Smazat

Stěhování a kolaudace bytu s kamarády

Přestěhování do nového bytu a tzv. kolaudace s kamarádkami. Jaké nabídnou občerstvení, jaký vymyslet program a zábavu? Jak dlouho má taková akce trvat?

Ahoj, prosím o radu všechny kteří to zažili jako organizátoři nebo hosté.
Přestěhovala jsem se do nového bytu a mám samozřejmě v plánu jakmile vybalim a trošku se zabydlim pozvat na roční návštěvu, tzv. kolaudaci, dvě nebo tři kamarádky. Potíž je v tom, že vlastně nevím jak se taková akce pořádá. Nikdy jsem se nestehovala a nikdy jsem na žádné takové akci nebyla. Je to klasické posezení s kámoškama jako vždycky u kafe nebo to má nějaká "pravidla"? Jasně že jim nabídnu nebo k pití a nějaké občerstvení, ale ani vlastně nevím kolik toho připravit, co nabídnout k pití.. zda vymyslet nějaký zábavný program a hry nebo prostě jen klasický sedací pokec, jako taková ta obyčejná návštěva. A kolik si vyhradit času? Pozvat je už spíše odpoledne a počítat s tím, že se akce protáhne do potdnich hodin nebo je pozvat na večer jen tak na dvě hodinky?

Poraďte, sdělte zkušenosti. Díky všem
 
arrow
profile_image
ilka1
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jídla a pití jsem chystala dost, ale tak to mám vlastně vždycky. Program jsem nevymýšlela-pokud nepočítám to, že jsem jim bydlení ukázala s komentářem. Pak už to probíhalo jako ostatní party, přinesli si kytary, sedělo se, povídalo, jedlo, pilo, bylo veselo

arrow
profile_image
piper alpha
od 27. 3. 2019
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Přesně tak i já, seděli jsme na "papundeklech" a na starých euro paletách a stálo to za to. Než do vymýšlení her a programů, investuj raději do pití a cateringové firmy ( nebo ty chlebíčky udělej sama, pokud máš čas a chuť )

 

Váš příspěvek

Stěhování a kolaudace bytu s kamarády

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené