojeid
od 26. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Nikollka: Máme těch akcí naplánovaných víc a já nechci ztratit kontakt s ostatníma z party jenom kvůli tomu, že tam bude i on..

Tohle je blbý Bohužel si ale stále myslim, že když ho budeš pořád jednou za čas vídat, bude ti to rvát srdce. Alespoň tak to bylo u mě, už je to tedy přes rok ukončený, ale pořád se z toho vzpamatovávam, někomu to asi holt trvá dýl nebo co... Myslim to dobře, když ho budeš mít na očích, pořád tě to bude bolet, znovu a znovu.

Cituji Nikollka: A nepřespim u něj, nebudu pokoušet svoje city..

To je dobře, že sis to uvědomila. Snad to dobře dopadne

arrow
profile_image
katula
od 23. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji monca114: Teď je to těžké, ale časem to bude lepší a lepší

Přesně na tohle čekám i já ...až to bude časem lepší a lepší...

Reaguji na Nikollka:
V žádným případě. Rozhodně ne.
To je cesta do pekel. Utni kontakt, ať co nejdřív zapomeneš.

arrow
profile_image
Nikollka
od 17. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak jsem dneska mluvila s jedním naším dobrým kamarádem a jsem z toho všeho nějak zmatená a nevim, co si o tom mám myslet.. Je mi jasný, že kamarádi jsou tu od toho, aby se navzájem obhajovali a tak, ale prostě když jsme se tak různě bavili, najednou nemám pocit, že by to byl nějakej velkej padouch a děvkař, prostě najednou mám chuť tomu zkusit ještě dát šanci..
Hm, asi máte pravdu v tom, že si musím nabít hubu sama, protože já jsem fakt zvědavá, jak by se choval, kdybychom se po nějakým pěkným večeru prostě nenuceně sblížili víc.. Nemyslím dlouhodobý spaní a dělání mu matrace, ale jednorázová akce, která to buď celý vyřeší (pokud bude pak dělat jakoby nic) a nebo to nějak pohne a nastartuje..
No nevim, mám ještě dva dny na přemýšlení a jak se zdám, každou chvíli budu mít jiný odhodlání a plány a skutečnost pak dopadne taky úplně jinak..

arrow
profile_image
Gixxie
od 27. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pokud je ten kamarád CHLAP, tak chlapi vždy drží při sobě a napovídá ti to, co si myslí, že budeš chtít slyšet. Oni se navzájem kryjí, vyzkoušeno. Věřím tomu, že pokud chlap opravdu MILUJE, tak udělá COKOLI, aby svoji vyvolenou získal. Připadá ti, že to tak ten tvůj ex má nastavený? Snaží se? Seber svoji hrdost a vykašli se na to být jedna z mnoha matrací! Pokud o tebe stojí, tak ať se snaží, přeci mu nepolezeš do postele! Nehledě na to, že tímhle si ani nikdy nikdo lásku zpět nepřitáhnul, to je jenom o snadným přístupu k sexu pro chlapa. Tuším jak ti asi je, ale aby to pak nedopadlo tak, že tě jenom vesele využije.

Cituji Nikollka: ale jednorázová akce, která to buď celý vyřeší

a jak asi myslíš, že to může vyřešit? Neblbni, holka. Ale jestli si potřebuješ nabít pusu, tak holt směle do toho. Sama jsem něco podobného prožila. Nikam to nevede. Věř mi. Ty od toho budeš čekat víc, chlap dostane snadný přístup k sexu a ty u něj klesneš, nebude mít důvod se snažit a vážit si tě. Ale potřebuješ si to zkusit, směle do toho. Já si to taky zkusila a teď bych si nafackovala za ty měsíce, co jsem se ponižovala. Jako zkušenost ovšem velmi dobrá, to zas nemůžu popřít. Díky bohu mám díky ní už nějakou hrdost. Nutno na tom vidět něco pozitivního.

Fakt ale nevím, co od toho čekáš. Chlapi to mají totiž nastavený úplně úplně jinak. No nic. Škoda že některé zkušenosti jsou nepřenositelné.

A to že to bude jednorázová akce si jenom myslíš... tak jsem začínala také. Jen jednou...ehm. No nic. Hodně štěstí. Potřebuješ si nabít pusu. Ale kdo v životě ne.

Cituji Nikollka: najednou nemám pocit, že by to byl nějakej velkej padouch a děvkař, prostě najednou mám chuť tomu zkusit ještě dát šanci..

Ale vždyť on se rozešel s tebou, ne? On o žádnou šanci nestojí.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené