Smazat

Strach z výsledku zdravotního stavu

Ahoj holky. Před týdnem jsem byla v nemocnici s takovou vyrážkou, která nemizela ( myslela jsem, že je to od holení) a řekli mi, že mám kondylomata. Teď čekám na výsledek z čeho jestli náhodou nemám nějakou nemoc a nebo rakovinu děložního čípku ( na který jsem kupodivu očkovaná). Nechápu to jsem nejistá. Nevim co si o tom mám myslet. Někdo na netu psal, že je to ok že se to objevilo a nic z toho nebylo a zase to zmizelo..ale já nevím. Jak se psychicky vyrovnáváte se strachem z výsledku a nebo..nemá tu někdo zkušenost s tím, že se dozvěděl, že je nějak vážně nemocný? Jak se uklidnit? Jak to dopadlo?
 
arrow
profile_image
Haniccino
od 19. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nejlepší je zkusit na to nemyslet a řešit to až když máš výsledky v ruce. Já vím, je to těžké, ale zkus se soustředit na kamarády, koníčky, zabav se ať nemáš černé myšlenky.

arrow
profile_image
Mia_Sofia mojeid
od 3. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na nesteaice:
Já bych ještě dodala, že si musíš říkat, že nemá cenu se tím teď trápit, protože jsi pro sebe momentálně udělala nejvíc, co jsi mohla, zašla jsi do nemocnice, kde to intenzivně zkoumají a teď už pro sebe víc dělat nemůžeš. Nemá cenu se zbytečně nervovat, nemusí to vůbec nic být, špatná psychika ti rozhodně nepomůže.

arrow
profile_image
nesteaice
od 30. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

jo to určitě ..já byla v tomhle ohledu psychicky v pohodě, ale od určitého věku, kdy mě třeba jeden den bolela hlava máma na mě ježiš jdi hned do nemocnice..takže od té doby tohle špatně nesu. Ale máte pravdu asi nemá smysl se nervovat nemůžu dělat nic..

Chápu,že jsi nervózní-nejistota je hodně nepříjemná věcJá taky čekala na výsledky a ty myšlenky,který mě napadaly-no nic moc.Kupodivu,až jsem měla v ruce výsledky,byla jsem o 100% klidnější-a to nedopadly dobře-ale měla jsem jistotu,na čem jsem.A abych Ti dodala trochu optimismu-ikdyž jsou výsledky špatný,tak aspoň víš,na čem jsi,a co se s tím dá dělat,teda aspoň já to tak měla.No to asi moc optimistický není,že

 

Téma Strach z výsledku zdravotního stavu je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené