arrow
profile_image
Remi
od 29. 6. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nezaregistrovaly jste také to co já? Když začnu používat nový krém zpravidla hned vidím jeho kladné účinky a za nějakých 14 dnů, jako-by krém přestal účikovat a pleť si zvykla.Pomalu se dostává tam kde byla předtím. Takže jsem dospěla k tomu, že z polviny nespotřebovaný krém vymažu na nohy, ruce, případně daruji a musím koupit nový.Podotýkám, že se to bez výjimky týká krémů všech cenových kategorií.To samé při užívání Viadermu ( chtěla jsem si to jen zkusit, než koupím něco dražšího).Dobře jsem asi udělala, protože už teď vím jaký by byl výsledek.

arrow
profile_image
Nofret
od 29. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mam ten samý pocit, koupím si krém jsem z něj nadšená a tak za dva až tři týdny mé nadšení ochabuje. Kolikrát mam vzoreček třeba i make-upu a zdá se mi užasný, tak jdu koupím celé balení a za pár týdnů jsem naštvaná, že jsem to vůbec kupovala.Většinou pak obdarovávám sestru a kámošky :-)

arrow
profile_image
Elina
od 24. 4. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Remi
Jenom bych Ti chtěla říct, aby jsi Viaderm zas tak nezatracovala. Loni na podzim jsem si chtěla koupit Imedeen a magistra v lékárně mi to rozmluvila a nabídla mi Viaderm. Od té doby ho užívám a škoda, že jsem si nepořídila fotodokumentaci "před" a "po". Na dobarvení vlasů jsem chodila vždy za čtyři měsíce, teď musím každý druhý měsíc. Nehty se mi lámaly a třepily, teď jsem za "nóbldámu". Akorát na kůži nevidím žádné změny, ale kdoví, jaká maškara bych už byla, kdybych ten Viaderm nebrala.
P.S. : Ještě mi doporučila Evelle a Inversion femme.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

21

Holky taky jsem střídala krémy,měla jsem takový období a zjistila jsem,že v konečným důsledku mi to v ničem nepomohlo. Došla jsem k závěru,že čím víc toho na sebe patlám,tím hůř,ta pleť je chudák, když na ní plácám jednu chemii za druhou.Takže jsem s tím skončila,mám jeden krém,jmenuje se Cytovital.stojí 220,-Kč a musím říct,že nikdy jsem neměla tak hezkou pleť. Používám ho už rok a nemám důvod zkoušet jiný,tady totiž platí čím víc,tím hůř pro pleť. Navíc jsem četla výsledky zajímavýho výzkumu....krém za 2 tisíce není o moc lepší,než krém levný,resp.v ničem víc nepomůže. Je to jen reklama,je potřeba vytáhnout z nás co nejvíc peněz. Já už mám tohle období naštěstí za sebou a jsem ráda.... Už to svojí pleti neudělám,slibuju :-))

arrow
profile_image
Remi
od 29. 6. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Elino, já nevím ale já si připadám po Viadermu hůř. Koupila jsem si ho hlavně k vůli nehtům a padajícím vlasům. A výsledek - nehty to samé a vlasy padají ještě více. Brala jsem to tři měsíce a mám dojem že mně z toho začal trochu zlobit žaludek. Pleť se mi zdála z počátku taková napjatější a zářivější a pak upadla zase do své obvyklosti...Možná si tělo zvyklo a buď by potřebovalo zvýšit dávku, nebo nevím.Amando,s tou opičkou děláš reklamu kterému přípravku? Che che...
Moniko, s těmi krémy máš asi pravdu, moje maminka používá celý život krémy od dermakolu a pleť má ve svém velmi poročilém věku skoro bez vrásek. Daleko více začínám věřit tomu, že pleť je třeba jen trochu promastit ( v podtatě jedno čím ) a důležité je jí dát výživu zevnitř.Dokonce vím, že se některé ženy natírají ( prý s úspěchem) Ramou??!! Já jsem si teď koupila v lékárně Doliva -Feuchtigkeitspflege. Předtím jsem to vyzkoušela jako vzoreček a byla jsem nadšená, jenže to, co jsem pod tím samým názvem koupila je něco úplně jiného...Je to mastné, neprodyšné jako by to byl úplně jiný krém. Po dvou dnech používání jsem se osypala.. Už víckrát se mi stalo, že vzoreček neodpovídal následnému výrobku. A to nejen u krému. Kdysi mi jedna známá kosmetička doporučila krémy které si sama dělala. Nivea smíchaná s kalciovým krémem z lékárny, ( nevím jestli se to ještě dělá ) nebo Nivea a mateří kašička, a na prostřídání propolis. Byla to paní už v důchodu a pleť nádherná. Tak zase dilema...

děvčata
říkáte že účinky vidíte hned a tak po 14 dnech nic. Ale pleť se přece nemůže "zlepšovat" donekonečna. Vidíte první dny že je lepší, a potom už si zvyknete a myslíte si že už dál neúčinkuje.
Já nejsem zastáncem střídání krémů, vždycky si vyberu něco a držím se té značky min. půl roku, pokud vyhovuje i déle.

arrow
profile_image
Maria
od 9. 12. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Elino,
moc děkuju za naději, co se Viadermu týče! Já jsem krémům taky věrná- Decleor mně nikdy nezklamal a musím říct, že jsem se mýlila, když jsem tvrdila, že krém nic nezmůže...Janson Beckett mně přesvědčil na vlastní kůži. Myslím, že pokrok vidí hlavně ten, kdo nemá apriori krásnou pleť- jako moje máma, která si vystačí s Niveou, nebo něčím, co já odkopnu. Já výsledky JB vidím a hlavně na krku- cigaretový papír- najednou vypadá o moc lépe.
Elino, a z čeho si děláš doktorát? Chtěla bych vysvětlení, jak je možné, že JB funguje.
Nofret,
a make upům jsem věrná taky, někdy až moc. Teď miluju Dermacol.
M.

arrow
profile_image
Elina
od 24. 4. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Maria
Na pokrčený dekolt mi úžasně zabírá obyčejná svízelová mast (Dr. Popov) asi za 70 kč. Jsem hodně opálená, takže se mi kůže začala taky krabatit. Bezúspěšně jsem ji léčila kde čím, až mi kamarádka doporučila tuhle mast. Popravdě přiznávám, že kdyby mi ji rovnou nestrčila do pazoury, tak bych si pro ni asi nešla.
Mast je sice odporné pastózní konzistence a smrdí, ale účinek je opravdu dost dobrý - během týdne se mi kůže napnula. ( Jako důkaz můžu nabídnout foto svého dekoltu, ale kromě té napnuté kůže tam nic úžasného k vidění není! :-D )
Jinak můj doktorát nemá s kosmetikou nic společného, to bych vám sem házela do placu jedno moudro za druhým! Mám téma tanatologie, tak leda, že by vás zajímalo rituální posmrtné líčení, cha cha!
A abych se neodchylovala od tématu, tak musím poznamenat, že já jsem, co se týče kosmetiky, velmi promiskuitní, pořád a pořád hledám tu svojí „bombu“ a pak s brekotem utíkám zpátky k osvědčeným věcem.

arrow
profile_image
Remi
od 29. 6. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Elino, přibliž nám to , třeba se nám vrásky vyhladí. Tím se živíš? Je to zajímavé... Vůbec nic o tom nevím.Ale zpět k té kosmetice, ono taky záleží na stáří a typu pokožky, takže co sedí jednomu nemusí druhému...Marci na ten revalid se mrknu, dík za tip.

arrow
profile_image
najana
od 16. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Elina:
Vypnula Ti ta svízelová mast jen "vyšší část" dekoltu nebo to dokáže vypnout i kůži na prsou?

arrow
profile_image
Elina
od 24. 4. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Najano, prsa jsem si nemazala, tam problém nemám. "Šarpejovitý" jsem měla jen ten dekolt a trochu krk. Ale zkus to, rozhodně si tím nijak neublížíš. Maž se ale jen na noc, ať si nezničíš prádélko, ta mast je fakt odporná.

arrow
profile_image
najana
od 16. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Elina:
jéé, tak to jestli je odporná a zanechává stopy tak to si asi nechám "zajít chuť". I když ta ty peníze to možná koupím a prozkoumám...

arrow
profile_image
janis
od 21. 6. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Elino, prosím ten Cytovital je mléko nebo krém ? Od Energy ?

arrow
profile_image
Elina
od 24. 4. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

janis
Já jsem sice o Cytovitalu nic nepovídala, ale vím, že je to jak krém, tak i mléko. Nejsilnější je toto sérum :

CYTOVITAL RENOVE - SÉRUM PROTI VRÁSKÁM (Energy)
Jde o sérum se silným regeneračním účinkem na pleť, které specificky působí na pokožku kolem očí, rtů a na čele. Svou neolejovou strukturou je tato emulze zvlášť účinným, kombinovaně působícím prostředkem. Poskytuje aktivníbuněčnou ochranu a od prvního použití odstraňuje známky únavy a prvních vrásek. Dlouhodobě prodlužuje mladistvý vzhled těchto choulostivých míst. Má silné antioxidační účinky a je určen jak pro ženy, tak pro muže. Sérum má velmi rychlý a znatelný kosmetický a regenerační efekt.
Přípravek patří do kategorie luxusní kosmetiky. Je složen z látek, jež se v účincích vzájemně doplňují. Při jeho sestavování byly využity nejnovější publikované poznatky o možnostech ovlivnění procesu stárnutí. Ten zatím nelze zastavit, avšak je možno výrazně jej zpomalit. Po několikatýdenním pravidelném používání séra by měly být patrné pozitivní změny, projevující se zvýšenou elasticitou pokožky, zvýšeným obsahem vlhkosti v ní a později měřitelnou zesílením kožních struktur.

Méně hluboké vrásky je možné markantně redukovat . Celkově se zlepší prokrvení, elasticita a výživa pokožky. Její vzhled lze ještě vylepšit některým přípravkem z řady Pentagramu © pro vnitřní užití . Důsledkem je mimo jiné i pozitivní změna odstínu pleti.

Složení: voda, bylinný extrakt (zázvor - kořen, vanilka - lusk, šišák bajkalský, pupečník, muira puama, maral - semeno, lnice květel, levandule - květ, lékořice lysá - kořen, kokořík, fenykl - semeno, fagara sečuánský pepř, anýz), cetylstearylový alkohol, máslovníkové máslo, fruktóza, hydroxid sodný, bílá vazelína, cyklopentadimethylsiloxan, alkylester kyseliny benzoové, kyselina octová, konopný olej, lněný olej, sojový olej, vitamin E acetát, ethoxylovaný ricinový olej, makový olej, alkohol benzylnatý, Carbopol, kyselina azelaová, parfém, palmitylester vitaminu C, acetylester vitaminu A, Alaptid, kyselina dehydrooctová, BHT, kyselina jantarová, vermesin, helixin, energiny, octan zinečnatý.

Dávkování: V prvním týdnu 2x denně, ráno a večer, v následujících dnech pak už stačí aplikace pouze 1x denně. Ideální je použití večer po vyčistění pleti čistícím pleťovým mlékem nebo čistící pleťovou vodou Cytovital. Krátce po použití ucítíte vypínání a prohřívání pokožky . Příliš častá aplikace způsobuje silné prohřátí, což může u lidí s velmi jemnou pletí vyvolat silný hřejivý pocit. Každý si sám vyzkouší, jak časté používání mu vyhovuje.

Balení: 50 ml Cena: 519,- Kč

arrow
profile_image
la_patata
od 8. 12. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

tak abychom se ale trošku vrátily k původnímu tématu - takže se myslíte, že je lepší mít třeba 3 osvědčené krémy a ty střídat než používat pořád jen jeden?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené