Smazat

Starší muž, jak na něj

Zaujal mě starší kluk, teď se nelekejte, jsme od sebe 9 let. Vždy jsem chodila/randila s přibližně stejně starými kluky. Chtěla bych radu na co, si dát pozor.

Zdravím,
jak už z nadpisu vyplývá, zalíbil se mi starší kluk. Zaprvé nevím, jak by na to reagovalo mé okolí, hlavně přátelé. Je mi 22 a popravdě jsem unavená a vyčerpaná z kluků z mého okolí. Šarmantnost a gentelmanství jim nic neříká (mnohdy ani normální slušné chování). Já sice ještě studuji a vzhledem ke zvolenému oboru a koncipientuře se mé myšlenky kolem založení rodiny ještě netoulají, ale žiju již ve svém bytě a ráda bych již zodpovědného, schopného muže. Před pár dny na svatbě jsem po letech potkala kluka, který se mi líbil už v bláznivých 14ti letech. Večer se mnou trávil mnoho času a jak večer i hladina alkoholu postoupily, začal mě opravdu hodně balit. Až jsem se divila, co vše mi říkal. Ne perverzní hlášky, jen milé dvojsmysly. V poslední chvílích mi usínal na rameni.
Tak a teď se dostáváme k jádru pudla. Další den jsem si ho přidala do přátel na fb, jako i jiné lidi se kterými jsem si rozuměla. On mi, ale obratem napsal a hrozně se omlouval. Psali jsme si dál a já se dnes odvážila ho pozvat na další popovídání si, souhlasil.
A já teď trnu a strachuji se, že to nějak zvorám. Máme stejné koníčky, obou se nám líbí a děláme historickou lukostřelbu a zájem o historii obecně máme také stejný. Milujeme zimní sporty atd. Ano, vše vypadá super. Ale i tak nejsem zvyklá balit někoho staršího. Bojím se, že mě stále uvidí jako tu malou holku, kterou táta bral na závody sebou. Navíc, já studuji v Plzni, on je z Prahy. Určitě už je usedlý, má stabilní práci a na pletky se studentkou z Plzně nebude mít ani pomyšlení. Ale já mám poprvé v životě pocit, že tohle by mohlo být ono (stejné zájmy, slušný, klidný člověk a navíc hodně pohledný a sportovní typ).
Proto mám na Vás pár dotazů, vím, že je zde spousta žen, které žijí se staršími muži a jsou spokojené.
První: Jak ho vůbec zaujmout a zjistit zda mně nevidí jako dceru svého "soupeře". Asi si není moc zvyklý ani psát si sms, já vše řeším přes fb, takže i jak si s ním psát? Další: Jsou i starší muži ochotni podstoupit nepohodlí dojíždění, případně stěhování? Dále: Zvládá to okolí, přátelé, rodina? Lze spojit dva světy v jeden? Rozumí si i s Vašimi vrstevníky? A poslední? Kdyby nenavrhl další schůzku mohu to opět navrhnout já?
 
arrow
profile_image
Chamarika
od 4. 7. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mám zkušenost jen tu, že jsem se také zamilovala do kluka o 9-10 let staršího. Po roce jsme se opět setkali, seznámila jsem se s jeho rodinou a bylo to. Naše zamilování brzy potom skončilo...

arrow
profile_image
ilka1
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Copak o třicetiletém klukovi se mluví jako o starším člověku? Vždyť 30 let u chlapa není žádný věk. Chovej se normálně, co jiného bys chtěla slyšet?

 

Téma Starší muž, jak na něj je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené