arrow
profile_image
HankaNO
od 1. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Je totiž úplně stejný jako Spartan, akorát ten můj má ještě 3 polohy nastavení výšky vpředu a je levnější o 400 Kč. U Spartana je ale 5 roků záruka a na ten s nejlevnejsisport je jen 2r. Takže akorát tohle zvaž. Taky jsem si chtěla objednat Spartana, ale neměli ho, tak jsem si objednala tenhle a jsem fakt moc spokojená.

HankaNO
Já mám z nejlevnejsisport Twist stepper za 1490 Kč, je teď v nabídce expedice do 24hod., bohužel mi to tu nedovolí nakopírovat odkaz, ale je úplně super, je skladný, váží jen 8kg, stabilní, 3 polohy, nastavitelná zátěž, příjde složený, stačí nahodit měřič a už se steppuje.
Mám přesně tenhle, je úplně stejný jako ten SPARTAN od insportlinu, akorát je na něj kratší záruka a prostě distributor není insportline ale nejlevnejsisport. Je perfektní, stabilní, příde už složený jak tu píšou. Akorát prostě po 40 minutách cvičení na nejtěžší zátěž (asi 2000 stepů) začíná smrdět ten řemen. Zkusíme ho namazat nebo tak něco, ale holky tu říkají že jim nesmrdí, tak nevím.

džína
Já mám ten twist, prostě ten který má posilovat i vnější a vnitřní stranu stehen, ale upřímně, ještě sem nepřišla na to, jak přesně cvičit, aby mě ta stehna bolela. Druhý den cítím jen lýtka a trochu zadek, když steppuju v podřepu. Holky tu radily přenést váhu na vnitřní nebo vnější stranu chodidel, ale to se mi podařilo vydržet max. pár minut. Prostě u toho twistu sešlápneš pedál dolů a on se zároveň vytočí do strany.
Ale když to píšou, že je to na ty stehna, tak to asi tak bude Mě to prostě akorát moc nepříde. Ale ke konci cvičení jsem úplně mokrá, takže jednoduchý to neni

maatja
to je on prosím?
http://www.nejlevnejsisport.cz/twist-stepper-p-764 .html

http://www.sportholas.cz/e-shop/stepper--steper-st epper-twist.htm

http://www.sportplaneta.cz/d/insportline-twist-com bi/

tak který??chtěla jsem koupit levnější,ale bojim se že to bude šméčka. .. tak teď nevím jaký no

drobnix
Ano, je to přesně ten z toho odkazu. Jinak z těch dalších odkazů, původně sem si objednala ten insportline combi (ale na nejlevnejsisport) a on jim nepřišel, přišel jim jiný (ten můj současný) tak sem si ho přesto vzala, nechtěla sem čekat do konce února. A ten v té slevě - nevypadá vůbec špatně, má nastavitelnou zátěž, je těžký a tudíž asi i stabilní a ten řetězový řemen..... Já nemít tenhle asi bych si ho objednala, ale je to na tobě.
Všechno je to na jedno brdo, jedna a ta samá čína

maatja
no mně se hlavně líbí cena no to víš,koukám na každou korunu,jsem ještě student.

asi ho nikdo tady nemá co? nebo zkušenosti se sportholas?

I když možná bych se bála toho, že řetězový řemen bude víc hlučný... Těžko říct, sama s tím zkušenost nemám, možná ostatní...

já spíš uvažuju o tom combi twist. ten vyjde i s poštovným na 1689kč

drobnix
To mi povídej, já na něj šetřila docela dlouho, pže vždycky sem všechny peníze utratila za maturák - pak se přítel slitoval a koupil mi ho Vyšel mě/ho na 1600 i s dopravou.

Ten combi twist je krásnej, akorát jak říkám, před čtrnácti dny bylo všude kalamitně vyprodáno a zbyl na mě jen tento - ale já jsem spokojená. A víš jistě že ten combi má i ten pohyb do stran - na stehna? Má totiž takový atypický provedení, hodně mi připomíná "obyčejné" front steppery. Ale v názvu má twist, tak snad jo.

jj já se nejvíc bojim,že na tom budu cvičit 14 dní a pak to tu bude ležet víš

arrow
profile_image
irinka
od 22. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ahojky, děvčata já mám tento:
http://www.sportholas.cz/e-shop/stepper--steper-st epper-twist.htm
ale za 2.100,- Kč, kupovala jsem v roce 2007. Dá se na něm parádně vyblbnout při hudbě, dávám si k tomu zátěže na ruce a cvičím i rukama, dá se na tom i jako tančit. Teď byl rok schovanej v pracovně, dnes jsem ho oprášila a opět začínám. Kolik minut dáváte denně?

irinka
a není moc hlučný teda? a objednávala jsi ho přímo z těchto stránek?

arrow
profile_image
irinka
od 22. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

drobnix
a není moc hlučný teda? a objednávala jsi ho přímo odsud?
no hlučný, jako slyšíš to, ale mě teda přijde míň hlučný než třeba rotoped. Normálně při tom i sleduju TV. Já ho mám z kamenného obchodu ve Velké Bíteši...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené