arrow
profile_image
nanoBETA
od 18. 1. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj,

vystudovala jsem VOŠ a hned poté nastoupila do práce. Ve 33 letech jsem otěhotněla a následně šla na mateřskou. Dítku je rok a já pobytem na mateřské přehodnotila svůj život. Rozhodla jsem se, že bych chtěla jít učit (alespoň na částečný úvazek). Vždy mě tato profese lákala, navíc prázdniny a pracovní doba, to vše nahrává maminkám od dětí, aby zasedly právě za katedru. ///Prosím nepiště mi sem názory typu, že si práci moc idealizuji, nebo, že bych měla raději studovat dvouoborově atd..../// Řešila jsem pro a proti už několikrát a jsem si opravdu jistá, že chci jít studovat právě Matematiku se zaměřením na vzdělávání a to na UK (pokud dopadne kladně přijímací řízení). A tak sháním další informace, abych si mohla udělat představu, jestli se to dá s prckem (a později i s prací) zvládat, i když jsem už nějaký ten pátek ze školy.

Nestudoval (nestuduje) někdo prosím tento obor? Jakou formou probíhá výuka, jak je studium náročné (časově, počet neúspěšných studentů atd). Na stránkách fakulty se mi podařilo najít, že by měla výuka probíhat Pá+So jednou za 14 dní, je to tak? Jak je to se školným na této VŠ (26 let už mi bylo)?

Za každé info budu vděčná,

děkuji a přeji pěkný den

arrow
profile_image
lulamae mojeid
od 23. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

moderátorka

Cituji nanoBETA: Jak je to se školným na této VŠ (26 let už mi bylo)?

Zareagujem do tejto časti.
Školné v ČR na verejných VŠ neexistuje.
Navyše, ak školné aj bude, nebude mať nič spoločné s vekom študenta. Je to mýtus a kec. Poplatok za štúdium je sankcia za neriadne štúdium.
Vek 26 vstupuje len do povinnosti platiť za seba odvdoy na zdravotné (prestáva to za študenta hradiť štát).

Ak si ešte nikdy neštudovala na VŠ v ČR a nemáš žiadne neúspešné štúdium (nedokončené) na VŠ v ČR, tak máš nárok na bezplatnú dobu štúdia v trvaní "štandardná doba štúdia programu navýšená o jeden rok"), tzn. pre Bc. rpgoram je to 3+1 rok, tzn. až 4 roky (počítane na kalendárne dni odo dňa zápisu do dňa ukončenia štúdia).

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené